Kajrat – Basilej 2:3 (kon.) | Flora – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Karabach – Omonia Nikósie 2:2 (kon.)
Lincoln – Kodaň 0:4 (kon.) | Maccabi Haifa – Union Berlín 0:1 (kon.) | Mura – Tottenham 2:1 (kon.)
Rennes – Arnhem 3:3 (kon.) | Slavia – Feyenoord 2:2 (kon.) | Slovan Bratislava – PAOK 0:0 (kon.)
Helsinki – Alaškert 1:0 (kon.) | Famagusta – Gent 1:0 (kon.) | AS Řím – Zorja Luhansk 4:0 (kon.)
Bodö/Glimt – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | Jablonec – Alkmaar 1:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Linz 0:1 (kon.)
Randers – Kluž 2:1 (kon.)
Stade Rennes
3:3 (2:1)
SBV Vitesse Arnhem
Čtvrtek 25.11.2021, 18:45 • Roazhon Park, Rennes • Evropská konferenční liga • Skupina G
    Parádní přestřelka nakonec skončila 3:3. Celek Rennes si ziskem bodu zajistil postup do další fáze.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:12. (20:45:27)

Stade Rennes již v průběhu druhé půle vedlo pohodlným náskokem 3:1, nicméně pak přišlo neskutečné uspokojení čehož využil postupně Buitink a Openda vyrovnal v poslední minutě. Co zanmená tato remíza pro vývoj ve skupině? Tottenham ostudně podlehl ve slovinské Muře 1:2. Což znamená, že ve hře o postup je stále i Vitesse Arnhem. Stade Renne sbudou tou váhou, která určí, který tým jí doprovodí do další fáze soutěže. Pokud Rennes uhraje bod v Londýně, dle papírových předpokladů by Vitesse Arnhem měl zvítězit doma nad slovinskou Murou. Mějte hezký večer.

90+4

90+3
    Buitinkova rána mimo branku remízu neohrozí.

90+2
    Následně ránu Sulemany musel vyrážět opět brankář nizozemskoho klubu na rohový kop!

90+1
    Ugochukwu proměřil opět schopnosti brankáře Houwena.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!
    90. Loïs OPENDA - 3:3

90
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LOÏS OPENDA, který ve spolupráci se svým kolegou Manhoefem vyrovnává v poslední minutě na 3:3! Asistence: Million Manhoef.

89
    Matúš Bero byl faulován soupeřem v poodbě Ugochukwa.

88
    Žlutou kartu dostává Kamaldeen Sulemana (Stade Rennes FC).

88
    Sulemana se dostal do křížku s Tronstadem. A padne i žlutá karta.

88
    Pro centrovaný míč si jistě došel brankář Gomis.

87
    Po skluzu obrany v pokutovém území je tu další rohový kop, tentokráte zprava pro Vitesse Arnhem.

86
    Jeden z hráčů Stade Rennes s bolestivou grimasou vstává z trávníku a drží se za pochromanou trukou. Všechna střídání vška byla již vyčerpána.

84
    Rohový kop Vitesse Arnhem bude rozehrávat Maximilian Wittek.

83
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Riechedly Bazoer, přichází Nikolai Baden Frederiksen.

Rostislav Králik

Branky: 9. Laborde (Terrier), 39. Laborde (Meling), 69. Laborde (Santamaría) – 43. Huisman, 75. Buitink (Wittek), 90. Openda (Manhoef)

Karty:   82. Omari (REN), 88. Sulemana (REN) – 34. Rasmussen (ARN), 40. Openda (ARN), 68. Wittek (ARN)

Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:12.
    Stade Rennes: A. Gomis – H. Traoré (C), Omari, Aguerd, Meling – Majer (73. Doku), Santamaría, Tait (63. Ugochukwu) – Bourigeaud (63. Sulemana), Laborde (73. Guirassy), Terrier (82. Truffert).
    Náhradníci: Salin, Alemdar – Truffert, Badé, Guirassy, Sulemana, Doku, Tchaouna, Diouf, Assignon, Ugochukwu, Martin.

Trenér: Bruno Génésio

SBV Vitesse Arnhem: Houwen – Wittek, Rasmussen, Oroz, Yapi (53. Dasa) – Tronstad – Bazoer (83. Frederiksen), Gboho (46. Buitink), Bero (C) – Huisman (79. Manhoef), Openda.
    Náhradníci: van Haveren – Dasa, Frederiksen, Hájek, Von Moos, Domgjoni, Buitink, Cornelisse, Vroegh, Manhoef.

Trenér: Thomas Letsch