Mountfield HK – Třinec 5:4 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 6:3 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Vítkovice 4:3 (kon.) | Plzeň – Salzburg 5:0 (kon.) | Pardubice – Havířov 4:1 (kon.)
Sparta – Chomutov 5:1 (kon.) | Slavia – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Kometa Brno 1:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
AZ Havířov
Pátek 26.11.2021, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo

Je tu konec zápasu. Pardubice dokázaly dvěma góly v poslední části zápasu rozhodnout, a připisují si tak čtvrtou výhru v řadě. (20:06:39)

59:24
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček – 2 min., hákování).

59:08
    Kaplan se ocitl sám před brankářem Nowakem, avšak nedokázal úspěšně zakončit.

57:56
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Vyhozený puk a následné skvělé napadání bránících hráčů předvedl František FORMÁNEK, který získal puk a zakončil do prázdné branky Havířova.

57:26
    Havířov vyzkouší na poslední minuty hru bez brankáře.

57:00
    Rychlou akci kterou rozjel Kaplan, jenž svou přihrávku našel ve středu hřiště volného Pavola ŠTETKU zakončil přízemní střelou do branky Nowaka.

55:26
    K špatné přihrávce Havířova se probojoval Kaplan, který si navedl střelu na bekhend, avšak nedokázal trefit branku.

54:33
    Havířov dělá problémy v pardubické rozehrávce.

51:59
    Skrytou střelu Kubíčka likviduje Kadlc vyrážečkou.

51:06

51:01
    Bolestivý blok levým kotníkem Šťastného zachránil branku Pardubic.

50:10
    Formánek se prokombinoval až před samotného brankáře, ale nedokázal zakončit.

47:57
    Nowak má spoustu práce, jelikož Dynamo poslední minuty drží útočnou třetinu a nepouštějí hráče Havířova k žádným šancím.

46:59
    Neúspěšná střela Rouhy míjí branku.

44:59
    Úplně sám se před brankou Havířova ocitl Rouha, jeho střela ale mířila pouze do výstroje Nowaka.

44:22
    Nebezpečná tečovaná střela prověřila postřeh Kadlce.

43:05
    Zmatek před brankou Dynama donutil Kadlce skrýt puk pod lapačku.

41:00
    Costova sólová akce přes celé hřiště končí neúspěšnou střelou na Nowaka.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 3. Rouha (Costa), 34. Tvrdík (Formánek, Kaplan), 57. Štetka (Kaplan), 58. Formánek – 37. Hledík (Kubíček, Špaček)

HC Dynamo Pardubice: Kadlc (Matěcha) – Hebek, Hrádek, Kubíček, Nedelka, Tvrdík, Chabada, Kaštánek, Štetka, Rouha, Herčík, Costa, Formánek, Paleček, Kloz, Šťastný, Kaplan, Gromadzki.
    Trenér: Jiří Malinský

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Kubíček, Zavřel, Kyselý, Fědor, Ludvík, Kočí, Plevka, Horváth, Pastor, Becher, Pavlačka, Kalčík, Byčkov, Špaček, Lysoněk, Hledík, Bárta.
    Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Pilný, Bernat – Gregar, Všetečka