Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:0 (po pr.) | Kopřivnice – Opava 3:1 (kon.) | Kometa Brno B – Vel. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Letňany – Mostečtí Lvi 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 2:3 (0:3 po s.n.) | Hronov – Dvůr Králové n. L. 10:4 (kon.)
Klatovy – Cheb 9:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Písek – Příbram 2:5 (kon.)
Řisuty – Kobra 2:4 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
HK Opava
Středa 17.11.2021, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 16. kolo

Góly a přihrávky

Miroslav Marek (1+0), Patrik Gola (0+1), Filip Krzak (0+1), Matěj Mach (1+0), Radim Štěpánek (0+1), Marek SLaví (0+1), marek Bail (1+0), Michal Hotěk (0+1), Jiří Pargáč (0+1)

HK Opava
    Petr Wolf (1+0), Tomáš Rousek (0+1), Jiří Šindelář (0+1) (20:21:10)

Třetí třetina byla sice bezbranková, ale šancí měly obě strany hodně. I v této třetině padly 4 trestné minutě na obou stranách, ale ani jedna strana nedokázala přesilovku využít, přestože Opava měla k dispozici minutu a půl přesilovky 4 na 3.

Domácí zvládli vyhecovanou koncovku a tak dnes vítězí nad Slezanem Opava 3:1.

58:45
    Domácí vyhráli vhazování a vyhazují puk ven z obranné třetiny.

58:20
    Patrik Gola na útočné modré protečoval do útočného pásma.

58:01
    Poslední 2 minuty základní hrací doby.

57:52
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

56:58
    Radim Štěpánek dostal křižnou přihrávku přes celé střední pásmo a míří do útočného pásma.

56:31
    Zaváhání využil Matěj Mach, ale šanci neproměnil v gól.

56:05
    Hosté jsou v potížích při rozehrávce z vlastního obranného pásma.

55:40

55:05
    Domácí opět rozestaveni v útočném pásmu.

54:11
    Marek Slavík nezachytil přihrávku na útočné modré a tak musí domácí vyklidit útočné pásmo.

53:53
    Domácí vyhráli vhazování a kombinují v útočném pásmu.

53:40
    Vyloučení v týmu HK Opava (2 min. pro hráčskou lavici, nesportovní chování). Trest odpyká Buršík.

53:40
    Brankář domácích je v pořádku, hra může pokračovat.

53:40
    Po tom, co brankář Holík vychytal Opavu do něj narazil jeden z opavských hráčů a brankář musí být ošetřen.

53:40
    Jan Vojtovič jel sám na brankáře Holíka, ten jej ale vychytal.

53:15

52:47
    Hosté v plném počtu, ještě půl minuty přesilovky 5 na 4.

52:11
    Tentokrát střílel Petr Wolf, ale střela se od plexi odrazila až do obranného pásma Opavy.

52:00
    Střelu Marcela Kunce chytil bez problémů Martin Holík.

51:20
    Domácí ihned vyhazují puk přes celé kluziště a míří za ním do útočného pásma.

51:15
    Hosté si vyžádali oddechový čas, mají k dispozici minutu a půl přesilovky 4 na 3.

51:15
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Vaněk – 2 min., sekání).

50:54
    Domácí vyhráli vhazování a při hře 4 na 4 míří do útočného pásma.

50:47
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Vojtovič – 2 min., nedovolené bránění).

50:33
    Hosté se dostali do útočného pásma.

49:47
    Patrik Gola střílel z mezikruží, trefil ale pouze Pitákovy betony.

49:24
    Z obranného pásma kopřivničtí přímo nastřelili puk na brankáře Pitáka, ten jej vyrazil vysoko nad plexi.

48:54
    Ondřej Sluštík bekhendovou střelou netrefil branku.

48:26
    Od modré střílel David Zelenka, trefil ale prvního bránícího hráče.

47:48
    Filip Krzak nahazoval od modré, od Michala Hoťka se ale puk odrazil do rohu kluziště.

47:25
    Jiří Pargač projel celým středním pásmem a nakonec zakončoval do růžku brány, tam se ale brankář hostů natáhl.

47:11
    Tomáš Rousek, kterému už skončil desetiminutový trest, nastřelil tyč.

46:30
    Marek Slavík vyhrál bruslařský souboj o puk nad Martinem Buršíkem.

46:15
    Zakázané uvolnění hostů.

45:47
    Na útočné modré zachytil puk Tomáš Fojtík.

44:58
    Přetlačovaná o puk v útočném pásmu domácích.

44:30
    Martin Buršík nahazoval od modré, tečovaný puk skončil v ochranné síti.

43:49
    Domácí s pukem na hokejkách zakládají akci ve vlastním obranném pásmu.

43:20
    Puk se po odrazu od plexiskla ocitnul v ochranné síti.

43:01
    Hvizd rozhodčího signalizujícího ofsajd přerušil akci hostů.

42:54
    Domácí vybojovali puk za brankou hostů.

42:13
    Po rychlém přechodu středního pásma vystřelil Michal Hotěk.

42:02

41:51
    Hosté se dostávají do útočného pásma.

41:04
    Nebezpečný puk před brankou domácích schoval do lapačky Martin Holík.

40:42
    První Pitákův zákrok ve třetí třetině.

40:38

40:13
    Hosté ihned vyhazují přes celé kluziště.

40:01

Třetí třetina začíná zhruba v 19:37.

Ve druhé třetině se nejprve podařilo hostům srovnat zásluhou Petra Wolfa, následně ale opět padaly branky do sítě hostů. Na 2:1 odskočili domácí zásluhou Matěje Macha a na 3:1 zvyšoval Marek Bail.

Na trestné minuty v této části to bylo vyrovnané po 4 minutách, ale opavský Rusek dostal navíc desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

40:00

39:46
    Domácí ještě vyrážejí do útočného pásma.

39:31
    Marcel Kunc přejel celé kluziště a nakonec vystřelil.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:45
    HOsté začínají hru 4 na 4 ve vlastním obranném pásmu.

38:39
    Vyloučení v týmu HK Opava (Hendrych – 2 min., nedovolené bránění).

37:57

37:40
    Až teď se hosté dostali do útočného pásma.

37:00
    Hostům se nedaří usadit se v útočném pásmu.

36:22
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Slavík – 2 min., hákování).

35:45
    Jiří Brodek projel s pukem do útočného pásma, ale přihrávka neprošla přes bránící hráče.

34:37
    Vyloučení v týmu HK Opava (Rousek – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

34:37
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MAREK BAIL. Asistence: Hotěk a Pargáč.

33:04
    MATĚJ MACH přidává druhou branku domácích. Kopřivničtí měli rozpohybované bránící opavské hráče a skulinku v obraně dokázali využít. Asistence: Štěpánek a Slavík.

33:02

32:08
    Tomáš Fojtík střílel z první od modré, ale puk mu jel mezi nohy a tak střela nebyla moc rychlá.

31:37
    Patrik Gola střílel od modré čáry, ale brankář Piták opět podržel hosty.

31:06
    Kopřivnice vyhrála vhazování v útočném pásmu a kombinují s pukem na hokejkách.

31:02
    Vyloučení v týmu HK Opava (Ficek – 2 min., podrážení).

30:11
    Rostislav Vaněk Střílel mezi nohama bránícího hráče, ale střela letěla nad Pitákovu bránu.

29:51
    Martin Holík pohotově zareagoval na tečovanou střelu hostů.

29:18
    Hosté kombinují s pukem v útočném pásmu.

28:30
    Jakub Mach jel sám na brankáře Pitáka, opavští obránci se ale stihli vrátit.

27:54
    Tentokrát od modré střílel Radim Štěpánek, střela se odrazila do betonů.

27:46
    Od modré střílel Marek Bail, ale brankář Piták střelu viděl a tak ji bez problémů chytil.

27:29
    Ihned po vyhraném vhazování střílel Tomáš Rousek, ale trefil připraveného Martina Holíka.

27:24
    Další zakázané uvolnění domácích.

27:10
    Nepřesná rozehrávka domácích a píská se zakázané uvolnění domácích.

26:46
    Další pohotový zákrok si připisuje Domini Piták.

26:41
    Akci hostů zastavil ofsajd.

26:02
    Hosté pokračují v tlaku v útočném pásmu.

24:59
    Opava právě vstřelila branku!
    Hosté dokázali srovnat využít nepřehledné situace před brankou domácích a PETR WOLF dorazil puk až za brankovou čáru. Asistence: Rousek a Šindelář.

23:58
    Brankář Opavy je v pořádku, hra po vyhraném vhazování pokračuje v útočném pásmu domácích.

23:50
    Brankář Piták byl nepříjemně natlačen na branku, hra je přerušena.

23:44

23:31
    Napodruhé se již domácí dostali do útočného pásma.

22:20
    Dominik Věntus z otočky trefil boční síťku Holíkovy brány.

21:49
    Hosté zachytili přihrávku domácích a dostali se do útočného pásma.

20:53
    Michal Hotěk se dostal do útočného pásma, ale jeho přihrávka na spoluhráče byla zablokována.

20:19
    Hosté opět na začátku třetiny v útočném pásmu.

20:01

Oba týmy jsou již připraveny na úvodní vhazování, za okamžik začíná druhá třetina.

Druhá třetin začne zhruba v 18:47.

V prvních 20 minutách byly k vidění šance na obou stranách, jediný gól padl do sítě opavské brány a tak Kopřivnice po 20 minutách vede 1:0.

Hosté měli šance v přesilovce po vyloučení Jiřího Pargáče, další šance jim ale překazilo vyloučení Jakuba Hendrycha, a když zvládli minutu hry 4 na 4, tak následně 20 sekund po návratu domácího hráče z trestné lavice inkasovali po střele Miroslava Marka.

20:00

19:30
    |Jan Vojtovič zavezl puk do útočného pásma, s jeho následnou střelou si Martin Holík poradil.

19:01
    Poslední minuta první třetiny.

18:50
    Matěj Mach netrefil puk projíždějící před bránou.

18:13
    Marek Bail zavezl puk do útočné třetiny, ke střele se ale nedostal.

17:38
    Domácí napadají rozehrávku hostů až v jejich obranném pásmu.

17:12
    Hosté nahazují do útočného pásma.

16:19

15:34
    Kopřivnici se podařilo využít hned první přesilovku. Přesnou přihrávku dostal MIROSLAV MAREK a dokázal prostřelit brankáře Opavy. Asistence: Gola a Krzak.

15:14

15:02
    Hosté se dostali do útočného pásm, v zápětí alle o kotouč přišli.

14:16
    Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu a ještě jim zbývá minuta ze hry 4 na 4 a následně přesilovka 5 na 4.

14:11
    Vyloučení v týmu HK Opava (Hendrych – 2 min., sekání).

13:39
    Domácím se povedlo přerušit kombinaci mezi hráči Opavy a vyhodili přes celé kluziště.

13:14
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Pargáč – 2 min., sekání)

12:14
    Tečovaný puk skončil mimo hrací plochu, vhazování po pravici Martina Holíka.

11:57
    Hosté se po rychlém přenesení hry dostali do útočné třetiny.

11:10
    Matěj Mach zkoušel objet branku, ale puk mu sjel z hokejky.

10:43
    Domácí opět v útočném pásmu.

09:33
    Miroslav Marek Nahazoval před bránu, puk ale letěl moc vysoko.

08:53
    Opava se dostala do útočného pásma.

08:20
    Hosté stříleli na kopřivnickou branku z červené čáry a získali tím vhazování v útočném pásmu.

08:10
    Jakub Vacula střílel od modré, ale jak s jeho střelou, tak s následnými dorážkami si brankář Opavy poradil.

07:24
    Tomáš Krupa střílel na Holíkovu vyrážečku, ten si se střelou poradil.

06:34
    Domácí nastřelili puk do útočného pásma.

05:50
    hosté protečovali puk do útočného pásma a ženou se za nim.

05:43
    Ofsajd zastavuje akci hostů.

05:10
    Hostům se podařilo vyhodit přesně na brankáře Holíka, a tak mohou alespoň částečně vystřídat.