Lok. Moskva – Lazio 0:3 (kon.) | Galatasaray – Marseille 4:2 (kon.) | CZ Bělehrad – Ludogorec 1:0 (kon.)
Midtjylland – Braga 3:2 (kon.) | Rapid – West Ham 0:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Genk 1:1 (kon.)
Real Betis – Ferencváros 2:0 (kon.) | Leverkusen – Celtic 3:2 (kon.) | Brøndby – Lyon 1:3 (kon.)
Rangers – Sparta 2:0 (kon.) | Eindhoven – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Monaco – Real Sociedad 2:1 (kon.)
Leicester – Legia 3:1 (kon.) | Olympiakos – Fenerbahce 1:0 (kon.) | Frankfurt – Antverpy 2:2 (kon.)
Leicester City
3:1 (3:1)
Legia Varšava
Čtvrtek 25.11.2021, 21:00 • King Power Stadium, Leicester • Evropská liga • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:55:52)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:2. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:10.

Je konec. Leicester City zvítězil nad Legií Varšava 3:1. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase. Už v 11. minutě otevřel brankový účet domácí Daka. Ve 21. minutě zvýšil vedení lišek Maddison. Ve 26. minutě ovšem Legia získala pokutový kop, který nejprve neproměnil Emreli, ale z dorážky se prosadil Mladenovič. Ve 33. minutě vrátil Ndidi zpět dvoubrankový náskok na stranu domácího celku. Druhá půle nabídla jednu větší šanci na domácí straně, ale ta neskončila gólem.

90+4

90+4
    Domácí obrana ale byla pozorná a odkopla míč do bezpečí.

90+4
    Tak nakonec sudí ještě nechal hru pokračovat a Varšava získala další rohový kop.

90+4
    Centr ale znovu končí jen na hlavě domácího hráče a to je pravděpodobně vše.

90+3
    Ještě jeden rohový kop bude zahrávat Legia Varšava a může tak alespoň zkorigovat výsledek.

90+3
    Standardní situace polského celku ale nepřinesla žádné ohrožení brány Kaspera Schmeichela.

90+2
    Hosté už navíc nemohou střídat a budou tak dohrávat v deseti. Nyní ale mají k dispozici rohový kop.

90+1
    Ernest Muci špatně došlápl a nyní je ošetřován na hrací ploše.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89
    Marc Albrighton, který je na hrací ploše pár minut vidí rovněž žluté varování za nedovolený zákrok.

88
    Kiernan Dewsbury-Hall se opřel do odraženého míče, ale jeho pokus letěl vedle brány Legie.

87
    Artur Jędrzejczyk uviděl žlutou kartu za nevhodné řeči po faulu svého kolegy.

85
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Patson Daka, přichází Kelechi Iheanacho.
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ademola Lookman, přichází Marc Albrighton.

83
    Leicester vybojoval rohový kop z pravé strany, o který se postará Ayoze Pérez.

81
    Následně se hostů dopustili dvou faulů v krátké době a lišky tak budou opět u míče.