K. Vary – Třinec 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3 (po pr.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (po pr.)
Olomouc – Kladno 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 4:2 (kon.) | Motor ČB – Sparta 2:0 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
HC Oceláři Třinec
Neděle 21.11.2021, 15:30Tipsport extraliga • 25. kolo

52:14
    Ondrej Šedivý (TRI) oslabí na dvě minuty Třinec, provinil se sekáním.

44:40
    Patrik Petteri Parkkonen (KVA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

32:23
    Aron Chmielewski (TRI) sejmul loktem ve středním pásmu Tomáše Havlína, který se skácel na led. Po chvíli se v předklonu odebral na střídačku, zanechal však na ledě krvavou stopu. Pro Chmielewskiho tento zákrok znamená předčasný konec, za zásah do oblasti hlavy nebo krku si vysloužil 5 minut plus trest do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Ondrej Šedivý (TRI).

30:50
    Ondřej Beránek (KVA) na dvě minuty oslabí svůj tým, kvůli zdržování hry, vyhození puku mimo hřiště.

29:43
    Karlovy Vary hrály v šesti, obdrželi tak dvouminutový trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů. Trest odpyká Jiří Kulich (KVA).

22:20
    Lukáš Pulpán (KVA) si za zbytečné dohrání Hrehorčáka vysloužil dvě minuty za napadení.

18:07
    Tomáš Kundrátek (TRI) je prvním vyloučeným zápasu. Po pozastavení hry zbytečně ostře zaútočil na Lukáše Douderu. Vysloužil si tak dvě minuty za hrubost.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 51. Vondráček (Plutnar, Martin Rohan), 52. T. Mikúš (Kracík) – 8. O. Šedivý (Dravecký), 12. Daňo (D. Musil, P. Vrána), 32. Kundrátek (Martin Růžička, A. Nestrašil), 47. A. Nestrašil (Martin Růžička, M. Doudera), 58. A. Nestrašil (O. Kovařčík)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (F. Novotný) – Martin Rohan, Plutnar, Parkkonen, Dlapa, T. Havlín, Pulpán (A), L. Doudera – T. Rachůnek (A), Jiří Kulich, Flek – T. Mikúš, Kracík, O. Beránek – Koblasa, Hladonik, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček (C).
    HC Oceláři Třinec: Kacetl (Marek Mazanec) – M. Doudera, Marinčin, D. Musil, Kundrátek, Jaroměřský, M. Adámek – Daňo, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Marcinko, Miloš Roman – O. Šedivý, R. Szturc, Chmielewski – Dravecký (A).

Rozhodčí: Pražák, Horák – Gebauer, Hlavatý