Mountfield HK – Třinec 5:4 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 6:3 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Vítkovice 4:3 (kon.) | Plzeň – Salzburg 5:0 (kon.) | Pardubice – Havířov 4:1 (kon.)
Sparta – Chomutov 5:1 (kon.) | Slavia – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Kometa Brno 1:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 26.11.2021, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo

48:37
    Dukle se naskýtá jedna z posledních možností, jak se vrátit do zápasu. Matouš Menšík v pravém rohu za brankou vybojoval faul na Janu Holemém, který ho krosčekoval.

42:39
    Tohle může být zlomový moment dnešního mače. Jihlava jde do oslabení, jelikož Lukáš Číhal sekl před brankou soupeře. Kometa může rozhodnout.

39:11
    Ivo Sedláček si půjde odsedět dvě minuty za podrážení a opakuje se stejný moment jako na konci třetiny první, jen v opačném gardu.

37:05
    Šimon Zdarsa totiž v souboji desítek zahákoval Sebastiana Bartese a je vyloučen na dvě minuty.

30:12
    Pro Jihlavu může být ještě hůře, jelikož Matěj Vovsík dostává dvě minuty za hákování. A hned po buly si Maláč rozhodně neodpočine.

18:53
    Zdravíme do Bítovčic, vesničky Patrika Čermáka střediskové v srdci Vysočiny. Čermi se ale nyní do hry nezapojí, jelikož jde odsedět dvě minuty za držení protihráče.

09:20
    Druhá přesilová hra Dukly. Nyní pyká za zbytečný faul v obranném pásmu Patrik Fajmon, který se dopustil podrážení.

02:55
    Adam Topol dostal u své branky nepříjemně naloženo, na což sudí nezapomněli. Dvě minuty za faul kolenem vidí Ivo Sedláček.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Vyvial (Matějíček, Čermák) – 22. Šalé (I. Sedláček, Fajmon), 28. Šalé (Malý, I. Sedláček), 29. Horký (Harmim), 60. Malý (Šalé, Řehák)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Číhal, Chvátal, Sapík, Vovsík, Matějíček, Kerber, Topol – Jungwirth, Menšík, Rauš – Čermák, Zdarsa, Vyvial – Peš, Pavelec, Doležal – Bulík
    Trenér: Michal Broš

HC Kometa Brno: Postava (Schnattinger) – Holemý, Sedláček (C), Fajmon, Svoboda, Řehák, Grauer – I. Sedláček, Šalé, Malý (A) – Bělohlav, Bartes (A), Harmim – Hrnčíř, Otava, Nesvadba – Horký, Boltvan
    Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Kika, Marek – Nechvátal, Zídek