Karviná – Hostivař 9:4 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 5:3 (kon.)
HBC Pardubice
5:3 (3:1, 2:1, 0:1)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 27.11.2021, 16:00 • Pardubice - Polabiny • CROSSDOCK Extraliga • 14. kolo

Střely po třetí třetině:

Pardubice – 27
    Ústí – 19 (17:44:40)

Pardubice vítězí v chladném počasí 5:3. Ústí nad Labem se sice dostalo do velkého tlaku ve třetí třetině, jenže branku se hostím vstřelit podařilo pouze jednu, což na zdramatizování výsledku nestačilo.

44:28
    Jiří Tomáš jen těsně netrefil branku Třináctého.

43:41
    Josef Česák pláchl všem obráncům hostí a trefil tyč!

42:21
    Signalizovaný ofsajd zastavuje postupný útok Ústí. Poté od modré pálil Lukáš Vlasák.

41:00
    Zbývají dlouhé čtyři minuty pro Pardubice. Pro Ústí se naopak jedná o čtyři minuty plné naděje.

39:44
    Z levé strany nabíhal Nikolas Langr, jenže trefil brankáře Rechtarika do ramene.

38:30
    Tomáš Jiří se snažil rozhodit Novotného, se kterým sprintovali pro balonek za branku Třináctého. Novotný ale dokázal rozehrát a těží z toho Jan Strouhal.

37:30
    Půlíme třetí periodu a otáčíme strany. Bude Ústí nadále aktivní a vyrovná tento zápas?

35:52
    Roman Krejčí, který se na tento zápas vrátil do sestavy Pardubic, zabránil brejku hostí.

35:33
    A opět Jakub Třináctý, který musel podržet balonek po střele jednoho z útočníků hostí.

33:27
    Ústí nad Labem převzalo otěže hry. Pardubice jsou zavřené ve svém obranném pásmu a spoustu práce mají obránci a brankář domácích.

32:42
    Ústí znovu v tlaku. Pardubice se jen těžko brání. Ale už jsou v plném počtu.

32:02
    Pardubice vyhazují.

31:12
    Od červené čáry zkoušel překvapit Třináctého Grus, jeho střela však mířila těsně nad břevno.

30:58
    Vyloučení v týmu HBC Pardubice (Geisler – 2 min., vysoká hůl).

30:13
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Na střed mezi kruhy dostal ideální přihrávku VOJTĚCH ČERVINKA. Hráč jeho kvalit se z takové pozice nemýlí moc často. Tentokrát svou střelu umístil přesně tam, kam potřeboval. Asistence: Michal Smolík, David Magasanik.

30:01

Tomáš Jirsa

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 1. Česák (Novotný), 2. Langr (Geisler), 15. Vlasák (Školoudík), 24. Strouhal (Kvapil, Novotný), 30. Česák (Strouhal) – 5. Magasanik (Červinka, Grus), 23. Varga (Maganasik, Škurla), 31. Červinka (Magasanik, Smolík)

HBC Pardubice: Třináctý – Krejčí, Kvapil, Novotný, Zajíček, Školoudík, Vlasák – Bílý, Kubeš, Langr, Strouhal, Česák, Förstl, Janeček, Kohoutek, Licek, Šimek.
    Trenér: Mašík

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik – Grus, Michajličenko, Smolík, Procházka – Belica, Červinka, Haas, Magasanik, Stupka, Zeman, Tomáš, Varga, Belica, Škurla.
    Trenér: Fedák

Rozhodčí: Černý, Záhora