NY Rangers – Philadelphia 4:1 (kon.) | Toronto – Colorado 8:3 (kon.) | Ottawa – Vancouver 2:6 (kon.)
Detroit – Seattle 4:3 (2:1 po s.n.) | Anaheim – Vegas 6:5 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 5:2 (kon.)
New York Rangers
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 02.12.2021, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (03:48:17)

Igor Šesťorkin (NYR) – 33 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,1%, odchytal 59:57
    Carter Hart (PHI) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 58:16

Česká a slovenská stopa

Filip Chytil (NYR) – 0+0, +/- 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 12:07

1. Igor Šesťorkin (NYR) 33 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,1%
    2. Jacob Trouba (NYR) 1+0
    3. Kaapo Kakko (NYR) 0+2

Dnešní utkání sledovalo 15 687 diváků.

Je konec. New York Rangers potvrdil svou famózní formu a zvítězil nad Philadelphií Flyers 4:1. Už ve 4. minutě otevřel brankový účet Trouba a poslal Rangers do vedení. V 10. minutě zvýšil vedení na 2:0 Hunt. Vstup do druhé periody se domácím opět podařil a ve 21. minutě se trefil také Kreider. Ve 30. minutě sice dal naději hostům Frost, ale Philadelphia dnes nepředvedla dobrý výkon a byla potrestána čtvrtou brankou v poslední minutě zápasu od Panarina.

59:16 Artěmij PANARIN - 4:1

59:16
    Rangers právě vstřelili branku!
    Je definitivně rozhodnuto o vítězství domácích, kteří vedou 4:1! ARTĚMIJ PANARIN dokázal vzít kotouč Claude Girouxovi a následně zakončil do prázdné svatyně. Bez asistence.

59:07
    Střela do prázdné brány nekončí gólem, neboť na brankové čáře zasahuje obránce Flyers.

58:40
    Stále se Philadelphia nemůže dostat do žádné šance a Rangers vyhazují puk.

58:06
    Hosté se nemohou dostat přes střední pásmo a Rangers skvěle brání.

57:49

57:46
    Philadelphia Flyers to zkouší bez brankáře!

57:27
    Claude Giroux pálil z pravé strany, ale jeho pokus byl sražen a následně New York opět vyhodil puk.

56:29
    Keith Yandle to zkusil ze středu, ale jeho pokus byl sražený a následně Rangers vyhodili kotouč.

55:49
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Adam Fox – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

55:19
    Tentokrát skončil puk v lapačce hostujícího gólmana.

54:46
    Artěmij Panarin se dostal do velké šance, ale Carter Hart předvedl fantastický zákrok, když na poslední chvíli vyšvihl svou vyrážečku!

54:01
    Kevin Rooney se dostal ke střele po přihrávce Ryana Stromea v přečíslení 2 na 1, ale Carter Hart si poradil.

53:03
    Filip Chytil se dostal ke kotouči, ale jeho pokus z levého kruhu skončil v moci gólmana Cartera Harta.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 4. Trouba (Kakko, Lundkvist), 10. Dryden Hunt (Panarin, A. Fox), 21. Kreider (Kakko, Zibanejad), 60. Panarin – 30. Frost (Atkinson, Giroux)

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba, K'A. Miller, Lundkvist, Nemeth – Kakko, Zibanejad, Kreider (A) – Dryden Hunt, R. Strome, Panarin (A) – J. Gauthier, Chytil, Lafreniere – Reaves, Goodrow (A), K. Rooney.
    Trenér: Gerard Gallant

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Seeler, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Braun, Yandle – J. van Riemsdyk, Couturier (A), Farabee – Atkinson, Frost, Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, Laughton – MacEwen, Bunnaman, Lindblom.
    Trenér: Alain Vigneault

Rozhodčí: Morton, Kozari – Nansen, Apperson

Diváci: 15 687