po s.n. (3:1)
HC Dynamo Pardubice
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 07.12.2021, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 31. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (20:37:06)

Nejlepší hráči zápasu

Adam Musil (Pardubice)
    Michal Bulíř (Plzeň)

Dnešní utkání už je u konce. Pardubické Dynamo nakonec dokázalo přetlačit houževnatou Plzeň a bere dva body za výhru po samostatných nájezdech. V těch se za domácí prosadil Marek Hecl, David Cienciala a vítěznou trefu si připsal Patrik Poulíček. Za hosty se trefil jen Michal Bulíř.

Patrik POULÍČEK - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězné branky je PATRIK POULÍČEK.

5. série
    3:1
    Je rozhodnuto! David Cienciala si natáhl gólmana Svobodu a přesně zakončil do sítě.

4. série
    2:1
    Tomáš Mertl si s nájezdem také hlavu nelámal a rychlou střelu poslal do spojnice.

4. série
    2:1
    Domácí bojovník na nic nečekal, rychle se rozjel a přesnou střelou nad vyrážečku Svobody poslal svůj tým do vedení.

3. série
    1:1
    Ludwig Blomstrand zkusil nachytat Frodla střelou mezi nohy, ale pardubický brankář podržel svůj tým.

3. série
    1:1
    Vyhlášený šikula to zkusil stejně jako dva jeho předchůdci a puk zasunul pouze do tyčky plzeňské branky.

2. série
    1:1
    Martin Lang se pustil do bekhendového blafáku, ale Frodl se proti němu parádně vytáhl a vychytal ho.

2. série
    1:1
    Kanadský forvard Camara se pokusil o podobný nájezd jako Hecl, ale Miroslav Svoboda jeho úmysl vystihl.

1. série
    1:1
    Michal Bulíř si navedl puk na střed a parádní ranou do šibenice vyrovnal.

1. série
    1:0
    Jako první jel Marek Hecl, který si rozložil brankáře Svobodu a nakonec uklidil puk forhendem do sítě.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení neurčilo vítěze, takže po pětašedesáti minutách stále vyrovnaný stav 3:3. Každý z týmů měl po jedné obrovské šanci v nastaveném čase. Nejprve se nadvakrát nedokázal prosadit Jan Schleiss a v poslední minutě orazítkoval na druhé straně tyčku pardubický bek Juraj Mikuš. Po úpravě ledové plochy budou následovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    I do další střelecké příležitosti se dostal slovenský bek, ale ani tentokrát puk za čáru nedostal.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 36. Poulíček (Blümel), 53. Camara (A. Musil), 60. Nakládal (Blümel, Paulovič), rozh. náj. Poulíček – 20. Schleiss (Bulíř, Čerešňák), 32. Bulíř (Schleiss, Budík), 55. L. Kaňák (J. Dufek)

3:1   David Cienciala (PCE)

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – Nakládal (C), J. Mikuš, Košťálek, O. Vála, Hrádek, J. Kolář (A) – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – Camara, A. Musil, R. Kousal – Hecl, Cienciala, Říčka – O. Rohlík, Anděl, Pochobradský – Kusý.
    Trenér: Richard Král

HC Škoda Plzeň: Miroslav Svoboda (Pavlát) – Čerešňák (C), Graňák, L. Kaňák, Jiříček, Kvasnička, Kremláček, Budík – Dzierkals, Mertl (A), J. Dufek – F. Suchý, Bulíř, Schleiss (A) – Blomstrand, G. Thorell, M. Lang – F. Přikryl, Adamec, Malát.
    Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Hodek, Jeřábek – Gerát, Axman