Brest – Lens 4:0 (kon.) | Angers – Lorient 1:0 (kon.) | Méty – Bordeaux 3:3 (kon.)
Štrasburk – Remeš 1:1 (kon.) | Troyes – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Clermont Foot – Nice 1:2 (kon.)
Lyon – Marseille 0:0 (nedohr.)
Angers SCO
1:0 (0:0)
FC Lorient
Neděle 21.11.2021, 15:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:13. (16:59:33)

Nepříliš líbivý zápas rozhodl po vyrovnané první půli s několika šancemi na obou stranách uprostřed druhého poločasu proměněnou penaltou domácí Mangani. V té chvíli mohl zápas klidně skončit, protože Angers se zabetonovalo vzadu a Lorient nevymyslel vepředu zhola nic.
    Domácí ukončili čtyřzápasovou sérii bez vítězství, naopak ta lorientská se natáhla již na sedm kol.

90+3

90+3
    Sudí nechal fotbalisty Angers rozehrát, ale ještě než se míč snesl k zemi, nadechuje se k závěrečnému hvizdu.

90+2
    Faul na půlící čáře si vynutil Romain Thomas. Do konce avizovaného nastavení zbývá deset vteřin.

90+1
    Právě na přelomu základní hrací doby a dvouminutového nastavení odhlavičkovali hráči Angers rohový kop do zámezí a hosté budou vhazovat z levého křídla.

90
    Naposledy střídá FC Lorient: ze hřiště odchází Samuel Loric, přichází Redwan Bourles.

90
    V poslední minutě svitla fotbalistům z Bretaně naděje a trenér Pélissier je burcuje od lavičky. Domácí Manceau srazil podrážkou centrovaný míč na roh.

89
    Fotbalisté Lorientu až nepochopitelně kombinují do šířky a dozadu, jako by neznali časomíru a především ukazatel skóre.

87
    Od proměněné penalty Angers zabetonovalo obranu a oba gólmani jsou na hřišti zbyteční.

86
    Lorient se pokusí rozhýbat hru dvěma změnami: ze hřiště odcházejí Terem Moffi a Adrian Grbić, přicházejí Dango Ouattara a Sambou Soumano.

84
    Dnešní utkání sleduje 6971 diváků.

82
    Dvojnásobné střídání v mužstvu Angers SCO: ze hřiště odcházejí Pierrick Capelle a Souleyman Doumbia, nastupují Enzo Ebosse a Batista Mendy.

81
    Žlutou kartu dostává Souleyman Doumbia (Angers SCO).

79
    Zápas nemá tempo ani kvalitu, útočné vlny na obou stranách se tříští dříve, než mohou dospět do zakončení.

76
    Petrotův nákop přes půl hřiště zpracovala domácí obrana hladce a nepouští k míči Moffiho.

74
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mohamed-Ali Cho, přichází Stéphane Bahoken.

73
    Bretaňští obehrávali po Grbićově náběhu domácí šestnáctku zprava na střed a zpět, ale prostor k zakončení si nenašli.

72
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Armand Lauriente.