Chomutov – Roudnice 14:2 (kon.)
Piráti Chomutov
14:2 (3:1, 5:0, 6:1)
HC Roudnice nad Labem
Neděle 21.11.2021, 16:00 • ROCKNET ARÉNA • Krajská liga: Ústecký kraj • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Hezký nedělní podvečer, vítejte u onlajn přenosu z Krajské hokejové ligy Ústeckého kraje.

V dnešním utkání se utkají zatím neporažení Piráti Chomutov a HC Roudnice nad Labem, která je v tabulce na třetím místě za Slovanem Louny. Slovan má však odehráno jedno utkání navíc.

Piráti Chomutov se v posledním kole vydali na led Slovanu Louny. Domácí Piráty lehce zaskočili a ujali se vedení 3:0. Chomutovští se ale zmátořili a nakonec svého soupeře porazili 12:6.

Roudnice nad Labem odehrála své poslední utkání 6.11. na ledě Lovosic, kde zvítězila hladce 13:1.

První vzájemné utkání se odehrálo 16.10. na ledě Roudnice. Po vyrovnané první třetině (2:2) rozhodla zkušenost Pirátů, kteří přidali více branek než soupeř, a zvítězili 10:5. Jak ale potvrdil i trenér Chomutovských po zápase, Roudnice byla velmi nepříjemným soupeřem a v pohybu byla lepší. Dá se tedy očekávat, že dnešní utkání bude náročné pro oba celky.

Piráti Chomutov: Hanuljak (D. Svoboda) – Ferbas, Charousek, Bártek, Kuncl, Hartman, Žižka, Novák – Rindoš, Kůs, Chlouba – Chrpa, Mála, Kostourek – Freiberg, T. Svoboda, Huňady – Jaroš

HC Roudnice nad Labem: Fridrych (Folk) – Kašička, Kolenatý, Kopecký, Kasal, Štosek, Mynařík – J. Vacek, M. Vacek, Pokorný, Vaněk, Čichovský, Tintěra, Kuchař, Lauko, Vejl, Kubica, Horák, Marcin, Purma

Rozhodčí: Domský – Kurtin, Beneš.

00:01

01:00
    Tintěra se dostával do slibné příležitosti, ale jeden z obránců si lehl do střely.

02:04
    Huňady byl sám před brankářem, ale kotouč za čáru neprotlačil.

02:47
    Freiberg tvrdě sestřelil protihráče, vše bylo ale čisté.

04:32
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Vejl.

05:10
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí využívají přesilovou hru. Po zámku v útočné třetině se ke střele dostal ROMAN CHLOUBA, který se nemýlil. Asistence: Patrik Huňady, Michal Žižka.

05:47
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jaroš – 2 min., napadení).

06:46
    A Piráti se prosazují i v oslabení. Před hostující brankou se zjevil PETR FREIBERG, který z otočky procpal kotouč mezi betony Fridrycha. Asistence: Milan Kostourek, František Mála.

07:31
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Pokorný – 2 min., podrážení).

07:47

08:40
    Piráti se v přesilovce zatím nikam neženou.

09:17
    Exkluzivní akce Milana Kostourka. Ten prošel sám přes tři hráče, předložil kotouč JAKUBU CHRPOVI, který ho jen uklidil do brány. Asistence: Milan Kostourek.

09:44
    Icing Pirátů.

10:32
    Tintěra přestřeluje bránu Hanuljaka.

10:50
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Roudnice snižuje. FILIP HORÁK dostal přihrávku od zadního mantinelu a prostřeluje Hanuljaka. Asistence: Štěpán Tintěra, Marek Kasal.

11:54
    Kůs nabil Chloubovi, který ani nadvakrát neskóroval.

11:59
    Pokračovat se bude po komerční přestávce.

12:23
    Chlouba trefuje tyč.

12:56
    Adam Novák třikrát zabojoval jako poslední obránce, aby mu kotouč nesebral protihráč.

13:31
    Kostourek je dnes hodně aktivní, nyní mu nevyšla střela bekhendem.

14:37
    Piráti se ženou do útoku, ale hostující obrana je pozorná.

15:19
    Roudnice vyhazuje do obranného pásma domácích a čeká další útok Pirátů.

16:05
    Ofsajd hostů. Pokračovat se bude po další komerční přestávce.

16:38
    Kůs předvedl minelu v obranném pásmu, Hanuljak ale jeho zaváhání napravil a gól nepustil.

17:02
    Kostourek Fridrycha neprostřelil.

17:18
    Chrpa svou dělovou ránu poslal mimo tři tyče.

18:01
    Hosté jeli tři na dva, ale Kasal raději odešel střídat, takže z brejku nic nebylo.

18:33
    Jan Pokorný ujel podél pravého mantinelu, ale bekhendem si na Hanuljaka nepřišel.

19:01
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

19:52
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Žižka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Tintěra – 2 min., hrubost).

20:00

Piráti byli v první třetině jasně aktivnějším celkem, důkazem je i jejich vedení 3:1. Druhá třetina začne přibližně v 16:50.

20:01

20:19
    Icing Roudnice nad Labem.

20:58
    Horák se dostal do zakončení i přes atak domácího obránce, Hanuljak ale udržel beton pevně u tyčky.

21:17
    Hartman od modré míjí bránu.

21:35
    Kubica byl sám před bránou, ale přestřeluje.

21:52
    Oba týmy v plném počtu.

22:58
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

23:15
    Hosté vyhazují do obranného pásma domácích a oba týmy střídají.

23:59
    Další zakázané uvolnění Roudnice.

24:52
    Kůs jel sám na Fridrycha, ten si ale střelu mezi betony pohlídal.

24:55
    Ani Chrpa se se svou střelou neprosadil.

25:16
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Štosek – 2 min., sekání).

26:14
    Piráti se zatím nedokáží prosadit, ačkoliv si diváci žádají další gól.

26:56
    Domácí jsou usazeni v pásmu, ale nestřílí.

27:16

28:02
    Na ledě toho nyní není moc k vidění, hosté se snaží poctivě bránit a Piráti se nikam neženou.

28:58
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Vaněk – 2 min., podrážení).

29:38
    Hosté vyhazují až za Hanuljaka.

30:12
    Kuncl střílí od modré mimo.

31:02
    S koncem přesilové hry přidávají Piráti čtvrtou branku. Kůs poslal od mantinelu přihrávku na volného ROMANA CHLOUBU, který pohodlně skóroval. Asistence: Jaroslav Kůs, Patrik Huňady.

32:20
    Rindoš hledal volného Chloubu, ten byl ale už mimo střelecký úhel.

32:56
    Opět krásná souhra. Kostourek od zadního mantinelu našel zcela volného FRANTIŠKA MÁLU, který měl před sebou odkrytou klec. Asistence: Milan Kostourek, Jakub Chrpa.

33:47
    Hosté se zatáhli do obranného pásma, zřejmě jim pomalu docházejí síly.

33:57

34:44
    Michal vacek byl sám před Hanuljakem, ale neprosadil se.

34:57
    A hned z protiútoku se radují Piráti. Huňady vyslal do samostatného nájezdu PETRA FREIBERGA, který poslal kotouč nad beton Fridrycha. Asistence: Patrik Huňady, Robert Bártek.

35:29
    Chlouba měl moře času před hostující bránou, střelu zápěstím ale poslal mimo.

35:45
    Piráti již delší dobu směřovali kotouče na ROMANA CHLOUBU, který se nakonec prosazuje a dává tak hattrick. Bude tak muset přispět do klubové kasy. Asistence: Jaroslav Kůs, Martin Hartman.

36:26
    Mála jel také v samostatném úniku, ale Fridrycha neprostřelil.

37:54
    Piráti drží kotouč na hokejkách a nikam nespěchají.

38:18
    Kůs vystřelil, ale rána skončila v ochranné síti.

38:54
    Piráti jeli tři na dva, ale akci překombinovali a branku neohrozili.

39:51
    Hosté byli již velmi dlouho na ledě, obzvláště Michal Vacek již nemohl ani bruslit, a tak nemohl pohlídat střelu ADAMA NOVÁKA od modré, jenž prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Josef Rindoš, Roman Chlouba.

40:00

Začátek prostřední části byl ještě vyrovnaný, s postupujícím časem ale hostům docházely síly a v druhé polovině třetiny vstřelili Piráti hned pět branek. Třetí třetina začne přibližně v 17:42.

40:01

40:41
    První Fridrychův zákrok v této třetině.

41:54
    Piráti drží kotouč na holích a hosty k němu nepouštějí.

42:43
    Domácí stále drží kotouč.

43:02
    Huňady trefuje tyčku.

43:48
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kůs – 2 min., vysoká hůl).

43:59
    Kasal svým nahozením Hanuljaka neohrozil.

44:11
    V následném zmatku před bránou se nejlépe zorientoval Hanuljak, který přikryl kotouč.

44:47
    Kostourek s Málou ujeli v oslabení, ale Fridrycha neohrozili.

45:22
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Mála – 2 min., hákování).

45:22
    Hosté mají k dispozici 26 vteřin dvojnásobné přesilovky.

45:48
    Domácí ve čtyřech.

46:07
    Druhý gól Pirátů v oslabení v dnešním utkání. Nejprve jel sám na brankáře Freiberg, ten se ale neprosadil. Z druhé vlny ale přijel JAROSLAV KŮS, který již kotouč za brankovou čáru dostal. Asistence: Petr Freiberg.

46:54
    Ofsajd Roudnice.

47:22

47:45
    ROCKNET Aréna si žádá deset gólů.

48:02
    Vynikající zákrok Fridrycha proti střele Chlouby.

48:36
    Desátá branka v síti Roudnice je na světě. MILAN KOSTOUREK byl dotěrný před bránou a doslova procedil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Jakub Chrpa, František Mála.

49:10
    Jaroš byl v dobré pozici, ale jeho střelu srazil obránce do ochranné sítě.

50:01
    A další gól v hostující síti. Z levého kruhu poslal kotouč na bránu MARTIN HARTMAN a kus černé gumy zaplul až za záda Fridrycha. Asistence: Jakub Jaroš, Miroslav Kuncl.

51:25
    A vzápětí vstřílí MARTIN HARTMAN druhou branku. Po dobré přihrávce poslal kotouč přesně pod horní tyč. Asistence: Jaroslav Kůs.

51:57
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Kopecký – 2 min., podrážení).

52:02
    Nyní je to opět známý chomutovský brankostroj. Z přesilovky uběhlo pár vteřin a MIROSLAV KUNCL vyslal od modré čáry nechytatelnou střelu. Asistence: Milan Kostourek, František Mála.

52:15
    Další hattrick domácího hráče. O ten se zasloužil z předbrankového prostoru PETR FREIBERG. Asistence: Jakub Jaroš, Michal Žižka.

53:26
    Hosté symbolicky odpovídají. Obrana nechala před bránou volného JANA POKORNÉHO, který prostřelil Hanuljaka. Asistence: Martin Mynařík.

53:26
    Střídání v týmu HC Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Fridrych, přichází Folk.

54:43
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Tintěra – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Freiberg – 2 min., hrubost).

55:12
    Velká motanice před hostující bránou nekončí gólem.

55:26
    Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (Horák – 2 min., faul kolenem).

55:26
    Domácí mají 1:17 přesilovky 4 na 3.

56:17
    Chlouba střílí mimo.

56:54
    Až nyní můžou hostující střídat, kotouč je za Hanuljakem.