Litvínov – Olomouc | 3:4 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Vítkovice – Mountfield HK | 1:2 (po pr.) |
Kometa Brno – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 6:3 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 4:6 (kon.) |
Montreal – Colorado | 1:4 (kon.) | | | Tampa – St. Louis | 4:2 (kon.) | | | Washington – Chicago | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Carolina – Ottawa | 2:3 (kon.) | | | Florida – Buffalo | 7:4 (kon.) | | | NY Islanders – San Jose | 1:2 (po pr.) |
Minnesota – New Jersey | 5:2 (kon.) | | | Nashville – Boston | 0:2 (kon.) | | | Dallas – Columbus | 3:2 (kon.) |
Los Angeles – Calgary | 2:3 (kon.) |
Omsk – Kazaň | 1:3 (kon.) | | | Petrohrad – Jokerit | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – Minsk | 2:5 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 5:1 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Kladno | 4:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Pardubice | 3:4 (po pr.) |
Salzburg – Vítkovice | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Zlín – Sparta | 5:4 (po pr.) | | | Havířov – K. Vary | 4:3 (3:2 po s.n.) |
Motor ČB – Olomouc | 3:7 (kon.) | | | Jihlava – Liberec | 4:5 (kon.) | | | Chomutov – Mountfield HK | 1:6 (kon.) |
Třinec – Plzeň | 3:6 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Prešov | 6:0 (kon.) | | | Michalovce – Poprad | 4:5 (3:4 po s.n.) | | | Spišská N. Ves – Banská Bystrica | 6:2 (kon.) |
HC Slovan – Nové Zámky | 2:0 (kon.) | | | Košice – Zvolen | 1:4 (kon.) | | | Nitra – Trenčín | 1:2 (kon.) |
Humenné – Žiar nad Hronom | 3:1 (kon.) | | | Topoľčany – Levice | 3:1 (kon.) | | | Vlci Žilina – Trnava | 1:0 (po pr.) |
Dubnica – Skalica | 2:5 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Chrudim | 1:8 (kon.) | | | Přerov – Poruba 2011 | 4:3 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Technika Brno | 2:4 (kon.) |
Kobra – Písek | 3:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Havlíčkův Brod | 2:6 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 4:7 (kon.) |
po s.n. (3:4)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:5
(1:0, 2:4, 1:0 - 0:0)
HK Poprad
56:32
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Novajovský – 2 min., sekanie).
|
|
51:54
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Pavlin – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
41:17
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).
|
|
40:00
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Buc – 2 min., podrazenie).
|
|
34:43
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Erkinjuntti – 2 min., hákovanie).
|
|
34:39
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mihálik – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
33:10
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Regenda – 2 min., vrazenie na mantinel).
|
|
30:31
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Drgoň – 2 min., podrazenie).
|
|
25:37
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Handlovský – 2 min., faul kolenom).
|
|
21:19
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mráz – 2 min., sekanie).
|
|
20:42
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Skokan – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
12:10
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Erkinjuntti – 2 min., sekanie).
|
|
04:11
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Bjalončík – 2 min., podrazenie).
|
Branky a nahrávky:
19. Pavlin (Macejko, Keränen), 32. Cameranesi (Erkinjuntti), 32. Buc (Mašlonka), 44. Mudrák – 29. Svitana (Livingston), 33. Valigura (Jevoš, Bjalončík), 36. Arniel (Svitana, Skokan), 37. Livingston (Skokan, Svitana), rozh. náj. Svitana
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Svitana (POP)
0:0 Faith (MIC)
2. série:
0:1 Skokan (POP)
0:1 Keränen (MIC)
3. série:
0:1 Arniel (POP)
0:1 Žitný (MIC)
4. série:
0:1 Mešár (POP)
0:1 Cameranesi (MIC)
5. série:
0:1 Drgoň (POP)
1:1 Regenda (MIC)
6. série:
2:1 Keränen (MIC)
2:2 Skokan (POP)
7. série:
3:2 Regenda (MIC)
3:3 Skokan (POP)
8. série:
3:3 Keränen (MIC)
3:4 Svitana (POP)
HK DUKLA Ingema Michalovce:
Kaarlehto(Vojvoda) – Macejko, Bokroš, Keränen, Cameranesi, Erkinjuntti – Gajdoš, Pavlin, Regenda, Suja, Faith – Mihalik, Mudrák, Mráz, Galamboš, Žitný – Bača, Stripai, Kukuča, Buc, Mašlonka
Náhradníci:
Trenér:
HK Poprad: Tomek(Valluš) – Drgoň, Brejčák, Svitana, Skokan, Livingston – Dalhuisen, Rymsha, Ully, Arniel, Bondra – Ulrych, Novajovský, Mešár, Bjalončík, Jevoš – Demo, Handlovský, Mlynarovič, Valigura
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Poprad: Tomek(Valluš) – Drgoň, Brejčák, Svitana, Skokan, Livingston – Dalhuisen, Rymsha, Ully, Arniel, Bondra – Ulrych, Novajovský, Mešár, Bjalončík, Jevoš – Demo, Handlovský, Mlynarovič, Valigura
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Filip Kosnáč