Jekatěrinburg – Chabarovsk 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Vladivostok 4:1 (kon.)
Omsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 3:6 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (kon.)

Vojtěch Mozík (Vladivostok) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:55
    Libor Šulák (Vladivostok) 0+0, 5 střel, čas na ledě20:44 (19:20:58)

Torpedo Nižnij Novgorod vyhrává tento zápas díky skvěle takticky zvládnuté třetí třetině tento zápas 4:1. Hostující celek si vypracovat nějaké šance, ale proměnit je nedokázal.

59:50
    Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale už nemají čas.

59:37
    Už se pravděpodobně nic nestane.
    58:37 Artur ŤANULIN - 4:1

58:37
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí celek dává gól do prázdné branky, prosazuje se ARTUR ŤANULIN. Asistence: Andrej Belevič a Danil Verjajev.

58:15
    Zakázané uvolnění, buly před brankou Torpeda.

57:55
    Hosté hrají bez brankáře.

57:55

55:20
    Pět minut se hraje bez přerušení, ale až nyní se Admiral dokázal osvobodit a dostat se do útočného pásma.

54:00
    Kenny Agostino hlídkoval před brankou, ale prosadit se nedokázal. Obrana si s jeho pokusem poradila.

53:32
    Domácím se podařilo usadit se v útočném pásmu, znovu se dlouhou dobu nepřerušovalo. Toto vyhovuje Torpedu.

52:44
    Fjodor Beljakov nedokázal z dobré střelecké pozice překonat brankáře, první ránu vyrazil, druhou nedovolila obrana.

51:41
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej, který musí i díky skóre domácí fanoušky bavit.

50:20
    Pjotr Kočetkov skvěle zastavil další akci soupeře. Hra je přerušená, komerční přestávka.

49:56
    Vojtěch Mozík se jako obránce prosmýkl do útočného pásma rychle vypálil. S jeho pokusem si celkem snadno poradil brankář.

49:19
    Zijat Pajgin obkroužil branku a rychle dostával puk do lepší střelecké pozice pro spoluhráče, ale rána byla nepřesná.
    47:26 Andy MIELE - 3:1

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 16. Čechovič (Ťanulin, J. Martynov), 27. Ťanulin (Verjajev, Belevič), 48. Miele (Agostino, Lennström), 59. Ťanulin (Belevič, Verjajev) – 8. Verba (Sajustov)

Torpedo Nižnij Novgorod: P. Kočetkov (Murygin, Tichomirov) – M. Orlov, Pajgin (C), Lennström, J. Martynov, Marin, M. Fedotov, N. Děmidov – Agostino, Miele (A), Žafjarov (A) – Hrivík, Zaar, Čechovič – Belevič, Ťanulin, Verjajev – Ilja Fedotov, A. Michejev, Gončaruk – Urakov.
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Serebrjakov) – Metalnikov, Chamidullin, Mozík, Šulák, F. Beljakov, Fazylzjanov, Palivko, Kolokolcev – Obidin, Lugin (C), Gračov (A) – Rihards Bukarts, Arťuchin (A), A. Garejev – Sajustov, A. Ševčenko, Verba – D. Iljin, Gutik, Indrašis.

Rozhodčí: Fatajev, Ščernjov – Zacharenkov, Šeljanin