Zlín – HK MD Šumperk 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 2:3 (kon.) | Plzeň – Kladno 6:1 (kon.)
Třinec – Havířov 8:0 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 2:4 (kon.) | Technika Brno – Pardubice 1:4 (kon.)
Poruba – Vítkovice 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – PZ Kladno 15:0 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:1 (kon.)
Třemošná – Chomutov 1:11 (kon.) | Jihlava – Kobra 6:2 (kon.) | Sparta – Slavia 3:4 (po pr.)
Tábor – Mountfield HK 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:7 (kon.)
HC Sparta Praha
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 25.11.2021, 18:00 • Tipsport arena, Praha 7–Bubeneč • Extraliga dorostu • Skupina Střed

63:06
    Slavia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, druhé dorostenecké derby sezóny vyhraje Slavia! Pod vítěznou trefu se podepsal DANIEL KŘÍŽENECKÝ, jehož rána cestou za Koglera lízla tyč – 3:4! Asistence: Maximilian Curran.

58:37
    Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat, prodloužení vrací zpět na menu RADEK TOMAS! Dnes to v Holešovicích skutečně bude drama až do posledních sekund, tak jak se v pražském derby sluší a patří – 3:3! Asistence: Danny Chludil.

58:09
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak pozor, Pražané těsně po začátku posledních dvou minut základní hrací doby opět udeřili a potřetí v zápase vedou! Tentokrát u toho byl ANDREJ FÁBRY – 3:2! Asistence: Martin Vašíček.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

53:32
    Vašíček se po perfektní přihrávce od mantinelu ocitl v ideální pozici pro zakončení, Vavřena se ale pořádně natáhl a jeho pokus z bezprostřední blízkosti branky zastavil samotnou špičkou betonu! Uff, to byl zákrok!

50:16
    Arkadiy Byakov (SPA) je po vyhození puku nad plexisklo potřetí v dnešní bitvě vyloučen, šanci se prosadit tak nyní získává zase druhý tábor.

48:04
    Slavii čekají náročné dvě minuty, Daniel Kříženecký (SLA) opouští bojiště s trestem za podrážení.

41:26
    V Holešovicích máme znovu vyrovnáno, dnes to nejspíš bude tuhý boj až do posledních sekund! Z hranice pásma přesně zakončil ALBERT SKALSKÝ – 2:2! Asistence: Alex Kubánek.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

32:47
    Vršovičtí sice měli v dosavadním průběhu druhé třetiny více ze hry, a to nejen díky přesilovkám, nakonec ale znovu prohrávají! Spartě ve třiatřicáté minutě vrací náskok JAKUB ŽMOLA – 2:1! Asistence: Mikuláš Odehnal, Akradiy Byakov.

29:54
    Martin Vašíček (SPA) a Daniel Kříženecký (SLA) si na své konta připisují shodné dvouminutové tresty za hrubost, domácí borec je ale ještě penalizován za sekání do Vavřeny. Ven ze hry tak míří ještě Potoma, Slavia má přesilovku.

27:49
    Po zakončení z dílny Kříženeckého to v ochozech zahučelo, Slavii od dalšího gólu dělily centimetry!

26:13
    Podruhé v utkání je na dvě minuty ze hry Arkadiy Byakov (SPA), i tentokrát za podrážení.

23:11
    Situací by mohlo zamíchat vyloučení Davida Hrubého (SPA), který je trestán za podrážení.

20:56
    Curranova nepříjemná střela z voleje šla do Koglerova betonu, gólman Sparty teď podržel svůj tým!

19:36
    Těsně před přestávkou máme vyrovnáno, po spolupráci s Chudilem přetavil rychlý protiútok Slavie v její první dnešní zásah forvard KAREL SANDER – 1:1! Asistence: Danny Chludil.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!

14:52
    Ani přečíslení dva na jednoho pro Spartu nekončí jejím druhým gólem, brankář Slavie si přizvednuté zakončení pohlídal!

12:43
    Vavřena krátce po konci oslabení řešil další nepříjemnou situaci! Poradil si však jak s prvotním zakončením, tak i s následnou dorážkou.

10:19
    Vršovičtí dostávají šanci srovnat, dvě minuty za podrážení si odpyká Arkadiy Byakov (SPA).

08:56
    A mohlo to být 2:0! Žmola po vhazování rychle prokličkoval před Vavřenu a následně zakončil do jeho vyrážečky!

08:47
    Ve vyrovnané bitvě nakonec jako první udeřili domácí, kteří na konci deváté minuty jdou do vedení! Střeleckou listinu dnešního utkání otevírá MARTIN VAŠÍČEK, který Vavřenu překonal zakončením z hranice brankoviště – 1:0! Asistence: David Hrubý, Andrej Fábry.

04:49
    Petr Křišťan se nyní dostal do úniku, z bezprostřední blízkosti brankoviště ale zakončil jen do mantinelu za Vavřenou! Velká škoda pro Spartu!

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 9. Vašíček (Hrubý, Fábry), 33. Žmola (Odehnal, Byakov), 59. Fábry (Vašíček) – 20. Sander (Chludil), 42. Skalský (Kubánek), 59. Tomas (Chludil), 64. Kříženecký (Curran)

HC Sparta Praha: Kogler (Obolenski) – Hašek, Marton, Vrabec, Šeba, Bartoň (C), Byakov – Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Potoma, Žemlička, Novák, Fábry (A), Poláček, Křišťan, Hrubý, Žmola (A).
    Trenér: František Ptáček.

HC Slavia Praha: Vavřena (Vedral) – Kříženecký, Tichý, Hubinka, Švec, Kubánek, Ciolek – Curran, Nemes, Krejčí, Sander, Chludil, Filip, Skalský, Tomas (A), Vosmík (C).
    Trenér: Ladislav Slížek.

Rozhodčí: Valda – Svobodová, Stacho.