Zlín – HK MD Šumperk 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 2:3 (kon.) | Plzeň – Kladno 6:1 (kon.)
Třinec – Havířov 8:0 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 2:4 (kon.) | Technika Brno – Pardubice 1:4 (kon.)
Poruba – Vítkovice 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – PZ Kladno 15:0 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:1 (kon.)
Třemošná – Chomutov 1:11 (kon.) | Jihlava – Kobra 6:2 (kon.) | Sparta – Slavia 3:4 (po pr.)
Tábor – Mountfield HK 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:7 (kon.)
HC Sparta Praha
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 25.11.2021, 18:00 • Tipsport arena, Praha 7–Bubeneč • Extraliga dorostu • Skupina Střed

63:06
    Slavia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, druhé dorostenecké derby sezóny vyhraje Slavia! Pod vítěznou trefu se podepsal DANIEL KŘÍŽENECKÝ, jehož rána cestou za Koglera lízla tyč – 3:4! Asistence: Maximilian Curran.

58:37
    Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat, prodloužení vrací zpět na menu RADEK TOMAS! Dnes to v Holešovicích skutečně bude drama až do posledních sekund, tak jak se v pražském derby sluší a patří – 3:3! Asistence: Danny Chludil.

58:09
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak pozor, Pražané těsně po začátku posledních dvou minut základní hrací doby opět udeřili a potřetí v zápase vedou! Tentokrát u toho byl ANDREJ FÁBRY – 3:2! Asistence: Martin Vašíček.

41:26
    V Holešovicích máme znovu vyrovnáno, dnes to nejspíš bude tuhý boj až do posledních sekund! Z hranice pásma přesně zakončil ALBERT SKALSKÝ – 2:2! Asistence: Alex Kubánek.

32:47
    Vršovičtí sice měli v dosavadním průběhu druhé třetiny více ze hry, a to nejen díky přesilovkám, nakonec ale znovu prohrávají! Spartě ve třiatřicáté minutě vrací náskok JAKUB ŽMOLA – 2:1! Asistence: Mikuláš Odehnal, Akradiy Byakov.

19:36
    Těsně před přestávkou máme vyrovnáno, po spolupráci s Chudilem přetavil rychlý protiútok Slavie v její první dnešní zásah forvard KAREL SANDER – 1:1! Asistence: Danny Chludil.

08:47
    Ve vyrovnané bitvě nakonec jako první udeřili domácí, kteří na konci deváté minuty jdou do vedení! Střeleckou listinu dnešního utkání otevírá MARTIN VAŠÍČEK, který Vavřenu překonal zakončením z hranice brankoviště – 1:0! Asistence: David Hrubý, Andrej Fábry.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 9. Vašíček (Hrubý, Fábry), 33. Žmola (Odehnal, Byakov), 59. Fábry (Vašíček) – 20. Sander (Chludil), 42. Skalský (Kubánek), 59. Tomas (Chludil), 64. Kříženecký (Curran)

HC Sparta Praha: Kogler (Obolenski) – Hašek, Marton, Vrabec, Šeba, Bartoň (C), Byakov – Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Potoma, Žemlička, Novák, Fábry (A), Poláček, Křišťan, Hrubý, Žmola (A).
    Trenér: František Ptáček.

HC Slavia Praha: Vavřena (Vedral) – Kříženecký, Tichý, Hubinka, Švec, Kubánek, Ciolek – Curran, Nemes, Krejčí, Sander, Chludil, Filip, Skalský, Tomas (A), Vosmík (C).
    Trenér: Ladislav Slížek.

Rozhodčí: Valda – Svobodová, Stacho.