Bohemians 1905 – Jablonec 1:2 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:3 (kon.)
Slovácko – Plzeň 1:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:3 (0:3)
FK Pardubice
Neděle 05.12.2021, 15:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 17. kolo

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (17:00:13)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:3. Rohy: 10:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:10.

Je konec a Pardubice nakonec mohou slavit zisk tří bodů. Domácí se ve druhém poločase nevzdali a až do konce bojovali o vyrovnání. Jejich první branku vstřelil v 56. minutě Ewerton, jenž usměrnil do brány centr Douděry. Boleslav pak měla několik dalších velkých šancí, nicméně skvěle chytající Letáček držel pardubický náskok. Modří se nakonec zásluhou Fily dostali na dostřel jednoho gólu, nicméně na srovnání už jim nezbyl čas.

90+5

90+4
    Lukáš Mašek se prodral přes obranu Pardubic, nicméně dle názoru hlavního sudího si v souboji s Tomlem pomohl zakázaným způsobem.
    90+2. Daniel FILA - 2:3

90+2
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Máme zaděláno na drama! Ewerton zleva odcentroval do vápna, kde se zjevil Suchý. Ten sklepl míč pro DANIELA FILU, který svižnou střelou snížil na 2:3.

90+2
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90+1
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Cadu, přichází Adam Lupač.

90
    Stoper Suchý tečoval střelu Smrže a balon pak skončil na břevně. Případná branka by ale stejně nebyla kvůli ofsajdu uznána.

89
    Mašek se po přiťuknutí Ewertona dostal k další ráně, ale ani tentokrát Letáčka nepřekonal.

88
    Matějka chtěl podržet balon u rohového praporku, nicméně Matějovský ho dokázal rychle odzbrojit.

87
    Chytil byl faulován u postranní čáry, a hosté tak budou rozehrávat. Pomalu se blížíme k závěru zápasu.
    86. Dvě velké šance Maška zlikvidoval čaroděj Letáček

86
    Lukáš Mašek měl teď dvě velké šance během pár desítek vteřin, nicméně v obou případech ho vychytal skvělý Letáček! Pardubický gólman dnes hodně drží svůj tým.

85
    Po nabídce Ewertona se balon v šestnáctce hostů několikrát nepříjemně odrazil, ale defenziva Pardubic vše zvládla.

84
    Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a Pardubice stále drží dvoubrankový náskok. Podaří se jim získat tři body?

83
    Další roh Jarolímovců už rozehrál Matějovský, který ale poslal balon do náruče Jiřího Letáčka.

82
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Václav Kadlec, přichází Lukáš Mašek.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Daniel Fila.

Jáchym Tůma

Branky: 56. Ewerton (D. Douděra), 90+2. Fila (Suchý) – 8. Cadu, 10. Chytil (P. Černý), 18. Chytil

Karty:   31. Preisler (MBL) – 39. Cadu (PCE), 76. F. Čihák (PCE)

FK Mladá Boleslav: Šeda – D. Douděra, Karafiát, Suchý, Preisler (82. Fila) – Matějovský (C), Smrž – Ladra (46. Jurásek), Hlavatý (37. V. Kadlec, 82. L. Mašek), Ewerton – Milan Škoda.
    Náhradníci: Halouska – Dancák, Fila, V. Kadlec, Jurásek, Mužík, L. Mašek.

Trenér: Karel Jarolím

FK Pardubice: Letáček – D. Kostka, Jeřábek (C), Toml, T. Čelůstka – Chytil, Tischler, F. Čihák, Cadu (90+1. Lupač) – P. Černý (66. Červ), Huf (55. L. Matějka).
    Náhradníci: Markovič – Červ, Halász, Lupač, L. Matějka, Vít, Šejvl.

Trenér: Jiří Krejčí

Rozhodčí: Pavel Orel – Jan Hurych, Jakub Šimáček