Kopřivnice – Nový Jičín 1:2 (kon.) | SHK Hodonín – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Kometa Brno B – Žďár n/S 3:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Děčín 5:6 (po pr.) | Letňany – Bílina 16:4 (kon.) | Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 3:4 (po pr.)
Hronov – Jablonec n/N 4:5 (po pr.) | Cheb – Řisuty 5:0 (kon.) | Klatovy – Kobra 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Příbram 2:4 (kon.) | Písek – Tábor 3:7 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
HHK Velké Meziříčí
Středa 01.12.2021, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vítám a zároveň zdravím všechny fanoušky a fanynky ledního hokeje u sledování 2. ligy skupiny Východ. V rámci 20. kola vyzve domácí tým SHK Hodonín celek z Kraje Vysočiny, a to HHK Velké Meziříčí. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00 v Zimním stadionu Václava Nedomanského.

SHK Hodonín
    Hodonín nezažívá moc dobrou sezónu. Drtiči odehráli celkem osmnáct zápasů a pouze pětkrát zažili bodový zisk. Třikrát dokázali vyhrát za tři body, jednou za dva kousky a jednou jenom bodovali. Dalších třináct utkání prohráli a to znamená, že jim tedy patří poslední místo východní skupiny s dvanácti body. Celkové skóre Hodonína je 44 vstřelených a 76 inkasovaných branek. Rozdíl tak je negativních 32 gólů.

Velké Meziříčí také nezažívá úplně růžovou sezónu, ale pořád jsou na tom lépe než poslední Hodonín. Na ty mají náskok čtrnácti bodů, tak by případná prohra ani moc nebolela. Meziříčí chce ale určitě vyhrát a zamíchat tak vrchními příčkami tabulky. HHK má na kontě devět výhry a deset proher. Bodovat dokázali celkem ale v 10 zápasech a jejich skóre činí 64 vstřelených a 74 inkasovaných gólů. Rozdíl je tedy celkem 10 negativních branek.

SHK Hodonín: Kořenek (Martinčík) – Pchalin, Škápik, Hefka, Mikulík, Miklík, Hohl, Sedlaček – Komínek, Balán, Raevskii, Lekeš, Hložánek, Marek, Handl, Romančík, Janás, Dobša, Giatsintov
    Trenér: Tibor Janás

HHK Velké Meziříčí: Krejčí (Juda) – Ambrož, Báňa, Topol, Slabý, Vlašín, Burian, Kochánek – Rozmarín, Juráň, Strnad, Paták, Vlašín, Střecha T., Křenek, Malec, Maštera, Střecha F.
    Trenér: Karel Vejmelka

Rozhodčí: Goňa – Hübl, Polesný.

00:01

04:10
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Viktor Burian – 2 min., podrážení).

06:10

07:54
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ STŘECHA. Asistence: Adam Topol a Tomáš Kochánek.

15:02
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (David Křenek – 2 min., nedovolené bránění).

17:02

18:43
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Petr Vlašín – 2 min., faul kolenem).

20:00

20:01

20:43

21:47
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je VLASTIMIL HEFKA. Asistence: David Janás a Michal Romančík.

28:12
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Stanislav Balán – 2 min., sekání).

30:12

32:34
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Filip Střecha – 2 min., sekání).

32:38
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Ondřej Malec – 2+2 min, vysoká hůl).

36:38

37:27
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vlastimil Hefka – 2 min., vysoká hůl).

39:27

40:00

40:01

49:02
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vlastimil Hefka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

51:02

51:40
    Autorem branky je ONDŘEJ MALEC. Asistence: Marcel Juráň a Lukáš Paták.

53:23
    Autorem branky je TOMÁŠ KOMÍNEK. Asistence: Stanislav Balán.

55:56
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Michal Romančík – 2 min., hákování).

57:56

59:14

59:41
    Autorem branky je TOMÁŠ KOMÍNEK. Asistence: Martin Miklík.

60:00

Skončilo utkání, ve kterém doslova na poslední chvíli vyhráli domácí hokejisté. Nejprve ale musel Hodonín dotahovat, protože zápas otevřel v 8. minutě Tomáš Střecha. Další branka padla z kraje druhé části. Na 1:1 dokázal vyrovnat Vlastimil Hefka. Na další gólovou radost se muselo čekat až do závěrečných deseti minut zápasu. V 52. minutě totiž vrátil hostům vedení zpět Ondřej Malec. To však Drtičům nemuselo vadit. Tomáš Komínek totiž dokázal za 6 minut a 37 vteřin vstřelit hattrick a přisoudil tak tři body svému celku.

To je z mé strany pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalších textových přenosů. Přeji hezký zbytek středečního večera. (20:34:32)

Patrik Rošič

Branky a nahrávky: 22. Hefka (Janás, Romančík), 54. Komínek (Balán), 60. Komínek (Balán), 60. KOMÍNEK (Miklík) – 8. Střecha T. (Topol, Kochánek), 52. Malec (Juráň, Paták)

SHK Drtiči Hodonín: Kořenek (Martinčík) – Pchalin, Škápik, Hefka, Mikulík, Miklík, Hohl, Sedlaček – Komínek, Balán, Raevskii, Lekeš, Hložánek, Marek, Handl, Romančík, Janás, Dobša, Giatsintov

Rozhodčí: Goňa – Hübl, Polesný