New Jersey – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Colorado 5:7 (kon.) | Washington – Anaheim 4:3 (3:1 po s.n.)
Dallas – Arizona 4:1 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 4:0 (kon.) | Seattle – Pittsburgh 1:6 (kon.)
po s.n. (1:2)
New Jersey Devils
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Ottawa Senators
Úterý 07.12.2021, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mně pro tuto chvíli vše. U další zápasů NHL nashledanou a dobrou noc. (04:09:01)

Vyhraná vhazování 28 – 25

Je dobojováno! Po velmi jednostranném prodloužení se nakonec z výhry po samostatných nájezdech radují hokejisté Ottawy Senators. Ti se mohli po celý zápas opřít o výborně chytajícího Antona Forsberga, který jim v klíčových momentech dodal klid na hokejkách. Domácí musí mrzet především dvě trefené tyče Zachy a Hughese a také nevyužitý tlak během prodloužení.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
    Vítězný gól zařídil svým svižným nájezdem JOSH NORRIS.

3. série
    1:2
    Johnsson vyrovnání svým pokusem nepřinesl. Ottawa vítězí!

3. série
    1:2
    Batherson si až příliš věřil do střely nad lapačku. Střela skončila nad brankou.

2. série
    1:2
    Brattovo rychlé zakončení se nesešlo s úspěchem. Rána mířila vedle.

2. série
    1:2
    Norris nabral rychlost z pravé strany a překonal Blackwooda.

1. série
    1:1
    Tomáš Tatar proměňuje zkušeně nad rameno Forsberga.

1. série
    0:1
    Tim Stutzle svůj pomalá nájezd zleva zakončil přesně k tyči

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení jasně patřilo hokejistům New Jersey, kteří neuvěřitelným způsobem motali s obranou soupeře. Ve velkých šancích se objevili Bratt, Hamilton či Hughes, ale ani jeden z těchto excelentních hráčů nebyl schopen překonat vynikajícího Forsberga v brankovišti.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:51
    Hischier, Hughes ani Hamilton nenašli recept na Forsberga. Obrovské šance všech tří hráčů gól nepřinesly.

64:29
    Hamiltonova střela zápěstím mířila nad.

64:06
    Hughes je tu sám proti třem hráčům soupeře.

MJ

Branky a nahrávky: 1. Severson (Siegenthaler, Bratt), 29. Bastian (P. K. Subban, Ty Smith) – 28. Batherson (Chabot, B. Tkachuk), 33. B. Tkachuk (Batherson, Holden), rozh. náj. Norris