Hattrick Brno – Vítkovice 3:6 (kon.) | Ostrava – Česká Lípa 10:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 16:2 (kon.)
Královské Vinohrady – Chodov 0:7 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
3:6 (1:2, 1:0, 1:4)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Pátek 26.11.2021, 17:30 • Sportovní hala Maloměřice, Brno-Maloměřice • Livesport Superliga • 17. kolo

V dnešním velmi napínavém utkání nakonec vítězí hosté v poměru 3:6. I přes to, že dvě třetiny byly vyrovnané, tak ve třetí části ukázali Vítkovice svou sílu čtyřmi vstřelenými brankami a zaslouženě vítězí. Naopak domácí opět ztratili dobře rozehraný zápas.

Bylo mi ctí vás provést dnešním přenosem, tak doufám že se zase někdy shledáme.

Napočtenou. (19:20:18)

59:15
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ VÍTOVEC. Asistence: Rostislav Gattnar.

57:40
    V klíčové příležitosti jeden z bránících dokázal sebrat míček domácímu Vlachovi.

55:45
    Střelu Procházky vyrazil pozorný Jasiok.

53:13
    Hostující Šindler trefuje z dobré pozici pouze do boční sítě.

52:19

Po prvé utíkají hosté do dvoubrankového vedení. Úspěšným střelcem byl MAREK MATĚJČÍK. Asistence: Ondřej Sidunov.

51:44
    Domácí se teď nedokážou dostat ani na polovinu soupeře.

50:05
    Domácí jsou teď velmi obezřetní v bránění.

49:18
    Ganttar teď těsně minul svatyni domácích.

48:32

Hosté si berou vedení zpět! Střela MARKA MATĚJČÍKA totiž zaplula až za Raškovy záda. Asistence: Ondřej Vítovec.

48:05
    Raška se teď prezentoval jistým zákrokem.

45:52
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    A máme tu další vrovnání! íček si přebral DOMINIK DVOŘÁK a pohotově zakončil pod víko Jasiokovi svatyně.. Asistence: David Sládeček.

45:00
    Jasiok si s přehledem poradil se střelou Hronka.

44:04
    Domácí teď velmi přímočaře brání tlak hostů.

42:52

Po pěkné kombinaci si berou vedení zpět na svou stranu hosté! Po rychlé kombinaci se ke střele dostal ADAM DELONG, který byl opět neomylný. Asistence: Jakub Hubálek.

42:35
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Matyáš Kůra – 2 min., Sekání).

40:53
    Dvořák nestihl dlouhou nahrávku.

40:01

Adam Sedlák

Branky a nahrávky: 18. Jalový (Sládeček), 22. Lhota (Juhaňák), 46. Do. Dvořák (Sládeček) – 13. Sidunov (Besta), 19. Besta (Bräuer), 43. Delong (Hubálek), 49. Matejčík (Vítovec), 53. Matejčík (Sidunov), 60. Vítovec (R. Gattnar)

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Raška (O. Kolajta) – Kostka (C), Sládeček, Hájek, Jalový, Suk, M. Kůra, J. Kůra – Brom, Procházka, Juhaňák, Do. Dvořák, Lhota, Š. Hronek, Vlach, Třetina, Gryc.
    Trenér: Jan Nizner

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Vítovec, Galia, Hubálek, Kaleta – Besta, M. Gattnar, R. Gattnar, Šindler, Bräuer, Sidunov, Zubek, Delong (C), Palčinský, Matejčík.
    Trenér: Pavel Brus

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula