Alavés – Celta Vigo 1:2 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 1:1 (kon.) | Mallorca – Getafe 0:0 (kon.)
Villarreal – Barcelona 1:3 (kon.)
Valencia CF
1:1 (1:0)
Rayo Vallecano
Sobota 27.11.2021, 16:15 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 15. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný sobotní večer. (18:43:22)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 18:14.

Dva rozdílné poločasy nám nabídl zápas mezi Valencií a Vallecanem. Minimálně tedy co se herního obrázku týče. První půle byla nudná a bez šancí, jediný gól vsítil z penaltového puntíku Carlos Soler. I druhý poločas sice přinesl jen jednu branku, byl ale mnohem zajímavější, a to hlavně ve svém závěru. Konečným výsledek nakonec byl 1:1, což znamenalo, že si oba týmy body rozdělily.

90+6

90+5
    Bébé v další velké šanci Vallecana! Vzal to na sebe, trefil ale ovšem pouze Diakhabyho!

90+4
    Vzhledem k tomu, že byl hostující Valentin asi minutu ošetřován, bude nastavení asi o stejný čas prodlouženo.

90+3
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Óscar Valentín, přichází Kévin Rodrígues.

90+2
    Rozhodčí nastavil i ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základního hracího času.

90+1
    Souhru střídajících hráčů zakončoval po přihrávce Musaha Marcos André, ze skvělé pozice ovšem bránu přestřelil. Oba týmy tak nebyly daleko od možná rozhodujícího gólu!

90
    Bylo to ale opravdu hodně těsné. Velká škoda pro hosty tak znovu po pár minutách.

89
    Andres Martín šel úplně sám na Cilessena a také jej lobem překonal, gól ovšem neplatí, protože byl hostující střelec v malém ofsajdu!

88
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Hugo Duro, přichází Marcos André.
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Hugo Guillamón, přichází Koba Koindredi.

87
    Gól ještě bezpochyby padnout může, oproti první půli se totiž opravdu nehraje tak moc defenzivně.

85
    Dva na nula teď prakticky šli hostující hráči. Ještě ale přišla přihrávka na prázdnou bránu, která ovšem byla příliš dlouhá. Velká škoda pro Vallecano!

84
    Také bych řekl, že ve druhé půli je naopak o něco lepší Valencia. Je poměrně paradoxní, že se prosadila pouze ve druhém poločase a její soupeř naopak pouze ve druhém.

83
    Z mého pohledu je druhá půle atraktivnější než ta první. Vidíme aspoň nějaké šance a není to taková nudná šeď.

82
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Yunus Musah.
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Hélder Costa, přichází Denis Čeryšev.

81
    Po delší době poměrně dobrá šance. Dimitriveski dokázal vyrazit tvrdý pokus Foulquiera celkem z úhlu.