Bielefeld – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Dortmund – Stuttgart 2:1 (kon.) | Hoffenheim – RB Lipsko 2:0 (kon.)
Leverkusen – Bochum 1:0 (kon.) | Mönchengladbach – Fürth 4:0 (kon.) | Union Berlín – Hertha 2:0 (kon.)
1. FC Union Berlín
2:0 (2:0)
Hertha BSC
Sobota 20.11.2021, 18:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Německá Bundesliga • 12. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký večer. (20:24:57)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 17:13.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé berlínské derby, které nakonec ovládl domácí Union. Ten se v prvním poločase dvakrát prosadil a dostal se do vedení 2:0. Ve druhém poločase se hosté snažili něco vymyslet, ale na domácí obranu recept nenašli a nakonec tedy nezískali ani bod. Nutno dodat, že domácí byli dnes lepším týmem a dle mého tedy vyhráli zcela zaslouženě.

90+3

90+2
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Andreas Voglsammer.
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Christopher Trimmel, přichází Julian Ryerson.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Další neúspěšná akce hostujícího celku. Domácí jsou nyní u míče, kombinují a nikam samozřejmě nepospíchají.

87
    Hosté se snaží něco vymyslet, tlačí se dopředu, ale je jasné, že dnes nezískají ani bod. Derby ovládne domácí Union.

85
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Davie Selke.

83
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Genki Haraguči, přichází Levin Öztunali.

82
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Taiwo Awoniyi, přichází Sheraldo Becker.

80
    Rohový kop zahrávali také hosté, ale ani jejich příležitost nic nepřinesla.

78
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže stav utkání se nemění. Domácí i nadále vedou o dvě branky.

77
    Rohový kop pro domácí Union.

75
    Po centru se na zadní tyči objevil Timo Baumgartl, který to vyzkoušel z úhlu, ale míč poslal vysoko nad branku.

73
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Grischa Prömel, přichází Kevin Möhwald.

72
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Peter Pekarík, přichází Dennis Jastrzembski.

70
    Hráči hostujícího celku ve druhém poločase skvěle napadají a domácí fotbalisté s tím mají obrovské problémy. Je před námi posledních dvacet minutek.