Litvínov – Olomouc 3:4 (kon.) | Plzeň – K. Vary 3:2 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 1:2 (po pr.)
Kometa Brno – Kladno 5:2 (kon.) | Pardubice – Třinec 6:3 (kon.) | Sparta – Zlín 4:6 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 03.12.2021, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Tipsport extraliga • 29. kolo

50:15
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Vojtěch Budík – 2 min., podrážení).

47:23
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Ondřej Dlapa – 2 min., podrážení).

46:22
    A je po přesilové hře. Tomáš Mikúš sekl domácího brankáře po lapačce a za svůj čin dostává hostující hráč dvě minuty.

43:04
    Tak to nemilé pro domácí mužstvo. Petr Kodýtek ostře poslal na mantinel Lukáše Douderu a od hlavního rozhodčí dostal plzeňský hráč trest na pět minut plus osobní trest do konce utkání.

39:51

35:17
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Vojtěch Budík – 2 min., držení).

20:49
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Ondřej Dlapa – 2 min., nedovolené bránění).

09:17
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (David Jiříček – 2 min., faul kolenem).

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 20. Jiříček, 21. Dzierkals (J. Dufek, Mertl), 48. Schleiss (Čerešňák, Bulíř) – 33. Kulich (Flek), 52. Černoch (Immo, T. Rachůnek)

HC Škoda Plzeň: Miroslav Svoboda (Pavlát) – L. Kaňák, Čerešňák (C), Kremláček, Jiříček, Kvasnička, Budík, Graňák – Dzierkals, Mertl (A), J. Dufek – Blomstrand, G. Thorell, Bulíř – F. Suchý, Kodýtek (A), Schleiss – M. Lang, F. Přikryl.
    Trenér: Václav Baďouček, Miloš Říha.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Martin Rohan, Plutnar, L. Doudera, Dlapa, T. Havlín, Pulpán (A), Weinhold – T. Rachůnek (A), Kulich, Flek – Immo, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček (C).
    Trenér: Martin Pešout.

Rozhodčí: Úlehla, Pražák – Brejcha, Votrubec.