Sevilla – Villarreal 1:0 (kon.) | Barcelona – Real Betis 0:1 (kon.) | Atlético – Mallorca 1:2 (kon.)
Real Sociedad – Real Madrid 0:2 (kon.)
FC Barcelona
0:1 (0:0)
Real Betis
Sobota 04.12.2021, 16:15 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga • 16. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer. (18:22:38)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:12.

Utkání je za námi. Barcelona sice měla ve druhém poločase poměrně jasnou převahu a soupeře téměř k ničemu nepouštěla, v zakončení ovšem byla bezzubá. Naopak Betis dokázal využít snad svou jedinou šanci ve druhé půli a díky gólu Juanmiho z protiútoku si z Camp Nou odveze všechny tři body. Pro trenéra Xaviho se jedná o první ligovou porážku po příchodu do klubu.

90+4

90+3
    V pokutovém území se během tohoto monetu stal střet. Nedovolený zákrok to ovšem nebyl. Ze strany hostujícího hráče už vůbec ne.

90+2
    Po nedovoleném zákroku na Ousmaneho Dembèlého zahrávala Barcelona standardní situaci z nadějné pozice. Nakonec přišel centr, ten byl ale odvrácený.

90+1
    Už pouze tři minuty zbývají Barceloně k tomu, aby vyrovnala. Tak dlouhou dobu totiž rozhodčí nastavil nad rámec základního hracího času.

90
    Míč opět na kopačkách fotbalistů domácího celku. Zatím se s ním však Barcelona nachází pouze na své polovině.

89
    Vysoký centrovaný míč od Depaye mířící od levé postranní čáry až na druhou tyč byl příliš dlouhý a Ousmane se k němu tak nedostal.

88
    Stále se fotbalistům Realu Betis daří držet své soupeře daleko od své brány.

86
    Kromě velké šance Abdeho se Barcelona zatím po inkasování k ničemu nedostala a čas na vyrovnání se jí začíná hodně rychle krátit.

85
    Úplný beton to však opravdu není. Nyní z levého křídla centroval Guardado. Nikoho ze svých spoluhráčů ovšem nenašel.

84
    Je jasné, že pro Barcelonu to nyní bude ještě těžší. Betis se totiž ještě o to víc stáhne do defenzivního bloku.

83
    Taktika hostů zatím vychází do puntíku. Bude mise úspěšná i po závěrečném hvizdu? Betis musí ještě zhruba deset minut vydržet.

82
    Abde nyní sice vystřídal, ještě před tím ale měl velkou šanci. Míč ovšem z první z levé strany vápna usměrnil jen kousek nad horní tyč!

82
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Clément Lenglet, přichází Luuk de Jong.
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Abde Ezzalzouli, přichází Gerard Piqué.

81
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Borja Iglesias.

80
    Barcelona tak pyká za svou neefektivitu a malé množství střel mezi tři tyče. Je to pro ni ale i hodně kruté, protože soupeře k ničemu dlouho nepouštěla.