West Ham – Chelsea 3:2 (kon.) | Newcastle – Burnley 1:0 (kon.) | Southampton – Brighton 1:1 (kon.)
Wolverhampton – Liverpool 0:1 (kon.) | Watford – Manchester City 1:3 (kon.)
Southampton FC
1:1 (1:0)
Brighton & Hove Albion
Sobota 04.12.2021, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 15. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:04:13)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:12.

Southampton skoro celý zápas kontroloval. Broja v 29. minutě proměnil svou několikátou šanci a Saints si hlídali náskok až do nastavení druhé půle. Brighton ho hrál bez zraněné Trossarda v deseti, ale v 98. minutě přesto vyrovnal na konečných 1:1 prostřednictvím francouzského útočníka Maupaye.

90+10
    90+8. Neal MAUPAY - 1:1

90+8
    Brighton právě vstřelil branku!
    The Seagulls v oslabení vyrovnávají na 1:1! Jakub Moder napálil zeď. Z voleje ale vrátil míč do vápna a tam se velké šance nezalekl NEAL ADAMS. O ofsajd nešlo, protože se zapomněl domácí kapitán Ward-Prowse.

90+7
    Moderovu nahrávku z levého kraje zachytil Ward-Prowse. Špatně ale rozehrál a Romeu kvůli němu musel za žlutou kartu povalit Mwepua.

90+6
    Domácím stačí držet hru mimo obrannou polovinu. Naposledy to byl Armstrong, který odehrál míč do klidnějších vod.

90+5
    Tak tohle se Marchovi nepovedlo. Jeho spoluhráči rozjetou standardku absolutně nepochopili a míč vycestoval mimo hrací plochu.

90+4
    Mohamed Elyounoussi strčil do Modera a zastavil hrozící brejk. Bylo to za cenu žluté karty.

90+4
    Šestý roh rozehrál Ward-Prowse nakrátko. Domácí nechtěli centrovat, raději volí přihrávky na jistotu, kterými získávají čas.

90+3
    Moder nabízel míč do kapsy mezi gólmana a vybíhající hráče. Ti na centr ale nedosáhli a situaci vyřešil Alex McCarthy.

90+2
    Navzdory početní nevýhodě vybojoval Solly March na Livramentovi výhodu standardní situace. Tři body ještě nejsou pro The Saints samozřejmostí.

90+1
    Část diváků už zamířila k východu. Přijdou ale o hodně, protože na digitální tabuli čtvrtého rozhodčího svítí informace o desetiminutovém nastavení!

90
    Tak až teď je Leandro Trossard za potlesku všech diváků odvážen do útrob stadionu. Ruku už má zafixovanou a zřejmě pojede rovnou do nemocnice.

87
    Leandro Trossard nebyl ani za čtyři minuty ošetřování přesunut na nosítka. Tohle vypadá na opravdu vážné poškození loketního kloubu.