Havířov – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Třebíč – Jihlava 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 4:3 (4:3 po s.n.)
Ústí n/L – Kolín 2:3 (po pr.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Sokolov – Kadaň 5:0 (kont.)
Slavia – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Přerov 5:0 (kon.)
AZ Havířov
2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 01.12.2021, 17:30 • GASCONTROL Aréna Havířov • Chance liga • 25. kolo

To je ode mě pro dnešek vše a já se budu těšit zase u příštího zápasu. (19:50:51)

Benátky nakonec dokonaly obrat, když ve třetí třetině přidaly dvě branky. Dlouho to vypadalo, že už utkání půjde do prodloužení, jelikož oba týmy hrály opatrně. Z nenápadné akce se ale 4 minuty před koncem trefil Antonín Dušek. AZ hrál v závěru ještě přesilovou hru a dokonce odvolal i gólmana. Toho využil Vojtěch Jiruš a upravil konečný výsledek zápasu na 2:4

59:40
    Samostatný únik Dlouhého skončil nad bránou Fučíka!
    59:16 Vojtěch JIRUŠ - 2:4

59:16
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    VOJTĚCH JIRUŠ využil špatné rozehrávky domácích a upravil na 2:4.

AZ to zkouší v šesti!

58:35
    Dlouhý osvobozuje hosty

58:17
    Hudečkova rána ztečována mimo.

57:45
    Dostálkova střela končí mimo. Stejně tak i Doktorova.

57:37
    Jedna z posledních příležitostí domácích na srovnání!

57:03
    Špaček podklouzl ale i tak dostal puk do středního pásma.

56:41
    Chroboček dobře poslal puk na bránu, ale brankář měl odkrytý výhled a tak si se střelou poradil.
    55:39 Antonín DUŠEK - 2:3

55:39
    ANTONÍN DUŠEK střelou švihem z pravého kruhu propálil Fučíka a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Radek Duda a Daniel Špaček.

54:59
    Pabiška reklamuje faul, ale rozhodčí je proti. Následnou Pastorovu střelu kryje Král.

54:38
    Hokej je z obou stran velmi opatrný. Hampl jen lehce nahodil na Fučíka, aby vybojoval vhazování.

53:38
    Ofenzivní snažení Benátek přerušuje rozhodčí, kvůli útočícímu hráči v brankovišti.

Jakub Piskoř

Branky a nahrávky: 7. Hudeček (J. Doktor, T. Pastor), 18. Š. Kratochvil (L. Bednář, Pechanec) – 25. Kalaj (Jansa), 35. Čederle (Kunst, R. Duda), 56. Dušek (R. Duda, Daniel Špaček), 60. Jiruš

AZ Havířov: Fučík (Štipčák) – M. Hlaváč, T. Pastor, Chroboček, Kadeřávek, Korím, Lytvynov, F. Kočí – Dostálek (C), Hudeček (A), J. Doktor – Š. Kratochvil, Pechanec (A), L. Bednář – Mrva, Handl, Bambula – Severa, Damašek, M. Hrubec.
    Trenér: Flašar

HC Benátky nad Jizerou: D. Král (Vopravil) – Žůrek, Aubrecht (A), Kunst, Hampl, Bukač, Patzelt – Měchura, Dušek, Daniel Špaček (A) – Pabiška (C), Čederle, Jiruš – R. Duda, Jansa, A. Dlouhý – Kalaj, E. Čermák, Wiencek.
    Trenér: Jiruš

Rozhodčí: Koziol, Cabák – Měkýš, Otáhal