Los Angeles – Carolina 4:5 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:5 (kon.) | Florida – Minnesota 5:4 (kon.)
Montreal – Nashville 6:3 (kon.) | NY Islanders – Calgary 2:5 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Philadelphia – Boston 2:5 (kon.) | Arizona – Detroit 2:1 (po pr.) | Dallas – St. Louis 4:1 (kon.)
Vegas – Columbus 3:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 5:2 (kon.) | San Jose – Washington 0:4 (kon.)

Elvis Merzlikins (CBJ) – 32 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,4%, odchytal 57:34

Columbus Blue Jackets byl v první třetině jasně lepší, měl více ze hry a vedl o dva góly. Domácí Vegas trpělivou hrou začalo obraz hry vyrovnávat a ve druhé polovině zápasu bylo jednoznačně lepší. Las Vegas vyhrává tento dramatický zápas 3:2.

59:59
    Ještě jedno buly.

59:12
    Buly v útočném pásmu hostů.

59:12
    Laurent Brossoit si šteloval puk na střelu, ale nakonec rozehrál.

59:00
    Poslední minuta, hosté mají puk ve středním pásmu.

58:44
    Buly před brankou Vegas.

58:44
    Oddechový čas pro hosty.

58:44
    Jakub Voráček pálil od modré čáry, Laurent Brossoit kryje kotouč. Bude se vhazovat.

58:28
    Vegas vyhodilo, icing se nepíská.

58:01
    Hosté hrají v šesti.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:21
    Zach Whitecloud na dlouhou přihrávku nedosáhl, Vegas přišlo o útočné pásmo.

57:00
    Utkání pokračuje dál.

56:55
    Zach Werenski pálil od modré čáry. Laurent Brossoit kryje puk. Komerční přestávka.

56:37
    Hosté se nastěhovali do útočného pásma, následně se domácí osvobodili za cenu icingu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 28. Kolesar (Leschyshyn), 45. R. Smith, 54. Janmark (Hague, Kolesar) – 1. Nyquist (Bean, Werenski), 9. Texier (Bean, Werenski)

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lehner) – Hague, Pietrangelo, McNabb, Whitecloud, B. Hutton, Coghlan – Dadonov, Stephenson, Mark Stone – N. Roy, R. Smith, Leschyshyn – Kolesar, Cotter, B. Howden – J. Röndbjerg, Ben Jones, Janmark.
    Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Bean, Gavrikov, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – Nyquist, Jenner, O. Bjorkstrand – Činachov, Sillinger, J. Voráček – E. Robinson, Kuraly, Texier – Domi, Roslovic, Danforth.

Rozhodčí: Rehman, Markovic – Apperson, Gawryletz

Diváci: 18 313