Chabarovsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Vladivostok – Omsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Novosibirsk – Soči 1:2 (kon.)
Čerepovec – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Jaroslavl – Jokerit 2:1 (po pr.) | Dynamo Moskva – Čeljabinsk 7:6 (po pr.)
Severstal Čerepovec
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
CSKA Moskva
Středa 24.11.2021, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

Domácí hokejisté vyhrávají díky velmi dobře zvládnutému výkonu tento zápas 3:0. Moskva si dokázala šance vypracovat, ale neproměnila je. Vladislav Podjapolskij pochytal všech 21 střel soupeře. (19:14:19)

Československá stopa v zápase
    Adam Liška (CER) 1+0. 1 střela, čas na ledě 17:30

59:46
    Hosté rozehrávají od své branky, už nemají čas.

59:00
    Poslední minuta.

58:45
    Moskva vybojovalal buly v útočném pásmu, následně se tým usadil před brankou soupeře.

58:00
    Probíhají poslední dvě miuty hry ve třetí třetině.
    56:35 Dmitrij MOISEJEV - 3:0

56:35
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení, po krásné žabičce se prosazuje ránou z první DMITRIJ MOISEJEV. Asistence: David Dumbadze.

55:50
    Vladislav Kodola zkoušel setrvat v útočném pásmu, ale o puk přišel. Hrát tak mohou hosté.

55:30
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Puk získli domácí.

54:10
    Vladislav Podjapolskij předvedl nyní dva velm dobré zákroky, kterými drží domácí hokejisty ve dvoubrankovém vedení.

53:20
    CSKA rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, nicméně z pohledu hostů čas ubývá velmi rychle.

52:52
    Prochor Poltapov elegantně projel středním pásmem, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.

52:36
    Komerční přestávka.

51:48
    Bogdan Kiselevič pálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou ještě tečovaný, ale brankář dokázal zasáhnout.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, zatím na gólovou šanci v této pasáži hry čekáme.

49:00
    Devět minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí hokejisté drží dvoubrankové vedení. Čerepovec hraje aktivně a drží svůj náskok.

47:50
    CSKA Mosva vypálila z velké dálky, ale brankář si dokázal poradit.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 17. Kodola (Press, Timašov), 40. Liška (Kodola, Chochlov), 57. Dmitrij Moisejev (D. Dumbadze)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šostak, Šugajev) – Press, Chochlov, Rogov, N. Makejev, M. Chabarov, Timašov, Karimov – Geraskin, Joonas Nättinen, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – D. Dumbadze, Abrosimov, Dmitrij Moisejev – M. Kazakov, Jemec, A. Alexejev – Kolmykov.
    CSKA Moskva: Ivan Fedotov (Reideborn, Gamzin) – N. Nestěrov, Dahlbeck, Arťom Sergejev, Blažijevskij, Kiselevič, Gilmour, V. Svedberg, Grudinin – P. Karnauchov, Slepyšev, Grigorenko – Okulov, S. Plotnikov, Kameněv – Nordström, Andronov, Alexandr Popov – Světlakov, Sorkin, Poltapov.

Rozhodčí: Gašilov, Fatajev – Ivanov, Žarkov