Chrudim – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 1:2 (kon.)
Vsetín – HK MD Šumperk 3:2 (po pr.) | Kralupy n. Vltavou – Kobra 3:4 (po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Neděle 05.12.2021, 15:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 23. kolo

63:25
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín vítězí v tomto zápase, ve kterém si držel pozici lepšího týmu v prodloužení. Konečnou tečku za zápasem udělal MATYÁŠ DĚDEK. Asistence: Adam Bachánek.

62:21
    Nyní hostující obrana zaváhala, branku zastavil nyní Ryšavý výborným zákrokem.

59:42
    Vsetín si nakonec přece jen říkal o výhru, v posledních sekundách Maštalíř nejprve prověřil Ryšavého střelou, poté objel klec a snažil se trefit malou skulinu u tyčky, marně.

56:42
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Hosté stihli odvolat brankáře. Šumperk se do toho doslova opřel. Hořejší podržel první střelu jendoho ze Šumperských, krátký byl už ale na dotěrnou dorážku MATĚJE BLAHÁČKA. Asistence: Bez Asistence.

48:33
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Dědek – 2 min., nedovolené bránění).

46:08
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Hrazdira – 2 min., vysoká hůl).

42:46
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Haas – 2 min., podrážení).

40:59
    Šucha si obešel domácí obránce a měl podruhé v zápase na hokejce gólovou šanci. Neproměnil.

37:43

35:05
    I hostům se podařilo zužitkovat přesilovou hru, po pěkné kombinaci se z pravého kruhu povedlo prostřelit Hořejšího MARKOVI NETOLICKÉMU. Šumperk střílí kontaktní branku. Na Lapači panuje stav 2:1. Asistence: Filip Tomiczek.

34:42
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sýkora – 2 min., nedovolené bránění).

27:44
    Valaši využívají další přesilovou hru. Nyní Vsetín vytvořil v pásmu hezkou kombinaci, na jejímž konci byl ADAM BACHÁNEK, který vypálil od pravého kruhu a za jeho dělovkou se Ryšavý stihl pouze podívat. Valaši odskakují ve druhé třetině Šumperku na rozdíl dvou branek. Asistence: Richard Liss.

26:47
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Cekr David – 2 min., nedovolené bránění).

25:47
    Obrovské zaváhaní v zadních řadách Šumperka, Ryšavý na poslední chvíli vychytal jednoho z hráčů ve žlutém, který byl před ním úplně sám.

21:36
    Po střetu s Čechmánek u mantinelu zůstal na ledě ležet na ledové ploše značně otřesený kapitán hostů Filip Cekr, domácí hráč byl za tento střet poslán na trestnou lavici.

17:33
    Asi spíše nedopatřením nyní zakopl jeden z hráčů Vsetína o Haasovu hůl a Maldí Draci půjdou před koncem třetiny do čtyř.

15:17
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sviták – 2 min., vysoká hůl).

14:08
    Vsetín využil přesilovou hru. Z této akce to ale nečekal možná ani střelec, kapitán Vlachů, DAVID BEDNAŘÍK, který obdržel přihrávku do mezikruží, následně se tempo hry zpomalilo, oba celky jakoby přestaly bruslit, Šumperk ale nepřebral dobře domácí, a tak jeden z obránců zůstal clonit Ryšavému, který na střelu Bednaříka, která padla pod víko, nereagoval. Asistence: Richard Liss.

12:49
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Šucha – 2 min., podrážení).

05:51
    Šucha unikl do brejku, svým bekhendem ale Hořejšího neoklamal. Rána skončila na tvrzeném sklu.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 15. Bednařík (Liss), 28. Bachánek (Liss), 64. Dědek (Bachánek) – 36. Netolický (Tomiczek), 57. Blaháček

VHK ROBE Vsetín: Hořejší (Janura) – Sýkora, Fojtík, Prčík, Liss, Sviták (A), Mojžíš – Koláček, Bachánek, Janíček, Čechmánek, Maštalíř, Hrazdira, Dědek, Bednařík (C), Broža.
    Trenér: Aleš Bachánek

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Cerk David, Blaháček (A), Slabý, Netolický, Minařík, Křivohlávek, Cekr Filip (C), Compel – Šotkovský, Tomiczek, Šucha, Janech, Šembera, Haas.
    Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Cabák – Kořistka, Klímek