Helas Brno – Slavia 3:1 (kon.) | Svarog Teplice – Chrudim 2:3 (kon.) | Olympik Mělník – České Budějovice 4:1 (kon.)

Mělník právě vstřelil branku!
    Domácí si již závěr zápasu pohlídají, necelé tři minuty před koncem odskakují do tříbrankového vedení! Prosadil se brankář JAN ŽEŽULKA – 4:1!

33:50
    A je to již 3:1! Vokounovu asistenci přetavil ve třetí trefu znovu DOMINIK ŠUP – 3:1.

20:44
    Domácí si zkraje druhého poločasu berou vedení zpět na svoji stranu zásluhou DOMINIKA ŠUPA – 2:1!

20:01

20:00

16:44
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Po kombinaci Dynama je vyrovnáno trefou TOMÁŠE PECKY – 1:1!

14:44
    V neprospěch Mělníku mluví v současné době fakt, že domácí mají na kontě již čtyři fauly. Dynamo se ještě nedovoleným zákrokem neprovinilo.

10:16
    Domácí se v polovině prvního poločasu dostávají do vedení, autorem vedoucího gólu je JIŘÍ NOVOTNÝ – 1:0!

00:01

SK Olympik Mělník: Žežulka – Šanda, Lehner, Novotný, Vokoun, Sváta, Gabčo, Baborák, Nečas, Šustr, Šup, Šmejkal

Dynamo PCO České Budějovice: Lerch – Hanzlík, Pouzar, Benát, Radouch, Pecka, Jasanský, Perina

Rozhodčí: Milner, Řeháček – Gryc.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Petr Dejnožka

Branky: 11. Novotný, 21. Šup, 34. Šup (Vokoun), 38. Žežulka – 17. Pecka (Pouzar)

Tex-Color České Budějovice: Lerch – Hanzlík, Pouzar, Benát, Radouch, Pecka, Jasanský, Perina

Rozhodčí: Milner, Řeháček – Gryc