New Jersey – Philadelphia 3:0 (kon.) | NY Rangers – Colorado 3:7 (kon.) | Vancouver – Boston 2:1 (2:0 po s.n.)
Vegas – Dallas 5:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (0:1, 2:0, 2:2)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 09.12.2021, 18:15 • Zimní stadion Kotlina • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina D

To bylo drama! Pardubicím se podařilo ve čtyřicáté páté minutě vyrovnat, Bruslaři se však o deset minut později dostali zpět do vedení. Hosté zkoušeli hrát bez brankáře, jenže Tadeáš Koubek trefil přes celé hřiště prázdnou bránu a zvýšil na 4:2. Dynamo se ale nevzdalo a padesát sedm sekund před koncem snížilo na nejmenší možný rozdíl. Havlíčkův Brod však následně zkušeně podržel kotouč u mantinelu, a vyhrál tak nakonec 4:3.

To je dnes ode mě vše, těším se na vás u dalšího přenosu, napočtenou. (20:14:50)

59:59
    Domácí vyhráli vhazování a tenké vedení již nepustí.

59:58
    Ještě jednou se vhazuje před Marcem Ferdusem.

59:48
    Bruslaři drží kotouč u mantinelu.

59:17
    Domácí je vyhazují na zakázané uvolnění.

59:04
    Hosté stále pokračují ve hře bez brankáře!

59:03
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    V Kotlině je na konci zápasu k vidění pořádné drama! Hosté snižují na rozdíl jedné branky. Po vhazování z první vystřelil ONDŘEJ VRBA, jenž překvapil Marca Ferduse. Asistence: Dominik Kučera

59:01
    Ihned po vhazování vystřelil od modré Matěj Oliva. Ferdus letící kotouč vůbec neviděl, k jeho štěstí ale rána minula bránu.

58:55
    Oddechový čas pro hosty.

58:55
    Bruslaři vyhodili na zakázané uvolnění. Na pětici na ledě je vidět, že je velmi unavená.

58:23
    Hosté pokračují s šesti hráči v poli!

58:22
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí dávají čtvrtou bránu a odskakují na dvoubrankové vedení! Z rohu vlastního pásma se přes celé kluziště trefil do prázdné brány ROSTISLAV NOSEK. Bez asistence

58:01
    Hosté hrají bez brankáře!

57:14
    Josef Teplý dlouho tahal kotouč a prováhal možnost ke střele. K puku se ale ještě nakonec dostal Alexandr Gutsu, jehož zakončení však moc kvalitní nebylo.

55:41
    Domácí střídačka se raduje, jelikož se čtyři minuty před koncem třetí třetiny dostává do vedení! Za Červinkova záda propadla po střele Rostislava Noska dorážka TADEÁŠE KOUBKA! Asistence: Rostislav Nosek, Matěj Fiala

54:51
    Rostislav Nosek se prokličkoval do útočného pásma, kde individuálně pokračoval k bráně. Hosté ho ale vytlačili až k modré čáře, odkud nakonec také zakončil. Jeho pokus však k bráně nedoletěl.

53:47
    Ondřej Vrba se dostal do samostatného úniku! Na kličku neměl potřebnou rychlost, a tak vystřelil! Jeho rána však šla nad horní tyč havlíčkobrodské brány.

52:47
    Bruslaři se chvíli drželi v útočném pásmu. Ke střele se ale nedostali.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 28. Koubek (Vaněček, Adam), 30. Teplý (Kurpijanov, Gutsu), 56. Koubek (Nosek, Fiala), 59. Nosek – 5. Dostál (Vrba), 46. Bartoň, 60. Vrba (Kučera)

BK Havlíčkův Brod: Ferdus (Bělohlávek) – Adam, Vaněček (C), P. Mrtka, Novotný, R. Mrtka, Chymo, Ondruš – Teplý (A), Kuprijanov, Gutsu – Fiala, Bakus, Nosek – Smetánka, Koubek, Prchal – Bernard
    Trenér: Jiří Čelanský

HC Dynamo Pardubice: Červinka (Pithart) – Úlehla, Sopoušek, Šmerda (C), Maštalíř, Oliva, Holec, Hemský, Kaštánek – Bolehovský, Hiemer, Jedlička, Dostál, Bartoň, Turena, Vrba, Kučera (A)
    Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Jakub Karpíšek – Jakub Kučera, Kamila Smetková