NY Rangers – San Jose 1:0 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 8:4 (kon.) | Arizona – Vegas 1:7 (kon.)
Anaheim – Calgary 3:4 (0:2 po s.n.) | Seattle – Edmonton 4:3 (kon.) | Florida – St. Louis 4:3 (2:1 po s.n.)

3. Reilly Smith (VEG) – 0+2 (06:10:48)

Vegas Golden Knights vyhrávají tento zápas a po dvou porážkách v řadě si tým z města neonů zlepšil náladu. Arizona byla v tomto zápase výrazně horší a Vegas v podstatě celý zápas kontrolovalo hru.

59:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.
    57:54 Nicolas ROY - 1:7

57:54
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    V pohodě hrající Vegas přidává sedmou branku. Theodore našel dobře najetého spoluhráče, kterým byl NICOLAS ROY. Jeho rychlá rána zapadla do horní části branky. Asistence: Shea Theodore a Michael Amadio.

57:42
    Rána domácích od modré čáry končí vedle branky.

56:45
    Max Pacioretty nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby mohl střídat. Na ledě už byl dlouho.

56:12
    Alex Galchenyuk to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

56:01
    Po špatné rozehrávce Vegas se ke střele dostal Christian Fischer. Jeho pokus vyrazil brankář hostů do ochranné sítě nad brankou. Komerční přestávka.

55:17
    V poklidném tempu se utkání dohrává. Následně Coyotes vyhodili na icing.

55:01
    Nicolas Hague se z trestné lavice dostal do brejku, ale jeho zakončení nebylo přesné.

Dnešní utkání sleduje 12 389 diváků.

53:30
    Akce Coyotes pokračuje dál, po střele z bezprostřední blízkosti přerušuje hru Laurent Brossoit.

53:13
    Přesilovku hraje domácí celek, který kombinuje v útočném pásmu. Jakob Chychrun minul branku.

52:55
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 2 min., krosček).

52:27
    Komerční přestávka.

52:27
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Liam O'Brien – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Keegan Kolesar – 5 min., bitka).

52:15
    Keegan Kolesar se dostal po rychlé akci do zakončení, ale neuspěl.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:02
    Oba týmy hrají v plném počtu.

51:42
    Kyle Capobianco se sice dostal do útočného pásma, ale branku ohrozit nedokázal.

51:20
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, Vegas se pokouší hrát aktivně, ale nedaří se mu vypracovat si výraznější šanci.

49:58
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Liam O'Brien – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Pietrangelo – 2 min., hrubost).

49:58
    U střídačky Coyotes se strhla potyčka.

49:50
    Nicolas Hague vyslal tvrdou ránu od modré čáry, jeho rána ale minula branku.

48:45
    Karel Vejmelka kryje kotouč, komerční přestávka.

47:45
    Hraje se rychlý hokej, což vyhovuje Vegas.

47:23
    Jonathan Marchessault měl dobrou šanci, ale Vejmelka předvedl skvělý zákrok. Puk zastavil betonem.

46:39
    Dylan Coghlan se vrací za svou branku, odkud rychle rozehrává, jeho spoluhráči se však do výraznější šance dostat nedokázali.

45:09
    Antoine Roussel vyslal dobrou střelu z horní hranice kruhu, ale jeho pokus kryje brankář Vegas.

44:32
    Vegas se ubránilo, dostalo puk do středního pásma.

44:16
    Jakob Chychrun měl další šanci, ale tentokrát nedokázal vypálit.

43:57
    Jevgenij Dadonov se pokoušel dostat do zakončení, ale puk v dobré pozici před brankou trefit nedokázal.

43:30
    Brankář Vegas má problémy s bruslí. Jakob Chychrun vypálil a puk mu urazil nůž.

42:30
    Dysin Mayo pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná. Následně to zkoušel Shayne Gostisbehere, ale zlomil hokejku.

41:46
    Laurent Brossoit kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.

41:14
    Rána od modré čáry byla hráčem Coyotes zblokovaná, Karel Vejmelka zasahovat nemusel.

40:45
    Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetí části.

40:30
    Utkání pokračuje dál třetí třetinou.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Aktivně hrající Vegas vstřelilo čtyři branky a hokejisté z města neonů míří za výhrou v tomto zápase. Vegas se jeví velmi dobře, gól v oslabení, gól v přesilovce, další při hře pět na pět. Arizona moc svému brankáři nepomáhá.

40:00

39:32
    Domácí Jakob Chychrun rozehrává od své branky, ale o puk rychle přišel.

39:02
    Arizona vybojovala buly v útočném pásmu, ale rána od modré čáry byla zblokovaná.

38:19
    Coyotes měli možnost situace dva na jednoho, ale ke střele se nedostali.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Dadonov se dostal do útočné třetiny, ale nevypálil.

37:32
    Dylan Coghlan rozehrává od své branky, Brayden McNabb se zkoušel dostat do útoku, ale přes obránce projít nedokázal.

36:38
    35:08 Jevgenij DADONOV - 1:6

35:08
    Vegas navyšuje své vedení, tvrdou ránou ke vzdálenější tyči poslal puk aktivně hrající JEVGENIJ DADONOV. Asistence: Mattias Janmark a Dylan Coghlan.

34:48
    Phil Kessel dvakrát pálil ze skvělé pozice, Dylan Coghlan předvedl výborný blok.

33:45
    Karel Vejmelka má dnes hodně komplikovanou práci. Sice inkasoval pět branek, ale má na svém kontě také celou řadu skvělých zákroků. Že by mu obrana pomáhala, to se napsat nedá.
    32:47 Michael AMADIO - 1:5

32:47
    Vegas navyšuje své vedení, po rychlé výměně kotouče se prosazuje povedenou střelou MICHAEL AMADIO. Jeho první branka v dresu Golden Knights. Asistence: William Carrier a Nicolas Hague.

31:59
    Liam O'Brien má podle všeho problémy s bruslí. Už míří mimo střídačku, aby mu nůž na brusli opravili.

31:18
    Mark Stone vedl zajímavou akci Vegas, hosté vyprodukovali dvě střely, domácí brankář si dokázal poradit.

30:39
    Karel Vejmelka si poradil se střelou, kterou od modré čáry vyslal Max Pacioretty. Komerční přestávka.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase. Las Vegas vede 4:1 a má duel dobře rozehraný.

29:19
    Karel Vejmelka kryje další zajímavou střeleckou příležitost Vegas, byl to Dadonov, kdo zakončoval.
    28:12 Max PACIORETTY - 1:4

28:12
    V pohodě hrající Las Vegas navyšuje své vedení, tentokrát už při hře pět na pět. Do brejku se dostal MAX PACIORETTY, který se prosazuje střelou do horní části branky. Asistence: Mark Stone.
    27:17 Chandler STEPHENSON - 1:3

27:17
    Šestý gól v oslabení v této sezoně pro Vegas a v tomto ohledu jde do čela soutěže. Po situaci dva na jednoho se prosazuje CHANDLER STEPHENSON, který dostal skvělý pas od Smitha. Asistence: Reilly Smith a Alex Pietrangelo.

27:02
    Brayden McNabb se položil do střely soupeře, a tak dokázal puk zblokovat. Zajímavá střela Coyotes.

26:25
    Shayne Gostisbehere pálil od modré čáry, jeho spoluhráči pokoušeli tečovat puk před brankou, ale Laurent Brossoit kryje puk.

26:14
    Tvrdá rána z kruhu končí vedle branky.

26:04
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., hrubost).

25:00
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

24:40
    Vegas se pomalu vrací ke své hře, domácí příležitosti neproměnili.

24:08
    Domácí celek pokračuje v tlaku v útočném pásmu, Vegas se nemůže osvobodit.

24:00

23:33
    Clayton Keller pálil z mezikruží, trefil brankáře.

23:11
    Shayne Gostisbehere měl odkrytou část branky před sebou, ale nevypálil. Pokračuje v kombinaci.

22:50
    Jakob Chychrun pálil od modré čáry, s jeho pokusem si hostující Laurent Brossoit dokázal poradit.

22:24
    Aktivní hra Coyotes pokračuje dál, hosté se musí bránit.

22:09
    Jeden z domácích hráčů pálil od modré čáry, ale minul branku.

21:51
    První přesilovku v tomto zápase si zahraje také domácí celek.

21:51
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Roy – 2 min., hákování).

21:26
    Karel Vejmelka kryje kotouč a je přerušeno. Buly před jeho brankou.

20:50
    Jevgenij Dadonov z dobré pozice netrefil branku, následně domácí hokejisté dokázali vyhodit přes všechny čáry.

20:30
    Vegas se usadilo v útočné pásmu, kde kombinuje.

20:01
    Přesilovka Vegas pokračuje dál.

20:01

Po první třetině vede hostující celek o jednu branku. Aktivnější byla Arizona, střelecky vede, ale na góly prohrává.

20:00

19:31
    Domácí vyhazují.

19:26
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Fischer – 2 min., krosček).

19:00
    Travis Boyd se pokoušel dostat do útočného pásma, což se mu podařilo. Domácí ale nevypálili.

18:21
    Hodně pozdě odpískaný ofsajd Vegas. Buly ve střední třetině.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útoku.

17:40
    Vegas nemůže pokračovat v útočné akci pro ofsajd. V pohodě mohou domácí rozehrát.

17:09
    Chandler Stephenson se dostal do útočného pásma, Mark Stone za brankou přišel o puk, a tak se směr hry rychle otáčí.

16:20
    Coyotes dostali puk do útočného pásma, Laurent Brossoit špatně rozehrál. Soupeři toho nedokázali využít.

15:31
    Ryan Dzingel se dostal do střelecké pozice, Laurent Brossoit si dokázal poradit. Hostující brankář si následně připsal dva dobré zákroky.

15:15
    Vegas se pokouší hrát aktivně, ale domácí defenziva nedává soupeři mnoho prostoru.

15:03

14:12
    Karel Vejmelka špatně rozehrál za brankou, ale rychle se dokázal vrátit, aby zastavil tvrdou střelu Vegas.
    13:53 Max PACIORETTY - 1:2

13:53
    Vegas využívá přesilovku a dostává se do vedení, tvrdou ránou se prosazuje obranou Coyotes neobsazený MAX PACIORETTY. Asistence: Shea Theodore a Jevgenij Dadonov.

13:30
    Chandler Stephenson vedl zajímavou akci, Stone našel spoluhráče, Max Pacioretty minul.

13:03
    Karel Vejmelka si poradil se střelou od modré čáry.

12:29
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Barrett Hayton – 2 min., vysoká hůl).

11:31
    Hostující první formace se dostala do útočného pásma, ale nezakončila. Domácí rychle otočili směr hry. Ani oni se ke střele nedostali.

10:53
    Domácí celek se dostal do ofsajdu, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

10:36
    Nicolas Hague měl velkou šanci, ale jeho ránu domácí brankář vytěsnil nad.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, stav je vyrovnaný. Aktivněji hraje domácí tým.

09:23
    Brayden McNabb rozehrává od své branky, Vegas nahodilo kotouč do útočného pásma, ale tam o něj ovšem přišlo.

09:05
    Domácí jsou střelecky aktivnější, snadněji se dostávají do šancí a zaslouženě vyrovnali.

08:33
    Domácí hokejisté pokračují v aktivní hře, hosté se musí bránit tlaku soupeře.
    07:51 Travis BOYD - 1:1

07:51
    Arizona právě vstřelila branku!
    Po rychlé akci je vyrovnáno, bleskově domácí vyrovnávají. Po situaci dva na jednoho poslal puk přesně do branky TRAVIS BOYD. Asistence: Clayton Keller.

07:33
    06:58 Jonathan MARCHESSAULT - 0:1

06:58
    Po šancích domácích se do vedení dostávají hosté. Roy v situaci dva na jednoho podržel puk, následně přihrál. JONATHAN MARCHESSAULT udělal blafák a prosadil se střelou do odkryté branky. Asistence: Nicolas Roy.

06:26
    Laurent Brossoit nekontroloval puk, domácí se dostali k zakončení, ale puk končí vedle.

05:54
    Michael Amadio měl velkou šanci, dostal se ke střele v situaci dva na jednoho, ale puk poslal nad branku.

05:04
    Karel Vejmelka si poradil se střelou od modré čáry, k dorážce se hostující Alex Pietrangelo nedostal.

04:25
    Brayden McNabb po akci spoluhráčů získal puk, jeho zakončení zblokoval jeden z domácích obránců. Vegas hraje aktivněji v úvodu zápasu. Na výraznější šanci čekáme.

04:05
    Laurent Brossoit si dokázal poradit se střelou soupeře, vhazovat se bude před brankou Vegas.

02:52
    Reilly Smith si vypracoval dobrou střeleckou pozici mezi kruhy, ale v rozhodující chvíli zlomil hokejku.

02:08
    Sledujeme klidnější hokej, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.

01:34
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ale nedokázali si vypracovat výraznější šanci.

00:47
    Lawson Crouse se dostal do zakončení, brankář Vegas si vyrážečkou poradil s jeho pokusem.

00:34
    Utkání začalo, domácí rozehrávají od své branky.

00:01

Arizona Coyotes: K. Vejmelka (Wedgewood) – Chychrun, Strälman, Gostisbehere, Mayo, Ljubuškin, Capobianco – Keller, T. Boyd, Kessel – Crouse, Hayton, Ch. Fischer – Roussel, Dzingel, L. Eriksson – Ladd, Galchenyuk, L. O'Brien.

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lehner) – Hague, Pietrangelo, Theodore, Whitecloud, McNabb, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, N. Roy, R. Smith – Janmark, Kolesar, Dadonov – W. Carrier, A. Brooks, Amadio..

Zápas brzy začne.

Poslední vzájemný zápas se odehrál počátkem října a domácí Vegas padlo 1:3.

Arizona Coyotes odehrála 23 zápasů s bilancí 3-2-2-16 a získala 12 bodů. V tabulce Západní konference je na poslední šestnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála Arizona dva. Poradila si s Los Angeles Kings 2:1 v prodloužení a Winnipegem Jets 1:0. Tým nestačil na Edmonton Oilers 3:5, Dallas Starss 2:3 a a Minnesotu Wild 2:5.

Vegas Golden Knights odehráli 22 zápasů s bilancí 10-2-0-10 a získali 24 bodů. V tabulce Západní konference jsou na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhráli dva. Poradili si s Columbusem Blues Jackets 3:2 a s Nashvillem Predators 5:2. Tým nestačil na St. Louis Blues 2:5, Edmonton Oilers 2:3 a na Anaheim Ducks 5:6.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Vegas Golden Knights.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. T. Boyd (Keller) – 7. Marchessault (N. Roy), 14. Pacioretty (Theodore, Dadonov), 28. Stephenson (R. Smith, Pietrangelo), 29. Pacioretty (Mark Stone), 33. Amadio (W. Carrier), 36. Dadonov (Janmark, Coghlan), 58. N. Roy (Theodore, Amadio)

Rozhodčí: Anderson, Luxmore – Murray, Johnson

Diváci: 12 389