Zlín – HK MD Šumperk 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 2:3 (kon.) | Plzeň – Kladno 6:1 (kon.)
Třinec – Havířov 8:0 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 2:4 (kon.) | Technika Brno – Pardubice 1:4 (kon.)
Poruba – Vítkovice 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – PZ Kladno 15:0 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:1 (kon.)
Třemošná – Chomutov 1:11 (kon.) | Jihlava – Kobra 6:2 (kon.) | Sparta – Slavia 3:4 (po pr.)
Tábor – Mountfield HK 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:7 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Banes Motor České Budějovice
Čtvrtek 25.11.2021, 18:30 • Zimní stadion Kotlina • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Je tu konec! Havlíčkův Brod byl po dvě třetiny lepším týmem. Nedokázal si však vytvořit vedení. Hosté začali ve třetí třetině tahat za delší konec provazu. Už už to vypadalo, že se bude v Kotlině prodlužovat. České Budějovice ale v poslední minutě vstřelily dva góly a se štěstím si odvážejí z Havlíčkova Brodu tři body.

To je dnes ode mě vše, těším se na vás u dalšího přenosu, na počtenou. (20:22:20)

59:45
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté patnáct sekund před koncem natloukli poslední hřebíček do havlíčkobrodské rakve. Střelou přes celé hřiště trefil prázdnou bránu MATYÁŠ HUMENÍK. Asistence: Viktor Kotalík a Samuel Drančák.

59:16
    Hosté hrají s šesti hráči v poli!

59:08
    Hosté se dostávají v poslední minutě do vedení! K odraženému kotouči se dostal DOMINIK VACHUN, jenž střelou pod břevno propálil bránící Bruslaře. Asistence: Alan Šimon, Viktor Kotalík

58:53
    Střela z mezikruží z hole Víta Schupplera byla zablokována.

57:43
    Velice neohroženě se s kotoučem probíjel k bráně Tadeáš Koubek. Dokázal ještě zakončit, byl však zle tísněn, a gólman si tak s jeho střelou poradil.

56:52
    Kryštof Chymo nahodil kotouč z půlky hřiště na gólmana hostů. K puku se dostali hosté, kteří zakládají útok.

56:12
    Hosté si špatně nahráli. Píská se zakázané vhazování a vhazovat se bude před Davidem Cinkem.

55:32
    Alan Šimon nadvakrát dorážel kotouč do poloprázdné klece! V obou případech ale trefil jen již ležícího Jakuba Bělohlávka!

55:10
    Hosté se drží v útočném pásmu. Střelu od modré likviduje fantastický Jakub Bělohlávek.

54:55
    Hosté měli další obrovskou šanci! Viktor Kotalík procedil kotouč pod gólmanem! Puk se však naštěstí pro domácí odrazil od tyče zpět pod Jakuba Bělohlávka.

54:14
    Patrik Bakus vyslal pěknou střelu přes obránce, která se od pravé tyče odrazila do rohu kluziště!

53:12
    Další dobrou střeleckou pozici měl u pravé tyče Lukáš Váňa. Bělohlávek se však včas přesunul.

52:41
    Bruslařům se ve třetí třetině prostě nedaří. Nemohou se s kotoučem dostat do útočné třetiny.

51:49
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho! Po přihrávce se ke střele z první dostal Dominik Postl! Jeho pokus ale senzačně vychytal Jakub Bělohlávek! Ten nyní zachránil svůj tým od téměř jisté branky.

51:38
    Domácí se nacpali do budějovické brány. Hosté ale brankoviště ubránili. Vhazovat se bude po Cinkově levačce.

50:46
    Nepříjemné nahození vyslal na bránu Štěpán Hoch. Vysoký kotouč se těsně před gólmanem odrazil od ledu. Havlíčkobrodský brankář musel dávat velký pozor, aby ho toto nahození nezaskočilo.

49:58
    Bruslařům se nedaří dostat do útočného pásma. V jejich hře se objevuje mnoho chyb.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 4. Kuprijanov (Gutsu, Teplý) – 9. Vachun, 60. Vachun (Šimon, Kotalík), 60. Humeník (Kotalík, Drančák)

BK Havlíčkův Brod: Bělohlávek (Ferdus) – Vaněček (C), Adam, P. Mrtka, Ondruš, Novotný, R. Mrtka, Chymo – Gutsu, Kuprijanov, Teplý (A) – Nosek, Koubek, Prchal – Fiala, Bakus, Smetánka – Frühbauer
    Trenér: Jiří Čelanský

Banes Motor České Budějovice: Cinka (Kurz) – Lukáš, Bednařík, Willmann (A), Váňa, Vachun (A), Fábera, Gřegořek – Aulický, Kotalík (C), Schuppler, Řimnáč, Šimon, Humeník, Lukeš, Postl, Hoch, Drančák
    Trenér: Milan Dančišin

Rozhodčí: Kryštof Ovsík – Jakub Dědek, Goran Juran