HK FCC Město Lovosice
31:22 (13:12)
SHC Maloměřice Brno
Sobota 04.12.2021, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 13. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (18:40:40)

Lovci Lovosice – SHC Maloměřice – Brno 31:22 (13:12)
    Nejvíce branek: Kupa 8/3, V. Kovář 8, Trkovský 6 – Hlípala 7, Dostalík 4, Hastík 3. Rozhodčí: Moravec, Tůma. Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1. Vyloučení: 4:2.

Lovosice ve druhém poločase předvedly diametrálně odlišný výkon oproti poločasu prvnímu. Soupeři povolily vstřelení pouze 10 branek, na čemž se velkou měrou podílel i výborně chytající Jan Hrdlička, zatímco Lovosice postupně nastřílely branek 18. Velkou roli hrály rychlé protiútoky, které ve valné většině případů úspěšně zakončoval Václav Kovář. Zatímco Hlípala v prvním poločase zaznamenal neuvěřitelných 6 branek, ve druhém poločase musel výrazně ostrouhat a přidal již jen jednu další trefu. Dle očekávání tak zvítězily Lovosice, které si připisují další 2 body a i nadále se drží v popředí extraligové tabulky. Premiérový start v dresu Lovosic si odbyl Pavel Vojíř, který k tomu přidal i premiérovou extraligovou trefu. V bráně Lovosic se na posledních deset minut objevil Michal Galia, pro kterého šlo o extraligové utkání po více jak 12 letech!

Konec zápasu. (31:22)
    60
    Dostalík se nikým netísněn dostal do jasné střelecké příležitosti a technickým zakončením dostává míč do brány. (31:22)
    60
    Také Jonáš se prezentoval střelou z místa. V cestě do brány se míč otřel ještě o horní tyč, aby následně zapadl do sítě Maloměřic. (31:21)
    59
    Hastík snižuje ztrátu svého celku na rozdíl 9 branek. Pěkný podstřel. (30:21)

58
    Při pokusu o nacvičenou akci na levé straně vyletěl míč z rukou hráčů Lovosic mimo hrací plochu. (30:20)
    58
    I v pasivitě dokázal Jonáš ve spolupráci s Kupou dostat obránce ze hry. Poslední jmenovaný to vzal individuálně kolem dvou soupeřů a zakončil o zem k levé tyči. (30:20)

57
    Pro radost většiny diváků i celé lavičky dokázal Galia uspět proti zakončení levého křídelníka soupeře. (29:20)

57
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Maloměřic. (29:20)

57
    Oddechový čas pro Maloměřice. (29:20)
    57
    S brankami se v posledních chvílích roztrhl pytel! Josef Jonáš trefuje symbolicky 29. branku Lovosic. Jen podotknu, že Josef Jonáš obléká dres s číslem 29. (29:20)
    56
    Dostalík dostal míč na brankoviště, kde nebyl nikým tísněn, což vyústilo ve 21. branku Maloměřic. (28:20)
    56
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Václav Kovář). (28:19)

55
    Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Pavel Chotěborský). (28:19)
    55
    Na druhé straně si dnešní premiérovou trefu připisuje Filip Jung. Maloměřice v tuto chvíli zaostávají za svými hostiteli o 8 branek. (27:19)
    55
    Pěknou akci domácího celku zakončil přesnou trefou Jan Kupa, který se tak dostává už na 7 vstřelených branek. (27:18)
    54
    Kučera se trefuje podruhé v řadě, i tentokrát to bylo za přispění konstrukce brány. (26:18)