NY Rangers – Philadelphia | 4:1 (kon.) | | | Toronto – Colorado | 8:3 (kon.) | | | Ottawa – Vancouver | 2:6 (kon.) |
Detroit – Seattle | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Anaheim – Vegas | 6:5 (kon.) | | | Edmonton – Pittsburgh | 5:2 (kon.) |
Barys – Dynamo Moskva | 2:4 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Spartak Moskva | 3:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Chabarovsk | 0:2 (kon.) |
N.Novgorod – Magnitogorsk | 1:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jaroslavl | 1:0 (po pr.) | | | Kunlun – Nižněkamsk | 2:1 (kon.) |
Soči – Novosibirsk | 1:2 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) |
konec
Banes Motor České Budějovice
0:3
(0:3, 0:0, 0:0)
HC Tábor
Jakub Štěrba
Branky a nahrávky:
4. Sabiniok (Cícha), 13. Eremiáš (Špánek), 14. Kofroň (Sabiniok, Šindelář)
Rozhodčí: Trnka – Jindra, Rubáš.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Banes Motor České Budějovice:
Kurz (Cinka) – Gřegořek, Váňa, Vachun (A), Bednařík, Fábera, Lukáš, Šíma – Kotalík (C), Drančák, Humeník, Schuppler, Šimon, Hoch, Lukeš, Aulický, Machač, Kretschmer.
Náhradníci:
Trenér: Milan Dančišin.
HC Tábor: Tesař (Koryťák) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář (A), Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok (A).
Náhradníci:
Trenér: Tomáš Matušík.
Náhradníci:
Trenér: Milan Dančišin.
HC Tábor: Tesař (Koryťák) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář (A), Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok (A).
Náhradníci:
Trenér: Tomáš Matušík.
Rozhodčí: Trnka – Jindra, Rubáš.
Diváci:
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Cícha – 2 min., hrubost).
Autorem branky je ADAM KOFROŇ. Asistence: Ondřej Sabiniok, Filip Šindelář.
Autorem branky je MAREK EREMIÁŠ. Asistence: Adam Špánek.
Autorem branky je ONDŘEJ SABINIOK. Asistence: Matyáš Cícha.
Motor České Budějovice: Kurz (Cinka) – Gřegořek, Váňa, Vachun (A), Bednařík, Fábera, Lukáš, Šíma – Kotalík (C), Drančák, Humeník, Schuppler, Šimon, Hoch, Lukeš, Aulický, Machač, Kretschmer.
Trenér: Milan Dančišin.
Hockey Club Tábor: Tesař (Koryťák) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář (A), Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok (A).
Trenér: Tomáš Matušík.
Rozhodčí: Trnka – Jindra, Rubáš..