Zlín – Liberec 1:5 (kon.) | Kladno – Třinec 1:5 (kon.) | Pardubice – Salzburg 5:0 (kon.)
Mountfield HK – Motor ČB 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 6:5 (3:2 po s.n.) | Jihlava – Chomutov 4:2 (kon.)
Sparta – Havířov 3:1 (kon.) | Plzeň – Olomouc 7:2 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:3 (1:2 po s.n.)
Slavia – HC Litvínov 3:1 (kon.)
HC Slavia Praha
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Litvínov
Sobota 20.11.2021, 13:45 • Zimní stadion Eden • DHL Extraliga juniorů • 19. kolo

Slavia zvládla i druhý zápas ve dvou dnech a poráží Litvínov 3:1 a bere další tři body. Děkuji vám za pozornost a u dalších zápasů se budu těšit zase někdy příště. Hezký zbytek dne. (15:46:56)

59:59
    Slavia právě vstřelila branku!

Risk bez brankáře hostům nevyšel. Slavíček vteřinu před koncem dovezl puk do prázdné brány. Bez asistence.

59:01
    Poslední minuta zápasu.

58:49
    Strnad se pokoušel trefit prázdnou bránu, ale trefil jednoho z hráčů Litvínova.

57:39
    Litvínov to zkouší bez brankáře!

Oddechový čas pro hosty.

57:37
    Pittr si povyjel proti střele Skuhrovce a zasahuje.

57:00
    Další zákrok si připisuje Čermák.

56:52

54:52
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Vopat – 2 min., nesportovní chování).

54:52
    Další Pittrův zákrok.

53:05
    Icing. Vhazování před bránou Čermáka.

50:15
    Slavíkovi před slávistickou bránou sjel puk z čepele, takže se k zakončení ani nedostal.

49:43
    Další zakázané uvolnění a hra se přesouvá před bránu slávistů.

48:50
    Slavíček dobrým pokusem zkoušel trefit litvínovskou klec, jenže minul.

47:01
    Matuška se protáhl až před bránu Čermáka, ale úspěšný nebyl. Čermák poté vyrazil i další Matuškův pokus.

45:08
    Pittr sbírá do lapačky Kroupovo nahození od modré čáry.

44:29
    Jeden z domácích hráčů trefil pouze betony Čermáka.

44:18
    Píská se icing. Vhazování před litvínovskou brankou.

43:52
    Souboj o puk u mantinelu končí hvizdem rozhodčího.

Dnešní utkání sleduje 58 diváků.

41:38
    Střela jednoho z litvínovských hráčů pouze zadunělao Pitrrovy betony.

40:01

Druhá třetina přinesla obrat ve skóre. Slávisté vedou 2:1, když dali dva góly během necelých dvou minut. Nejprve skóroval Tichý a po něm ve vlastním oslabení Šíma. I v této části hry jsme viděli rychlý hokej se spoustou šancí. Třetí třetina začne přibližně v 15:16.

40:00

39:49
    Pittr má další zásah.

38:48
    Špatná rozehrávka Pittra málem skončila gólem, ale Fišer bránu domácích přestřelil.

37:25
    Další zákrok Pittra, který lapačkou kryje Slavíkův pokus.

36:50
    Danielčák dostal přihrávku do jízdy, jenže kotouč mu sjel a skončil až u Pittra, který kryje puk do lapačky a přerušuje hru. Ještě se musí opravit branka, která vypadla ze základního postavení.

36:21
    Další icing a vhazování před bránou Pittra.

35:20
    Litvínov je pod tlakem domácích. Labuzíkova rána skončila na zadním mantinelu.

32:51

31:34

Slavia dává gól ve vlastním oslabení a otáčí vývoj. Slavíček přesně našel PETRA ŠÍMU, který propálil Čermáka a posílá domácí do vedení. Asistence: Šimon Slavíček.

30:51
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Matuška – 2 min., sekání).

30:51
    Další zásah pro brankáře Čermáka.

29:40

Je vyrovnáno! Před bránu si najel STANISLAV TICHÝ, jenž obdržel na hokejku přesnou nahrávku od Němečka a prostřelil Čermáka. Asistence: Daniel Němeček a Matěj Kvasnička.

29:15
    Po delší době také zákrok pro Pittra, který zasahuje proti střele Hynka.

27:27
    Slávisté teď byli v útočném pásmu a dostali Litvínov pod tlak. Ten nakonec vyhazuje na zakázané uvolnění.

26:12

25:36
    Slávistům se ale přesilovka zatím příliš nedaří a víc se hraje v jejich pásmu.

24:12
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hák – 2 min., podrážení).

23:45
    Icing na druhé straně a hra se stěhuje před bránu domácích.

23:22
    Icing a vhazování před bránou Litvínova.

22:22
    Stehlík vypálil tvrdě od modré, ale našel pouze připraveného Pittra.

21:25
    Hostující Beran teď hledal před bránou někoho ze spluhráčů, ale místo toho jen našel hůl jednoho z domácích hráčů.

20:57
    Pittr vyrazil betonem pokus Danielčáka.

20:26
    Šíma vyhodil na zakázané uvolnění.

20:01

Po první třetině vedou hosté i díky trefě Wernera zatím 1:0. Jinak je to ale zatím rychlý hokej, oba gólmané měli v první třetině hodně zákroků. Uvidíme, co přinese druhá třetina. Druhá třetina začne přibližně ve 14:29.

20:00

19:16
    Brankář Pittr je teď pod palbou pokusů, ale poradil si.

18:27
    Labuzík pálí jen nad bránu.

16:58
    Skrumáž před bránou Litvínova. Hostující obrana ale zvládla puk odklidit do bezpečí.

16:36
    Pittr má opět na svém kontě další zásah.

16:00
    Píská se zakázané uvolnění a vhazuje se před brankou Slavie.

15:02
    Vhazování před litvínovskou brankou po zásahu Čermáka.

12:26
    Litvínov právě vstřelil branku!

Litvínov se nyní dostává do vedení. ADAM WERNER zůstal nekrytý u levé tyčky a po přihrávce Danielčáka prostřelil Pittra nad rameno. Asistence: Jakub Hák a Jan Vopat.

10:59
    Němečkův pokus končí nad bránou.

09:58
    Hostující brankář si připsal dva zákroky, přičemž při druhém dostal do masky.

06:18
    Šímův pokus vyrazil Čermák betonem.

05:58
    Další Čermákův zásah.

05:53
    Strnad se protáhl do útočného pásma a svou střelou prověřil Čermákovu pozornost.

05:21

04:17
    Pittr si připisuje zákrok po střele Stehlíka.

03:31
    Kapitán domácích Labuzík ujel při vlastním oslabení, ale jeho rána skončila v lapačce Čermáka.

03:21
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Stejskal – 2 min., vražení na mantinel).

02:28
    Nápor Litvínova před bránou Slavie, obrana se štěstím zvládla odehrát puk pryč.

00:34
    První zákrok také pro domácího gólmana Pittra.

00:08
    První zásah litvínovského brankáře, který sebral nahození od modré čáry.

00:01

HC Slavia Praha: Pittr (Volevecký) – Hrdlička, Stejskal, Němeček, Kluch, Brotánek – Štrombach, Strnad, Matuška, Míšek, Slavíček, Koblížek, Hofmann, Labuzík, Tichý, Kvasnička, Šíma, Jokl.

HC Litvínov: Čermák (Zelenka) – Hynek, Kadár, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Kuchař, Háva – Postl, Danielčák, Stehlík, Beran, Vopat, Fišer, Špaček, Skuhrovec, Slavík.

Rozhodčí: Bejček – Lhotský, Beneš.

Zdravím všechny hokejové příznivce! Dnes se v rámci 19. kola extraligy juniorů utká domácí Slavia Praha s Litvínovem. Navážou domácí na včerejší vítězství? Úvodní buly bude v Edenu vhozeno ve 13:45.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:45.

Mateo

Branky a nahrávky: 30. Tichý (Němeček, Kvasnička), 32. Šíma (Slavíček), 60. Slavíček – 13. Werner (Hák, Vopat)

Rozhodčí: Bejček – Lhotský, Beneš