Opava – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Hronov – Letňany 2:1 (po pr.) | Cheb – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.)
Písek – Klatovy 8:3 (kon.) | Příbram – Kobra 0:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Nový Jičín 11:0 (kon.)
Mostečtí Lvi – Nová Paka 5:2 (kon.) | Kometa Brno B – Kopřivnice 4:3 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:4 (kon.)
Řisuty – Tábor 2:5 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
BK Nová Paka
Sobota 27.11.2021, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 19. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vážení sportovní přátelé kvalitního ledního hokeje. Dnes náš čeká utkání 2. hokejové ligy skupiny Sever mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a BK Nová Paka. MOSTEČTÍ LVI jsou v současné neúplné tabulce na čtvrtém místě, tým BK Nová Paka je na šestém místě. Oba týmy se spolu střetli v letošní sezóně zatím dvakrát. První zápas byl jednoznačný fičák, když LVI tým BK Nová Paka 2.10.2021 dostal nakládačku 12:1. Potom ovšem jeli mostečtí do Nové Paky a tam mostečtí prohráli 4:3. Tolik k letošním zápasům mezi oběma týmy.
    Jak vypadali poslední zápasy týmu BK Nová Paka?
    17.11.2021 HC Vlci Jablonec – BK Nová Paka 2:3 s.n (1:1, 0:0, 1:1 – 0:0 – 0:1)
    20.11.2021 BK Nová Paka – HC Letci Letňany 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
    24.11.2021 HC Wikov Hronov – BK Nová Paka 3:4 pp (1:0, 1:2, 1:1 – 0:1)

Kanadské bodování BK Nová Paka:
    Tomáš Nezbeda 27 bodů (15+2)
    Nikolaj Parshakov 19 bodů (7+12)
    František Hnik 18 bodů (7+11)

A MOSTEČTÍ LVI? Výsledky jako na houpačce...
    17.11.2021 HC Letci Letňany – MOSTEČTÍ LVI 2:3 (0:0, 1:0, 1:3)
    20.11.20211 MOSTEČTÍ LVI – HC Vlci Jablonec n/N 7:8 (3:3, 1:5, 3:0)
    24.11.2021 HC Draci Bílina – MOSTEČTÍ LVI 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    A máme tu první branku! Po pohledné akci ji vstřelil MARTIN MICAL. Asistence: Ivan Řehoř a Stěpán Urbánek

03:41
    Nová Paka vstřelila branku!
    A máme ihned vyrovnáno. Po buly se rozjeli hosté do útoku a zásluhou ARTEMA KOMAROVA je srovnáno. Asistence: Lukáš Šípek

04:55
    Střela Davida Šestáka se k brance nedostala

05:42
    Josef Stříbrný sice prosvištěl přes celé kluziště, ovšem poté přišel o kotouč

06:17
    Ale to byla akce do zlaté helmy!!! Branku do prázdné branky střílí PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Milan Böhm

10:58
    Dnes velice agilní a viditelný Martin Mical tečoval před brankou nahrávanou střelu Ivana Řehoře. Mimo

14:27
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Písařík – 2 min., vysoká hůl).

14:59
    Artem Komarov míří od modré do rohu

15:21
    A opět Artem Komarov. Nabruslil si od modré až před Lukáše Hosnedla, ale ten je pozorný

17:57
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., hákování).

18:33
    Hosté využívají přesilovku. Odraženou střelu před Lukášem Hosnedlem uklidil do branky JAROSLAV DVOŘÁK. Asistence: Tomáš Nezbeda a František Hnik

19:43
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., hrubost + 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Iakhanov – 2 min., hrubost).

20:00

První třetina nám přinesla z svižný útočný hokej. Domácí se dostali do vedení ve 4. minutě zásluhou agilního Martina Micala, 1:0. Ihned z rozehrávky srovnal na 1:1 Artem Komarov. V 7. minutě po krásné pohledné akci a milimetrové přihrávce Milana Böhma vstřelil branku Pavel Písařík, 2:1. V 19. minutě při přesilové hře srovnal na 2:2 po první třetině Jaroslav Dvořák. Jestli nám i ostatní třetiny přinesou stejně bojovný útočný hokej, tak se máme na co těšit

20:01

20:20
    Ivan Řehoř vyhazuje přes všechny čáry

22:08
    Střelu Artema Komarova kryje Lukáš Hosnedl

22:30
    Tak toto hosté překombinovali. Před brankou se ocitl osamocený Mark Rozanov, dostal se však blízko Lukáše Hosnedla

23:37
    Střelu Lukáše Šípka kryje Lukáš Hosnedl

23:57
    Josef Stříbrný hned z první provětral Denise Vacka

24:30
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., nedovolené bránění).

25:09
    A máme tu další nádhernou branku. Po luxusní přihrávce v oslabení od Ivana Řehoře skóruje MARTIN MICAL. Asistence: Ivan Řehoř

26:45
    Zakázané uvolnění LVŮ

27:27
    A opět v akci Martin Mical, z mezikruží přestřeluje

28:12
    Štěpán Urbánek je dneska drsným mužem. Samozřejmě až po Františku Bakrlíkovi. U mantinelu si počkal na dalšího hráče. Ty červené dresy působí na domácí jako na býky

29:38
    A nyní zachraňuje domácí spolehlivým zákrokem Lukáš Hosnedl

29:50
    Na Ivana Řehoře si vyšlápl Maxmilián Filip

30:35
    Petřínská rozhledna a nová akvizice v mostecké obraně Michal Steinocher napřáhl ke stropu, ale Denis Vacek kryje

33:13

33:49
    Po obléhání hostující branky kryje kotouč Denis Vacek

33:53
    Střelu Vítězslava Nedrdy tečoval František Bakrlík a branku vstřelil VLADIMÍR KÝHOS. Asistence: František Bakrlík a Vítězslav Nedrda

34:54
    Tečovaná střela hostů, Lukáš Hosnedl měl plné betony práce

35:15
    Samostatný únik Tomáše Nezbedy možná lehce líznul levou tyč branky Lukáše Hosnedla

39:24
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Krsek – 2 min., hrubost).

40:00

Skončila nám druhá třetina plná emocí. Viděli jsme dnes již druhou šarvátku a také dvě branky v síti týmu hostů. Na 3:2 vstřelil branku dnes nejaktivnější domácí hráč Martin Mical a na 4:2 tečoval střelu Vítězslava Nedrdy Vladimír Kýhos. Čeká nás ještě zajímavá třetí třetina

40:01

40:30
    Artem Komarov nyní v samostatném úniku nepřekonává fantastického Lukáše Hosnedla

41:24
    Michal Steinocher přišel v obranném pásmu o kotouč, velkou šanci Tomáše Nezbedy kryje Lukáš Hosnedl

42:01
    David Šesták dal zdarma wellness u mantinelu Rudolfovi Klímovi

43:15
    Zakázané uvolnění domácích

43:21
    Opět tečovaná střela před Lukášem Hosnedlem. Mostecká Copperfield se překvapit nenechal

44:08
    Opět boxerská vložka

44:08
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Böhm – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka). Trest odpyká Dohnal.
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Krsek – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).

45:53
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Šesták – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Šípek – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku).

48:04
    Vladimír Kýhos v samostatném úniku nepřekonává Denise Vacka

50:29
    Tak to jsme tu dlouho neměli, doteď píši ještě tresty, takové emoce jsme tu dlouho neměli

50:53
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Iakhanov – 2 min., sekání).

51:34
    Martin Mical to teď zkusil bekhendem, střela šla těsně vedle

52:28
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Písařík – 2 min., hákování).