Havířov – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Třebíč – Jihlava 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 4:3 (4:3 po s.n.)
Ústí n/L – Kolín 2:3 (po pr.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Sokolov – Kadaň 5:0 (kont.)
Slavia – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Přerov 5:0 (kon.)
po s.n. (2:1)
LHK Jestřábi Prostějov
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 01.12.2021, 18:00Chance liga • 25. kolo

61:59
    A Jestřábi mají problém: dvě minuty dostal právě Jan Rudovský za hrubost.

56:46
    Tak a je to přesilovka 5 na 3! Antoníček (ŠUM) jde na dvě minuty z ledu za vyhození puku mimo hřiště.

56:07
    Dvě minuty pro Petra Kratochvíla (ŠUM).

49:22
    dvě minuty pro Hrachovského (ŠUM) za hrubost. Tlak Jestřábů může pokračovat.

39:12
    Dvě minuty pro Davida Kohúta (ŠUM).

34:56
    Navíc jde Prostějov do čtyř. Jáchym (PRO) si odsedí dvě minuty.

26:02
    Dvě minuty pro Horkého (ŠUM).

19:34
    Dvě minuty pro Zajíce (PRO).

14:56
    Dvě minuty pro Rudovského (PRO) a zároveň dvě minuty pro Drtila (ŠUM).

10:03
    Pět minut dostává za náraz do Valy Rok Macuh (ŠUM). Velká šance pro Prostějov otevřít skóre zápasu.

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 14. T. Jáchym (Klimíček, J. Kloz), 51. Mrázek (A. Havlík), rozh. náj. Mrázek – 23. P. Kratochvíl (Vildumetz), 36. D. Kindl (P. Kratochvíl, Žálčík)

2:1   Daniel Vachutka (SUM)

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (Micka) – Husák, Klimíček, P. Krejčí, Babka, Vala, Zajíc, A. Havlík – P. Beránek, T. Jáchym, Mrázek – Martin Novák, J. Kloz, Rudovský – Š. Jelínek, T. Koblížek, Dubský – Podlaha, Janeček, Štefka.
    DRACI PARS ŠUMPERK: M. Holík (R. Běhula) – Pěnčík, Drtil, Březák, Dudycha, Hrachovský, Dajčar – Vildumetz, D. Kindl, Žálčík – Vachutka, Macuh, P. Kratochvíl – A. Furch, Spratek, Kohút – Antoníček, Scheuter, J. Horký.