Bielefeld – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Dortmund – Stuttgart 2:1 (kon.) | Hoffenheim – RB Lipsko 2:0 (kon.)
Leverkusen – Bochum 1:0 (kon.) | Mönchengladbach – Fürth 4:0 (kon.) | Union Berlín – Hertha 2:0 (kon.)
Borussia Dortmund
2:1 (0:0)
VfB Stuttgart
Sobota 20.11.2021, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 12. kolo

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (17:31:37)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 16:8. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:14.

Druhá půle přinesla góly tři. Domácí se nejprve po deseti minutách jejího trvání ujali vedení, ovšem z toho se příliš dlouho neradovali a o sedm minut později bylo vyrovnáno. Nerozhodný stav vydržel až do závěru, rozhodnutí na sebe vzala 86. minuta, kdy se domácí díky rychlému protiútoku prosadili podruhé a tentokrát už těsný náskok uhájili až do konce.

90+5

90+4
    Faul Stuttgartu zřejmě rozhoduje o vítězi, domácí s rozehrávkou nepospíchají a zápas bude brzy ukončen.

90+3
    Wataru Endo hlavičkoval z dobré pozice vysoko nad břevno.

90+2
    Domácí faulovali na útočné polovině a musí se stáhnout.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Domácí vyvedli míč do útoku a ušetřili nějaký cenný čas.

89
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Donyell Malen, přichází Ansgar Knauff.

87
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Tanguy Coulibaly, přichází Hamadi Al Ghaddioui.

86
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Hosté se ve skrumáži před bránou Dortmundu nedokázali dostat ke střele, domácí se zmocnili míče a vyrazili do přečíslení dva na jednoho, MARCO REUS přihrál do šance Hazardovi, jeho střelu dokázal Florian Müller výborným zákrokem vyrazit, ovšem k míči doběhl prvně jmenovaný fotbalista, který jej trochu se štěstím stačil tečovat do prázdné brány. Ofsajd to nebyl.

84
    Emre Can dokázal na poslední chvíli tečovat letící míč do bezpečí, čímž zabránil šanci hostů. Ti ale budou zahrávat roh.

82
    Marco Reus se hodně ochotně poroučel k zemi v pokutovém území, ale hlavní arbitr stál blízko a dobře viděl, že tohle faul rozhodně nemůže být.

80
    Donyell Malen zakončoval z úrovně penalty v pádu, míč poslal po zemi asi metr vedle bližší tyče.