Hellas Verona – Empoli 2:1 (kon.) | Turín – Udinese 2:1 (kon.)
Hellas Verona
2:1 (0:0)
Empoli FC
Pondělí 22.11.2021, 18:30 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 13. kolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (20:40:26)

Hellas Verona zvládl souboj tabulkových sousedů a Empoli na domácím stadiónu porazil 2:1 gólem v nastaveném čase. První branka padla krátce po startu druhé půle, kdy hlavou skóroval po centru Lazoviće český reprezentant Antonín Barák. Hosté zvládli vyrovnat v 67. minutě, po zaváhání Güntera vyrovnal Simone Romagnoli. Rozhodující trefa přišla v první nastavené minutě, kdy Barák posunul míč na Adriena Tamezeho, za jeho obráncem lehce tečovanou střelou se Vicario natahoval marně.

Svěřenci kouče Tudora se díky vítězství posunuli na devátou příčku před Bolognu, Empoli zůstává jedenácté.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:13.

90+8

90+7
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Giangiacomo Magnani.
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Bosko Šutalo.

90+6
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Martin Hongla.

90+5
    Utkání se protahuje. Domácí kouč Tudor se ještě rozhodl ke trojitému střídání a vzhledem ke stavu a minutě to fotbalisté Verony hodně protahují.

90+4
    Ještě jedna standardka pro hostující Empoli. U pravé lajny si balón chytře pokryl Nedim Bajrami, jehož nedovoleně poslal k zemi Faraoni.

90+3
    Hosté vrhli všechny síly do útoku, ale skrze početnou defenzivní řadu protivníka se neprobojovali. Do bezpečí balón odkopl Davide Faraoni, hosté mají šanci na poslední útok, jestli vůbec.
    90+1. Adrien TAMEZE - 2:1

90+1
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    ADRIEN TAMEZE hrdinou utkání! V pokutovém území Barák posunul balón blíže bráně na ADRIENA TAMEZEHO, křižnou střelu z pravé strany tečoval mimo dosah Vicaria obránce Marchizza.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89
    Adrien Tameze naznačil střelu, ale zakončení si rozmyslel, čímž překvapil Romagnoliho. Domácí fotbalista si míč posunul do pokutového území, v tomto prostoru mu Marchizza odebral kulatý nesmysl povoleným způsobem.

88
    Těsně bráněný Nedim Bajrami zvládl prodloužit míč za sebe, ale pouze do míst, kde byli protihráči, hru zklidnil Koray Günter.

87
    Darko Lazović si narazil s Velosem a postupoval v protiútoku po levé lajně. Zkazil následnou nahrávku, Caprarimu poslal míč za paty.

86
    V pokutovém území soupeře hrál proti pravidlům Antonín Barák. Vyvinul velký tlak na Marchizzu, ve finále jej však viditelně podrazil.

85
    Zajímavý balón za obranu dostal Filippo Bandinelli. Zpracování zvládl, ale kličku proti Ceccherinimu nikoliv, domácí zadák se obelstít nenechal.

84
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Ardian Ismajli.

83
    Přetažený pas Caprariho si našel Barák. Hlavou míč nasměroval na bránu a před vyběhnuvším gólmanem ještě balón stihl Adrien Tamez, zakončil ale vedle pravé tyče.