Barys – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 5:4 (2:0 po s.n.) | Ufa – Viťaz 2:3 (1:2 po s.n.)
Nižněkamsk – Riga 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Petrohrad 3:4 (po pr.) | Kunlun – Spartak Moskva 4:6 (kon.)
konec
Barys Nur-Sultan
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 25.11.2021, 14:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    59:05
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Marek Hrivík – 2 min., sekání).
     
    42:08
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Nikita Bojarkin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu). Trest odpyká Roman Starčenko.
     
    39:01
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kenny Agostino – 2 min., krosček).
     
    38:27
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Eric Martinsson – 2 min., podrážení).
     
    35:25
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Joe Morrow – 2 min., vražení na mantinel).
     
    20:41
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Zijat Pajgin – 2 min., držení).
     
    13:47
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Mark Marin – 5 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, nedovolený zásah do hlavy nebo krku).
     
    04:00
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ivan Čechovič – 2 min., podrážení).

    Michal Raška

    Branky a nahrávky: 5. Kunyk (Vey, Frattin), 14. J. Lilja (Martinsson, Michajlis), 26. Vey (Jurčo), 47. J. Lilja (Martinsson, Valk) – 35. A. Michejev (J. Martynov, Ťanulin), 45. Pajgin (Belevič, Ťanulin)


    Barys Nur-Sultan: Bojarkin (A. Šutov) – Martinsson, Morrow, Orechov, R. Savčenko (C), Šalapov, Samat Danijar – Jurčo, Vey, Frattin – Michajlis (A), Valk, J. Lilja – Savickij, Kunyk, R. Starčenko (A) – Šaichmeddenov, Kajyržan, Šestakov – Sagadějev, J. Berglund.
    Trenér: Juri Michajlis

    Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (26. P. Kočetkov, Murygin) – M. Orlov, Pajgin (C), J. Martynov, Marin, N. Děmidov, Mišarin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele (A), Agostino – Ilja Fedotov, Hrivík, Čechovič – Ťanulin, Belevič, Verjajev – Gončaruk, A. Michejev, Urakov.
    Trenér: David Nemirovskij

    Rozhodčí: Lavrenťev, Sergejev – Golovljov, Savěnkov

    Diváci: 2 763