Besiktas – Ajax 1:2 (kon.) | Inter – Šachtar 2:0 (kon.) | Club Brugge – RB Lipsko 0:5 (kon.)
Manchester City – PSG 2:1 (kon.) | Atlético – AC Milán 0:1 (kon.) | Liverpool – Porto 2:0 (kon.)
Sporting – Dortmund 3:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Real Madrid 0:3 (kon.)
Inter Milán
2:0 (0:0)
FK Šachtar Doněck
Středa 24.11.2021, 18:45 • Stadio San Siro, Milán • Liga mistrů • Skupina D

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (20:42:43)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:12.

Je dobojováno! Po nepovedeném prvním poločase si přece Inter vstřelil nějaký ten gól a připsal si všechny tři body za vítězství 2:0. O obě branky se v rozmezí šesti minut postaral Edin Džeko. Nejprve hostujícího brankáře překonal nohou a za šest minut hlavou. Šachtar tedy nedal tomuto soupeři už pět zápasů gól a pro letošní sezónu v pohárové Evropě končí.

90+4

90+3
    Inter už dohrává tento zápas s míčem na kopačkách na polovině soupeře. Rozhodčí se dívá na hodinky, takže zřejmě za malou chvíli zápas ukončí.

90+2
    Federico Dimarco vybojoval pro svůj tým výhodu rohového kopu, ale ta výhoda nebyla nijak využita. Šachtar si poradil a jejich šanci dokázal ubránit.

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby tohoto zápasu.

90
    Za malou chvíli se dozvíme počet nastavených minut v tomto utkání. Já osobně bych to tipoval na tři-čtyři minuty navíc určitě.

89
    Arťom Bondarenko zkusil přejít přes jednoho hráče, ale to mu nevyšlo podle představ. Míč skončil v zámezí, Šachtar bude vhazovat na polovině hřiště.

88
    Toto utkání se zřejmě už bude pouze dohrávat. Ani jeden tým se nemá k nějakému bezhlavému útočení. Inter si na 99% připíše tři body a Šachtar potvrdí jejich nepostup do jarní části této soutěže.

87
    Konec utkání už nám pomalu klepe na dveře a my jsme byli svědky další nepovedené akce ze strany ukrajinského týmu. Samir Handanovič se protáhne odkopem od branky.

86
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Federico Dimarco.
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Stefano Sensi.

Samir Handanovič si připsal jednoduchý zákrok na malém vápně. S míčem se na chvíli pomazlí a poté rozehraje na volného spoluhráče před sebou.

84
    Andrea Ranocchia vystihnul přihrávku soupeře, ale míč si příliš předkopnul. Kulatý nesmysl tedy zůstal v ukrajinské správě a Šachtar tedy může opět zaútočit.

83
    Šachtar se mohl dočkat vstřelené branky, ale Michajlo Mudryk orazítkoval míč. Míč se po odrazu prolétnul po brankové čáře a skončil v zámezí. To byla obrovská šance pro tohoto mladíka.

82
    Anatolij Trubin si nemohl s míčem hrát, tak jak je jeho zvykem a před dotírajícím útočníkem musel míč odkopnout do bezpečné vzdálenosti od branky.

81
    Střídání v týmu FK Šachtar Doněck: ze hřiště odchází Tetê, přichází Marlos.
    Střídání v týmu FK Šachtar Doněck: ze hřiště odchází Fernando, přichází Michajlo Mudryk.

80
    Hosté se přece jenom pustí do útoku a zbytek utkání budou pouze na dva obránci, kteří pro případ potřeby zůstanou. Inter možná bude v tuto chvíli sázet jenom brejky.

79
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Danilo D'Ambrosio.