Zlín – HK MD Šumperk 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 2:3 (kon.) | Plzeň – Kladno 6:1 (kon.)
Třinec – Havířov 8:0 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 2:4 (kon.) | Technika Brno – Pardubice 1:4 (kon.)
Poruba – Vítkovice 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – PZ Kladno 15:0 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:1 (kon.)
Třemošná – Chomutov 1:11 (kon.) | Jihlava – Kobra 6:2 (kon.) | Sparta – Slavia 3:4 (po pr.)
Tábor – Mountfield HK 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:7 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 25.11.2021, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ

59:15
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    O výhře Energie je definitivně rozhodnuto. Domácí vybojovali puk v obranném pásmu a zpoza červené čáry trefil opuštěnou klec hostí MATYÁŠ VÁŇA! Bez asistence.

51:39
    Liberec právě vstřelil branku!
    Ebenstreitovo kouzlo je odčarováno, za Liberec snižuje TADEÁŠ VOLOŠÍN a nás čeká ještě hodně zajímavých osm minut třetí třetiny! Asistence: Tomáš Prokůpek.

40:38
    Domácí hned zkraje třetí třetiny přidávají další gól. Matyáš Váňa se krásně protáhl po levé straně, přihrávkou přes osu naše napravo najetého DAVIDA ŠILHANA, který nadvakrát překonal brankáře Pecha! Asistence: Matyáš Váňa.

35:13
    Domácí jsou již kompletní a po chvíli se podruhé v utkání prosazují, když se v tlačenici na brankovišti nejlépe zorientoval JAKUB ANTON a dotlačil puk za Hambálkova záda! Asistence: Matěj Zeman.

03:34
    Domácí se po rychlé akci ujímají vedení, do kterého je posílá MATĚJ ZEMAN! Asistence: Tobiáš Pastor, Petr Pavelec.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 4. Zeman (Pastor, Pavelec), 36. Anton (Zeman), 41. Šilhan (Matyáš Váňa), 60. Matyáš Váňa – 52. Vološín (Prokůpek)

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Psohlavec) – Anton "A", Kubíček, Cipko, Mähler, Postl, Malý – Šmíd, M. Váňa "C", Šilhan, Handl, Zahejský, V. Váňa, Zeman, Pastor, Pavelec.
    Trenér: Andrys

Bílí Tygři Liberec: Hambálek (41. Pech) – Jakubec, Ehrenberger, Průšek, Král, Várady, Macháček, D. Pérez – Pekař, Hois "A", Janata "C", Jansa, Fiala "A", J. Pérez, Vološín, Hrabčák, Prokůpek.
    Trenér: Plodek

Rozhodčí: Žižka – Coubal, Herles