Leeds – Brentford 2:2 (kon.) | Manchester Utd. – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Tottenham – Norwich 3:0 (kon.)
Aston Villa – Leicester 2:1 (kon.)
Leeds United
2:2 (1:0)
Brentford FC
Neděle 05.12.2021, 15:00 • Elland Road, Leeds • Anglická Premier League • 15. kolo

Onlajn končí, na shledanou příště. (17:00:14)

Zápas nakonec končí nerozhodně 2:2. Ačkoli měli domácí asi více ze hry remíza je více než zasloužená a oba týmy si za svou aktivitu dnes bod zasloužily. V první půli se trefil Tyler Roberts za Leeds. V druhém poločase začal aktivněji Brentford, který rychle stav otočil po gólech Shandona Baptisteho a Sergi Canóse. Po závěrečném tlaku se nakonec podařilo domácím srovnat gólem Patricka Bamforda z rohu.

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 11:9.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Patrick Bamford (Leeds United).
    90+5. Patrick BAMFORD - 2:2

90+5
    Leeds právě vstřelil branku!
    Z rohového kopu se po prodloužení míče nakonec podařilo prosadit se PATRICKU BAMFORDOVI.
    Asistence: Luke Ayling

90+4
    Centr Stuarta Dallase se nepodařio brankáři hostů udržet a míč pokračoval na roh.

90+3
    Patrick Bamford a jeho šance skončila dalším ofsajdem.

90+2
    Jamesův centr končí pouze v autu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje hned 5 minut.

90
    Trenér Frank sáhl k dalšímu střídání, na hřiště se podívá Jensen, který vystřídá Janelta.

90
    Přímý kop teď budou rozehrávat i hráči v bílém.

89
    Frank Onyeka byl faulovaný na půlící čáře.

88
    Domácí hráči se snaží dostávat do vápna soupeře ale přes vysoký blok Brentfordu to jde jen velmi těžko.

87
    Yoane Wissa se hnal do dalšího protiútoku, ale moc si předkopl míč.

86
    Bryan Mbeumo trefil z přímého kopu pouze dobře postavenou zeď.

85
    Raphinha musel přerušit protiútok Brentfordu, vidí tak žlutou kartu.

84
    Raphinha svou průnikovou přihrávkou nikoho nenašel, míč byl odklizen do autu.

Jiří Krob

Branky: 27. T. Roberts (Raphinha), 90+5. Bamford (Ayling) – 53. Baptiste (Canós), 61. Canós (Mbeumo)

Karty:   29. T. Roberts (LDS), 75. Harrison (LDS), 79. Klich (LDS), 85. Raphinha (LDS), 90+5. Bamford (LDS) – 45+2. Goode (BRF), 55. Canós (BRF), 80. Henry (BRF)

Leeds United: Meslier – Ayling, D. Llorente, Cooper (C) (15. Harrison), Firpo (69. Bamford) – Phillips (55. Klich) – Raphinha, Forshaw, Dallas, D. James – T. Roberts.
    Náhradníci: Klaesson – Cresswell, Harrison, Summerville, Klich, Shackleton, Jenkins, Bamford, Rodrigo.

Trenér: Marcelo Bielsa

Brentford FC: Fernández – Goode, P. Jansson (C), Pinnock – Rasmussen, Baptiste (69. Onyeka), Nörgaard, Janelt (90. M. Jensen), Henry – Canós (72. Wissa), Mbeumo.
    Náhradníci: Cox – Thompson, Stevens, Onyeka, Wissa, M. Jensen, Forss, Ghoddos, Young-Coombes.

Trenér: Thomas Frank

Rozhodčí: Coote – Hopton, Mainwaring