Saint-Étienne – Rennes 0:5 (kon.) | Lorient – Nantes 0:1 (kon.) | Monaco – Méty 4:0 (kon.)
Montpellier – Clermont Foot 1:0 (kon.) | Remeš – Angers 1:2 (kon.) | Nice – Štrasburk 0:3 (kon.)
Bordeaux – Lyon 2:2 (kon.)
Montpellier HSC
1:0 (1:0)
Clermont Foot
Neděle 05.12.2021, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (16:51:07)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:15.

Clermont ani v sedmnáctém kole sbírku tří výher nerozšířil. Hlavně ve druhé půli byl na hřišti Montpellieru lepším týmem, jenže z pár šancí na Wahiho trefu z 28. minuty neodpověděl. Domácí svůj těsný náskok uhájili až do konce a upevnili si místo v horní polovině tabulky.

90+3

90+3
    Montpellieru se daří kouskovat hru. Před odkopem od brány už pomalu finišuje třetí ze tří nastavených minut.

90+2
    Vital N´Simba pronikl do vápna. Tam neustál souboj s Makouanou, ale hvizdu signalizující penaltu se nedočkal.

90+1
    Ve druhé půli se bude hrát ještě tři minuty.

90
    Allevinah byl v rychlém přechodu faulován Chotardem, který po dokončení ponechané výhody zinkasoval žlutý trest.

89
    Poslední vteřiny jsou hodně neurovnané. Ferri a Savanier chtěli dostat do hry Makouanu, který byl na pravém křídle uhlídán.

88
    Seidu dával dlouhý pas na útočnou polovinu. Tell ho ale nezpracoval a míč se dokutálel až k Omlinovi, jenž bude šetřit další čas.

86
    Sajfaddín Chauí nechtěně vrazil rukou do hlavy Savaniera. Ten to pochopitelně prodal a nejevil zájem o zvednutí se.

85
    Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Akim Zedadka, přichází Aboubakar Sidibé.

85
    Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Mohamed Bayo, přichází Jordan Tell.

84
    Savanier se snažil dát na zem vysokou přihrávku Sakha. Zahrál ale rukou, takže po dalším střídání bude útočit Clermont.

83
    K nepochopení Seidua je po boji na křídle nařízen odkop od branky Jonase Omlina. Další cenné sekundy pro domácí jedenáctku.

82
    Domácí díky mrštnosti Saveniera utekli z hromadného presinku, ale sami se balonu rychle zbavili neadresným nákopem k pokutovému území.

81
    Allevinah dostal loktem do zad. Autorem nedovoleného zákroku byl další náhradník Arnaud Souquet.

80
    Svou pasivitou si Montpellier trochu koleduje o problémy. Při vedení 1:0 se může dlouhodobá defenzivní taktika rychle vymstít.

79
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Beni Makouana.