Chabarovsk – Soči 0:2 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:5 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 5:4 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Jokerit – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Amur Chabarovsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HK Soči
Pátek 26.11.2021, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

Z mé strany je to vše, děkuji vám za pozornost a u dalších on-line přenosů zase někdy na počtenou! (12:24:39)

Na zlepšenou formu Soči tentokrát doplatil Chabarovsk

Kvůli koronavirovým opatřením mohlo do ochozů jen 500 diváků, a ti v první třetině gól neviděli. V podstatě ani žádné velké šance, byť co do počtu střel se jednalo o nadprůměrnou třetinu. Střelecky nejaktivnější v ní byl Radan Lenc, mladoboleslavský rodák si vzal Hellberga na mušku hned třikrát. Gól padl až po změně stran. Jako správný kapitán si počínal Nikita Točickij, když Alikinovi sebral přes 85 minut dlouhou neprůstřelnost. Celou třetí třetinu se domácí hokejisté marně snažili vyrovnat, nepomohla jim k tomu ani hra bez brankáře. Jeho absence naopak využil Vasilij Glotov, jenž střelou přes celé kluziště potvrdil výhru Soči. Lví podíl na ní má Magnus Hellberg, švédský gólman podruhé v řadě udržel čisté konto a natáhl svou neprůstřelnost na 118 minut a 29 vteřin.

Střely na branku: 38:30 (17:12, 6:10, 15:8).

58:37
    Jevgenij Alikin je zpátky v brance.
    58:37 Vasilij GLOTOV - 0:2

58:37
    Soči právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! VASILIJ GLOTOV zachytil kolmou přihrávku a potom přes celé kluziště trefil opuštěnou branku. Bez asistence.

57:59
    Time-out Soči.

57:59
    Na vyrovnání zaútočil David Tomášek. Pražský rodák měl v levém kruhu dostatek času na zamíření, přesto Hellberga trefil přímo do výstroje.

57:37
    Jevgenij Alikin zmizel z branky, domácí už nemají na co čekat a hrají power-play.

57:13
    Individuální schopnosti ukázal Danil Fajzullin. Ze svého pásma pronikl až do toho útočného, při tom obehrál tři soupeře a mezi nohama bránícího Dyblenka pozdravil švédského brankáře Hellberga.

56:30
    Suverénně nejtvrdší střelu má Ruslan Pedan (163,3km/h).

55:14
    Chabarovsk je kompletní.

55:03
    Na vrcholu pravého kruhu pálil přes Jordána Ivan Miščenko, i v tomto případě měl Alikin dobrý výhled a střelu zneškodnil.

54:32
    To změnil až Nikita Točickij. Jeho útok na druhý gól v zápase Alikin jednoduše odvrátil.

54:14
    Chabarovsk se zatím brání úspěšně, polovina oslabení je fuč a hosté ještě nestříleli.