Francie – Angola 30:20 (kon.) | Nizozemsko – Portoriko 55:15 (kon.) | Rusko – Kamerun 40:18 (kon.)
Rumunsko – Írán 39:11 (kon.) | Č. Hora – Slovinsko 18:28 (kon.) | Norsko – Kazachstán 46:18 (kon.)
Srbsko – Polsko 25:21 (kon.) | Švédsko – Uzbekistán 46:15 (kon.)
Černá Hora
18:28 (8:16)
Slovinsko
Pátek 03.12.2021, 20:30Mistrovství světa žen • Skupina A

Černá Hora – Slovinsko 18:28 (8:16)
    Nejvíce branek: Radičevićová 7/5, Pavićevićová 2, Grbićová 2 – Grosová 7/3, Zulićová 4, Stanková 3/1. Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/4. Vyloučení: 3:2. (22:00:01)

Je konec! Slovinsko nakonec zvládlo dnešní duel a poráží Černou Horu 28:18. Slovinky za triumfem vykročily už v prvním poločase, během kterého si vypracovaly osmibrankové vedení. Černá Hora sice hrála v úvodu druhé půle aktivněji, ale dlouho jí ofenzivní smršť nevydržela. Slovinky pak navýšili své vedení až na deset branek.

Konec zápasu. (18:28)

60
    Radičevičová ještě střílela levačkou, ale trefila břevno. (18:28)

60
    Černá Hora má šanci na poslední ofenzivní akci dnešního souboje. (18:28)
    59
    Radičevičová obloučkem pod břevno proměnila následnou sedmičku. (18:28)

59
    Vukčevičová se znovu dostala do střelecké pozice, nicméně v tomto případě byla faulována. (17:28)

58
    Radičevičová se hnala do zakončení, ale jedna z hráček Slovinska ji čistým způsobem odstavila. (17:28)

57
    Slovinská brankářka zneškodnila další dělovku z levého křídla. (17:28)

56
    Na opačné straně se do zakončení tlačila Vukčevičová, ale v klíčovou chvíli jí vypadl míč z ruky. (17:28)
    55
    Varagičová si udělala prostor na pravé straně a poslala míč do sítě. (17:28)

55
    Oddechový čas Slovinsko. (17:27)

54
    Slovinská brankářka si dokázala poradit s další prudkou střelou směřující do dolního rohu. (17:27)
    53
    Premovičová využila skulinku v obraně Slovinska a zakončila k zadní tyči. (17:27)
    52
    Mugošová dostala prostor na levém křídle a bez problémů prostřelila bezmocnou brankářku. (16:27)
    51
    Varagičová si troufla na střelu z velké dálky a poslala míč do dolního rohu. (15:27)

50
    Přihrávku na levé křídlo dostala Brnovičová, která v pádu poslala míč nad branku. (15:26)

49
    Grosová se z pravé strany prosmýkla do palebné pozice, ale byla faulována. Slovinsko bude pokračovat s míčem. (15:26)