Ústí n. L. – Opava 0:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:2 (0:2)
Slezský FC Opava
Pátek 19.11.2021, 16:30 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 15. kolo

Tři body z páteční předehrávky 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR odváží z Ústí nad Labem fotbalisté Opavy, kteří skórovali dvakrát v první půli po chybách domácích hráčů. Šesté čisté konto si do statistik připsal Tomáš Digaňa.

Z fotbalu v Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:16:16)

Pozápasové statistiky:
    :

Branky: 19. Pikul, 31. Lukáš Holík.
    ŽK: 43. Miskovič, 45. Hudec, 72. Ogiomade, 90. Krobot, 90+2. Mechmache – 4. Hnaníček, 64. Helebrand, 88. Janoščín, 90+4. West (trenér).
    Střely na bránu: 5:6 (4:3).
    Střely mimo bránu: 3:7 (1:1).
    Soupeřem zblokované střely: 3:3 (2:1).
    Rohové kopy: 3:5 (2:1).
    Ofsajdy: 1:0 (1:0).
    Fauly: 15:19 (9:11).
    Držení míče (v procentech): 51:49 (49:51).

90+5
    Konec zápasu po nastavení čtyř minut a devatenácti sekund ve druhém poločase.

90+4
    Trenér Roman West (OPA) za nesportovní chování uviděl rovněž žlutou kartu.

90+3
    Denise Kramáře chytla křeč, ošetřování probíhá na hrací ploše.

90+2
    Yazid Wassim Mechmache (UNL) potrestán žlutou kartou.

90+1
    Ondřej Berka nastaví ve druhé půli tři minuty.

90+1
    Dvě změny v podání realizačního týmu Opavy. Denise Darmovzala nahradí Luka Pisačič, střelce úvodní branky Bartosze Pikula střídá Tomáš Kirschner.

90
    Ladislav Krobot (UNL) vyfasoval od Ondřeje Berky žlutou kartu.

90
    Tutová šance! Oliver Putyera měl před sebou zcela odkrytou bránu, z velkého vápna ale trestuhodně přestřelil.

88
    Yazid Wassim Mechcmache faulován na středové čáře Jiřím Janoščinem (OPA), který si do statistik připíše žlutou kartu.

85
    Alessandro Angelozzi mířil z dálky k pravé tyči, Tomáš Digaňa pozorný.

Dnešní utkání sleduje 437 diváků včetně necelých dvou desítek příznivců Opavy.

81
    Kapitán Opavy Josef Hnaníček předává kapitánskou pásku Jiřímu Janoščinovi a na trávníku uvolní místo Teodorovi Janjušovi.

81
    Václav Prošek z pravé strany zamířil nad.

79
    Denis Kramář je dnes při střelecké chuti, z dobré střelecké pozice vybojoval hostům roh.

78
    Pátá změna v ústecké sestavě. Odstupuje Amadin Marvis Ogiomade, opačným směrem putuje Alessandro Angelozzi.

77
    Kapitán Opavy bude ošetřen za postranní čárou.

77
    K ležícímu Josefu Hnaníčkovi ve vlastním pokutovém území přivolán lékař.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 19. Pikul, 31. Lukáš Holík

Karty:   43. Miskovič (UNL), 45. Hudec (UNL), 72. Ogiomade (UNL), 90. Krobot (UNL), 90+2. Mechmache (UNL) – 4. Hnaníček (OPA), 64. Helebrand (OPA), 88. Janoščín (OPA), 90+4. West (trenér) (OPA)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:19.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: J. Plachý – Prošek (C), Brak, Hudec, Písačka (64. Cantin) – Čičovský (64. Mechmache), Miskovič (46. M. Bílek) – Emmer (46. Gonzalez), Jiránek, Ogiomade (78. Angelozzi) – Krobot. Trenéři: David Jarolím, Jaromír Jindráček, Richard Stražan.
    Náhradníci: D. Němec – Mechmache, M. Bílek, Gonzalez, Cantin, A. Černý, Angelozzi.

Slezský FC Opava: Digaňa – Helebrand, Hnaníček (C) (81. Janjuš), Janoščín, Kadlec – Macháček, Darmovzal (90+1. Pisačič) – Šigut (68. Putyera), Lukáš Holík (68. Gorčica), Pikul (90+1. Kirschner) – Kramář. Trenéři: Roman West, Jaroslav Kolínek, David Mikula.
    Náhradníci: Rolný – Pisačič, Gorčica, Putyera, Janjuš, Kirschner.

Rozhodčí: Berka – Poživil, Machač – Opočenský; delegát: Pospíšil; technický delegát: Muziková