Nitra – Michalovce 3:0 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 5:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:1 (kon.)
Trenčín – Prešov 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – HC Slovan 4:2 (kon.)
HK Nitra
3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 17.11.2021, 15:30 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 16. kolo

Koniec zápasu. (17:47:16)

59:40
    Stretnutie sa už iba dohráva a Honzík dosiahne prvé čisté konto v sezóne.

59:14
    Hostia v plnom počte.

59:01
    Dnešné stretnutie sleduje 1216 divákov.

58:08
    Puk na ochrannej sieti a hra je prerušená.

57:57
    Po zákroku brankára hostí ďalšia nervozita na ľade, ktorej výsledkom je vylúčenie Rockwooda a Galamboša.

57:09
    Honzík si pripisuje ďalší úspešný zákrok a hra je prerušená. Následná strkanica medzi hráčmi, do ktorej prišiel navyše aj Mudrák od modrej a rozhodca ho za to poslal na trestnú lavicu.

56:11
    Honzík bojuje o čisté konto a jeho spoluhráči ho nechávajú zvádzať poriadny boj. Tentokrát sa hostia rútili na neho až dvaja. Honzík si dokázal poradiť so strelou Keränena a aj jeho následnou dorážkou.

55:51
    Vhadzuje sa v strednom pásme.

55:22
    Gajdošova strela od modrej sa odrazila od Honzíka rovno pred hokejku Kukuču, ktorý to zrejme nečakal a nedokázal z bránkoviska dopraviť puk za chrbát domáceho brankára.

54:58
    Domáci v plnom počte.

54:33
    Puk pri brankárovi hostí a obe mužstvá striedajú počas hry.

53:45
    Cameranesiho strelu Honzík chytá a hra je prerušená.

52:55
    Rockwood si sadá na trestnú lavicu a Dukla si zahrá presilovku.

52:44
    Vhadzuje sa pred domácim brankárom.

51:16
    Bučekovi nie je dnes dopriate streliť gól. Aj tentokrát pri bekendovom blafáku jeho strela nebola presná. Bola to už tretia vyložená príležitosť domáceho kanoniera.

50:00
    Desať minút pred koncom tretej tretiny sa hra odohráva prevažne v obrannom pásme hostí.