Pardubice – Liberec 2:3 (po pr.) | Motor ČB – K. Vary 2:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
2:5 (0:1, 0:0, 2:4)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 23.11.2021, 17:30 • Budvar aréna, České Budějovice • Tipsport extraliga • 27. kolo

Je konec. O utkání rozhodla třetí třetina, kterou Karlovy Vary vyhrály 4:2, a celkově zvítězily v poměru 5:2. Domácí dvakrát inkasovali během jedné přesilovky. Kapitán energetiků Tomáš Vondráček během posledních šesti minut zaznamenal hattrick. Ode mne je to pro dnešek vše a budu se s vámi těšit opět na viděnou. (19:58:03)

59:09 Tomáš VONDRÁČEK - 2:5

59:09
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A je hotovo! Do prázdné branky stvrzuje vítězství hostů TOMÁŠ VONDRÁČEK, který tak během šesti minut zaznamenal hattrick. Asistence: Tomáš Havlín a Jakub Flek.

58:52
    V nejdůležitější chvíli domácí přichází o kotouč.

58:33
    České Budějovice si vyžádaly oddechový čas!

58:33
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Ondřej Dlapa – 2 min., vysoká hůl).

58:27
    Motor ještě zkusí štěstí v šesti!

58:06
    Hosté už nikam nespěchají, mají puk na holi.

57:37
    Percy nyní přihrál Hanzlovi do ofsajdu a hra se přerušuje.

56:53
    Domácí se snaží utkání zdramatizovat. To se jim ale vůbec nedaří.
    54:55 Tomáš VONDRÁČEK - 2:4

54:55
    V oslabení ale inkasuje Motor znovu! TOMÁŠ VONDRÁČEK se ukázal být jako správný kapitán. Prostřelil po chybě domácí obrany Hrachovinu a je to 2:4. Asistence: Ondřej Dlapa.
    54:01 Stuart PERCY - 2:3

54:01
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Motor snižuje! Voženílek přihrál puk STUARTU PERCYMU a ten prostřelil Novotného. Asistence: Daniel Voženílek a Michal Vondrka.
    53:48 Tomáš VONDRÁČEK - 1:3

53:48
    Hosté skórují při oslabení! Českobudějovické obraně ujel TOMÁŠ VONDRÁČEK a chladnokrevně překonal Hrachovinu. Asistence: Jakub Flek.

53:37
    Domácím se nedaří se udržet v pásmu.

53:04
    Domácí dlouhou přesilovku zatím nehrají nejlíp, hosté vyhazují.

Pavel Mádl

Branky a nahrávky: 47. Abdul (Gulaš, L. Pech), 55. Percy (D. Voženílek, Vondrka) – 1. T. Mikúš (O. Beránek), 45. Koblasa (Plutnar, T. Mikúš), 54. Vondráček (Flek), 55. Vondráček (Dlapa), 60. Vondráček (T. Havlín, Flek)

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Šenkeřík, Piskáček (A), Bindulis, Percy, Vráblík, M. Jandus, Štich – J. Ondráček, L. Pech (A), Gulaš (C) – Abdul, M. Hanzl, Vondrka – Chlubna, Valský, M. Beránek – Holec, Karabáček, D. Voženílek.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Martin Rohan, Plutnar, Parkkonen, Dlapa, T. Havlín, Pulpán (A), L. Doudera – T. Rachůnek (A), Jiří Kulich, Flek – Immo, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Hladonik, Vondráček (C).

Rozhodčí: Šír, Kika – Lhotský, Svoboda

Diváci: 4 508