po s.n. (3:1)
HC Dynamo Pardubice
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 07.12.2021, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 31. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (20:37:06)

Nejlepší hráči zápasu

Adam Musil (Pardubice)
    Michal Bulíř (Plzeň)

Dnešní utkání už je u konce. Pardubické Dynamo nakonec dokázalo přetlačit houževnatou Plzeň a bere dva body za výhru po samostatných nájezdech. V těch se za domácí prosadil Marek Hecl, David Cienciala a vítěznou trefu si připsal Patrik Poulíček. Za hosty se trefil jen Michal Bulíř.

Patrik POULÍČEK - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězné branky je PATRIK POULÍČEK.

5. série
    3:1
    Je rozhodnuto! David Cienciala si natáhl gólmana Svobodu a přesně zakončil do sítě.

4. série
    2:1
    Tomáš Mertl si s nájezdem také hlavu nelámal a rychlou střelu poslal do spojnice.

4. série
    2:1
    Domácí bojovník na nic nečekal, rychle se rozjel a přesnou střelou nad vyrážečku Svobody poslal svůj tým do vedení.

3. série
    1:1
    Ludwig Blomstrand zkusil nachytat Frodla střelou mezi nohy, ale pardubický brankář podržel svůj tým.

3. série
    1:1
    Vyhlášený šikula to zkusil stejně jako dva jeho předchůdci a puk zasunul pouze do tyčky plzeňské branky.

2. série
    1:1
    Martin Lang se pustil do bekhendového blafáku, ale Frodl se proti němu parádně vytáhl a vychytal ho.

2. série
    1:1
    Kanadský forvard Camara se pokusil o podobný nájezd jako Hecl, ale Miroslav Svoboda jeho úmysl vystihl.

1. série
    1:1
    Michal Bulíř si navedl puk na střed a parádní ranou do šibenice vyrovnal.

1. série
    1:0
    Jako první jel Marek Hecl, který si rozložil brankáře Svobodu a nakonec uklidil puk forhendem do sítě.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení neurčilo vítěze, takže po pětašedesáti minutách stále vyrovnaný stav 3:3. Každý z týmů měl po jedné obrovské šanci v nastaveném čase. Nejprve se nadvakrát nedokázal prosadit Jan Schleiss a v poslední minutě orazítkoval na druhé straně tyčku pardubický bek Juraj Mikuš. Po úpravě ledové plochy budou následovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    I do další střelecké příležitosti se dostal slovenský bek, ale ani tentokrát puk za čáru nedostal.

64:15
    Špatný odraz mantinelu teď přihrál do šance Mikušovi, který orazítkoval z mezikruží pouze pravou tyčku hostující klece.

64:01
    Začíná poslední minuta prodloužení.

62:51
    Pardubičtí si skvěle vyměnili puk ve středním pásmo, z čehož vytěžili střelu Nakládala, jež se nevešla do branky.

62:13
    Juraj Mikuš drží puk za brankou a oba celky střídají.

61:31
    I do další střelecké pozice se dostal Dufek, ale jeho pokus Frodl nadvakrát zkrotil v lapačce.

60:57
    Do další slibné šance se dostal Dufek, který nestlačil bekhendový blafák do branky Pardubic.

60:29
    Jan Schleiss už mohl rozhodnout, když se protáhl domácí obranou. Nejprve napálil beton Frodla a v druhém případě branku přestřelil.

60:10
    Plzeň vyhrála buly, a tak má právo prvního útoku.

60:01

Šedesát minut hry vítěze utkání neurčilo, takže po tříminutové pauze následuje prodloužení. Dynamo celou třetinu tlačilo svého soupeře a šlo si pro bodový zisk. Ten přiblížil gól Camary, ale Indiáni odpověděli Kaňákovou překvapivou ranou, která zapadla pod víko. Zápas do prodloužení poslal až v poslední minutě tvrdou ranou Jakub Nakládal.

Střely na branku ve třetí třetině: 16:5.

60:00

59:38
    Hrádek našel Camaru ve středním pásmu pouze rukou, vhazovat se bude v neutrální zóně.
    59:18 Jakub NAKLÁDAL - 3:3

59:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dvaačtyřicet vteřin před koncem tu máme znovu vyrovnaný stav. Naprosto devastující tlak Dynama nakonec končí brankou. Kotouč dostal přímo proti holi na pravé straně pásma kapitán JAKUB NAKLÁDAL a svou typickou ranou golfem propálil výborně chytajícího Svobodu. Asistence: Matěj Blümel, Matej Paulovič.

59:03
    Dynamo to zkouší v šesti. Dominik Frodl je na střídačce.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:22
    Robert Říčka se na levé straně zbavil soupeře, ale už mu chyběla síla v zakončení a puk poslal jen do postranní sítě.

57:30
    Dynamo se stále drží v pásmu. Musil se dostal dvakrát do střelecké pozice, ale v obou případech proti němu stál Svoboda.

56:48
    Tohle je fantastický tlak Pardubic. Kousal v leže pálil jen do betonu a pak se několik vteřin bojovalo o puk na brankové čáře.

55:50
    Další tlak domácích vychází naprázdno. Královi svěřenci opět musí začínat od Frodla.

55:07
    Šance Dynama. Paulovič dostal puk zpoza branky a v následném tlaku se ke střele dostal i Hecl, ale Svoboda udržel puk před čárou.
    54:21 Lukáš KAŇÁK - 2:3

54:21
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté si berou po dvou minutách vedení zpět. Jan Dufek vybojoval puk na brankovišti a po chvilce ho nabídl k mantinenlu LUKÁŠI KAŇÁKOVI, jehož nikterak výrazná rána zapadlo Frodlovi pod horní tyčku. Hostující bek se sám divil, že puk do sítě dostal. Asistence: Jan Dufek.

53:51
    Musil opět přehrál soupeře ve středním pásmu a hledal Válu, jehož pokus branku výrazněji minul.

52:57
    Nahrávku do středního pásma dostal důrazně Říčka, kterému se nepovedlo zpracování a přišel o něho.

52:22
    Dynamo se hned hnalo za otočením. David Cienciala z pravé strany pásma pálil do betonu Svobody.
    52:05 Anthony CAMARA - 2:2

52:05
    Necelých osm minut před závěrečnou sirénou je vyrovnáno! Adam Musil se po vhazování překrásně proháčkoval hostující obranou a předložil puk před prázdnou branku pro ANTHONYHO CAMARU, který zvládl souboj s obráncem Plzně a zavěsil do odkryté branky. Asistence: Adam Musil.

51:37
    Zakázané uvolnění Plzně.

51:30
    David Cienciala si nepohlídal postavení a píská se mu ofsajd.

50:53
    Naslepo nahrával středním pásmem Camara, puk skončil na plzeňských hokejkách.

Dnešní utkání sleduje 1000 diváků.

50:04
    Na druhé straně Plzeň se dostala do rychlého brejku, který zakončil Bulíř a vhazovat se bude před Frodlem.

49:28
    Domácí po delší době znovu zamkli svého soupeře a z vrcholku kruhu pálil Mikuš. Tečovaný pokus skončil na hrudi Svobody.

48:23
    Na pravém mantinelu se snažil prosadit Dufek, kterého dál nepustil důrazný Kolář.

47:40
    Dlouho čekal na střeleckou pozici domácí Matěj Blümel mezi kruhy, nakonec ale pálil přes hokejky do ochranné sítě.

47:10
    Další šance Dynama. Obranou soupeře se protáhl Jan Košťálek a sám před Svobodou zamířil pouze nad plzeňskou klec.

47:00
    Následuje komerční přestávka.

46:47
    Michal Bulíř nabral rychlost na levé straně a z kruhu vypálil. Frodl byl bez práce, puk letěl nad.

46:07
    Mikuš si perfektně našel Mertla a čistým zákrokem ho poslal na mantinel.

45:30
    Anthony Camara se uvolnil za brankou a servíroval puk před ni pro Říčku, který jeho pobídku nedokázal zužitkovat.

44:39
    Nahrávka na Blümela byla příliš dlouhá, takže se nakonec píská zakázané uvolnění pardubického Dynama.

43:12
    Odvážně se do obrany soupeře vydal osamocený Říčka, kterému se uspět nepovedlo.

42:20
    Z podobného prostoru vzápětí pálil forhendem Říčka, ale i jeho střelu si reprezentační brankář pohlídal.

42:12
    Do zajímavé příležitosti se dostal mezi kruhy Kolář, jehož bekhendový pokus nenadělal Svobodovi problémy.

41:34
    Musil našel na modré Válu, jehož hodně nepovedený pokus málem založil brejk soupeře.

41:13
    Na modrou čáru dostal puk Jan Košťálek a z druhého doteku pálil. Tvrdá rána mířila do výstroje Svobody.

40:43
    Aktivněji vstoupili do třetí třetiny hosté. Martinš Dzierkals obkroužil branku a z následné střely pálil vedle.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:45.

Druhá třetina je za námi. Skóre se sice pohnulo, ale hostující Indiáni stále vedou o jednu branku. Jako první se v prostřední části hry prosadil Michal Bulíř, který nadvakrát přetlačil Frodla na tyčce. Zasloužené snížení Dynama přišlo až čtyři minuty před koncem, kde Nakládalovu střelu dorazil do sítě až Patrik Poulíček. Domácí svého soupeře ve druhé části hry přestříleli a asi největší jejich šanci si vytvořil Matej Paulovič, jež v samostatném úniku našel jen dobře postavenou lapačku brankáře Svobody.

Statistiky po dvou třetinách

Střely na branku: 20:18
    Vyhraná vhazování: 21:19
    Hity: 9:3

40:00

39:21
    Osamocený Mertl si nabruslil do útočného pásma a vystřelil. Frodl jeho pokus v klidu lapil.

39:01
    Začíná poslední minuta druhé třetiny.

38:52
    Kousalovo protečování nahrávky bylo ještě před červenou čárou, takže se píská icing.

38:23
    Hostující Ludwig Blomstrand se odpoutal od Košťálka a zkusil vypálit na přední tyčce. Frodl nadvakrát zakročil.

38:00
    Zblokovanou nahrávku si sice šikovně našel Matěj Blümel, k jeho smůle to však bylo v ofsajdové pozici.

37:28
    Od modré čáry zkusil vypálit Lukáš Kaňák, jehož vysoký pokus zaplaval nad branku Frodla.

37:08
    Obrovská šance domácích na srovnání. Matej Paulovič mířil sám na Svobodu, rozhodl se pro zakončení na lapačku. Svoboda parádním zákrokem jeho pokus zneškodnil.

36:40
    Frodl parádně vypomohl s rozehrávkou a Kousal tak mohl chystat šanci Říčkovi, který si puk špatně zpracoval.
    35:39 Patrik POULÍČEK - 1:2

35:39
    Už je to jen o jednu branku! Jakub Nakládal vypálil na branku od modré čáry. Jeho rána trefila jen Svobodův beton, následně se o dorážku pokusil i Matěj Blümel, úspěšný byl ale až pokus domácího centra PATRIKA POULÍČKA. Asistence: Matěj Blümel.

35:23
    Ludwig Blomstrand se pohotově otočil za brankou a nabízel puk před ni. Tam však nikdo z jeho týmu nebyl.

35:14

34:59
    Do velké šance se mohl dostat hostující Mertl, ale Dufkův pas mu přilétl pouze na brusle.

34:15
    Špatné rozehrávky Plzně mohl využít David Cienciala, který ovšem zapomněl puk za sebou.

33:23
    Ludwig Blomstrand se uvolnil na levé straně a nabízel puk před prázdnou branku Langovi, kterému téměř jistou gólovou radost překazil důsledným návratem Mikuš.

32:57
    Zakázané uvolnění hostů.

32:24
    Hosté po druhé brance ožili a další střelu přidal od modré Lukáš Kaňák. Frodl vyrazil do rohu.

31:51
    Plzeň se opět hnala vpřed a Jan Dufek nebezpečně nabízel puk před branku. Naštěstí pro domácí si ho nikdo nenašel.
    31:41 Michal BULÍŘ - 0:2

31:41
    Ojedinělý akce hostujícího týmu a už je to o dvě branky. MICHAL BULÍŘ se uvolnil na pravé straně útočného pásma a vypálil. Frodl ještě jeho střelu vyrazil před sebe, ale na dorážku u přední tyčku už nedosáhl. Asistence: Jan Schleiss, Vojtěch Budík.

31:22
    Hrádkova nahrávka letěla jen kousek od hokejky Rohlíka a je z toho zakázané uvolnění Dynama.

30:44

30:22
    Domácí Kousal si nabruslil do střelecké pozice na středu pásma a pálil. Zajímavý pokus skončil na boční síti.

29:48
    Už to mohlo být o dvě branky. Filip Suchý se řítil sám na branku a zkusil Forsbergovu kličku, která mu nevyšla jen v poslední fázi.

29:27
    Pardubice se trápí i v této přesilové hře. Opět musí začínat zpoza vlastní branky.

28:58
    Tomáš Mertl je zpět na ledové ploše a hosté jsou ve čtyřech.

28:48
    Adam Musil vyhrál důležité vhazování v útočném pásmu a hned vzápětí pálil ze slotu Jan Košťálek. Miroslav Svoboda našel jeho střelu na hrudi.

28:44
    Hostující tým hrál v pěti a domácí tak čeká patnáct vteřin dvojnásobné přesilovky.

28:25
    Mikuš hledal na levém kruhu Nakládala, kterému střela nesedla a poslal ji vedle branky.

27:46
    Domácím se tato přesilová hra zatím nedaří, následuje další vyhození k Frodlovi.

27:15
    Hodně kostrbatý úvod pardubické přesilovky a Plzeň vyhazuje.

26:58

26:58
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Tomáš Mertl – 2 min., držení).

26:48
    Dominik Frodl míří na střídačku, Dynamo bude hrát přesilovku.

25:44
    Martinš Dzierkals si ve středním pásmu šikovně prohodil domácí defenzivu a následně nabízel puk před branku Frodla. Tam na kotouč nikdo z hostů nedosáhl.

25:38
    Bulířova chytrá nahrávka přes střední pásmo našla na levé straně Schleisse, který byl jen o kousek v ofsajdovém postavení.

24:50
    Dynamo pokračovalo v přesilovkovém tempu a od modré zkoušel své štěstí Michal Hrádek. Miroslav Svoboda však jeho projektil viděl a ukryl v lapačce.

24:40
    Zakázané uvolnění hostující celku.

24:26

24:16
    Po rychlém brejku Dynama se otřásla tyč. David Cienciala ji orazítkoval střelou z levého kruhu.

23:52
    David Cienciala nabízel před branku kotouč na teč Camarovi, který mířil pouze výrazně vedle branky.

23:21
    Přes střed pásma se snažil dostat Matěj Blümel, který po lehkém kontaktu se soupeřem putoval k ledu, rozhodčí nepískají.

22:50
    Od modré čáry pálil Mikuš, tvrdý pokus z osy hřiště skončil vedle branky.

22:26
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Ludwig Blomstrand – 2 min., vysoká hůl).

21:55
    Hosté trestuhodně propadli ve středním pásmu a Pardubice mohly jít tři na brankáře, ale Hecl si nerozuměl s Říčkou a puk darovali soupeři.

21:21

21:11
    Na levý kruh dostal nabito Jan Schleiss a střelec prvního gólu pálil. Tvrdý pokus branku minul.

20:40
    Hostující Plzeň se již usadila v útočném pásmu a hned nadvakrát to od modré čáry zkoušel Peter Čerešňák. Nejprve pálil vedle branky a následně do lapačky Frodla.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:52.

Úvodních dvacet minut hry je minulostí. Do kabin jdou rozhodně s veselejší náladou hostující hráči, kteří díky trefě Jana Schleisse z poslední minuty vedou 1:0. Lepším a aktivnějším týmem však bylo domácí Dynamo, které se dostalo do několika šancí, ale reprezentačního brankáře Miroslava Svobodu překonat nedokázalo. V té jednoznačně největší se objevil Michal Pochobradský, který z blízkosti nedokázal trefil odkrytou branku Indiánů.
    Plzeň bude mít na startu druhé třetiny ještě minutu a 22 vteřin dlouhou přesilovou hru.

19:38
    Hosté se ještě před pauzou dostávají do vedení. Michal Bulíř dostal nahrávku na střelu z první na pravý kruh. Zamířil pouze do betonu Frodla, od něhož už dokázal puk uklidit do odkryté branky jeho spoluhráč JAN SCHLEISS. Asistence: Michal Bulíř, Peter Čerešňák.

19:21
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Patrik Poulíček – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (2 min. pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Marek Hecl.

19:01
    Začíná poslední minuta první třetiny.

18:36
    Hrádek dostal trochu prostoru na modré čáře a zkusil vypálit. Nikterak důrazný pokus skončil na betonu Svobody.

18:13
    Marek Hecl se snažil nakopnout motory na pravé straně kluziště, proti dvojici plzeňských hráčů ale neuspěl.

17:28
    Špatnou rozehrávku Králových svěřenců vystihl Jiříček a rezultovala z toho střela Přikryla do betonu Frodla.

17:04
    Zakázané uvolnění Indiánů.

16:28
    Stoprocentní šance domácího výběru. Rohlík jel sám na brankáře, ale zakončil pouze do betonu a poté zívala prázdná branka na Pochobradského, který puk napálil jen vedle.

16:04
    Lukáš Kaňák si nabruslil do útočného pásma a předložil puk Suchému, který pálil pouze vedle.

15:52
    Po kuriózním odrazu puku od zadního mantinelu se k zakončení z bezprostřední blízkosti dostal na přední tyčce Poulíček. Miroslav Svoboda utěsnil beton k ledu a zneškodnil mu skórovat.

15:24

15:11
    O další vyhození se stará hostující Peter Čerešňák a domácím v této přesilovce už moc času nezbývá.

14:47
    Další pokus mimo cíl a Plzeň vyhazuje puk za Frodla.

14:21
    David Cienciala tentokrát zvolil složitou nahrávku opět na Říčku, která byla sražena do středního pásma.

13:41
    Pardubická kombinace se dostala na levý kruh k Říčkovi, který z voleje napálil puk na zadní mantinel.

13:24
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Ludwig Blomstrand – 2 min., podrážení).

13:12
    Po pravé straně se dopředu dostal Ludwig Blomstrand a zkusil vypálit na vzdálenější tyčku. Frodl si jeho pokus pohlídal.

12:36
    Kousalova nahrávka našla na pravém kruhu Camaru, který z velkého úhlu pálil do připraveného Svobody.

12:14

12:14
    Mikušovu nahrávku převzal David Cienciala ještě v útočném pásmu, takže se píská ofsajd.

11:42
    Říčka se šikovně uvolnil na levé straně pásma a bekhendem nabízel puk Heclovi. Pas pardubické komety byl o něco delší, než bylo potřeba.

11:05

10:58
    Nepřesnost plzeňských hráčů při přechodu do útočného pásma a Vála vyhazuje přes všechny čáry.

10:44
    Jan Schleiss zalehl puk v rohu kluziště a hra se přesouvá do středního pásma.

10:04
    Lukáš Kaňák dlouho kombinoval s Martinšem Dzierkalsem a nakonec se rozhodl vypálit od modré. Frodl jeho pokus v klidu vyrazil.

09:12
    Patrik Poulíček vyhrál vhazování a parádní rybičkou vyhazuje do neutrální zóny.

09:05
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Michal Pochobradský.

08:19
    Hodně nemotorně se otáčel na modré čáře Martin Lang, jemuž se píská ofsajd.

07:56
    Juraj Mikuš otevřel oči v útočném pásmu a předkládal křížnou nahrávku Kousalovi, který na kotouč jen o kousek nedosáhl.

07:33
    Zakázané uvolnění plzeňského týmu.

06:52
    Na druhé straně se k rána z první dostal Martinš Dzierkals. Z pravého kruhu napálil pravý beton Frodla.

06:29
    Jan Košťálek se uvolnil zpoza branky a nabídl puk Pochobradskému, ten z voleje pálil vedle branky.

06:11

05:57
    Zajímavým obloučkem zkoušel Bulíř centrovat před branku. Jakub Nakládal musel jeho pokus odvracet z brankoviště.

05:35
    Kotouč do útočného pásma dostal Říčka, špatné zpracování ho hned z útočné třetiny vyhnalo.

05:23
    Pardubice jsou i nadále lepší. Z pravé strany útočného pásma pálil do lapačky Marek Hecl.

05:10
    Druhá pardubická řada nyní zamkla svého soupeře v obranném pásmu, pak ale Nakládal od modré trefil jen prvního soupeře před sebou.

04:12
    Domácí se opět bez větších problémů dostali do pásma a Camara pálil z vrcholku kruhu vedle.

03:36
    Dynamo se lehce dostalo do útočného pásma Poulíčkem, pardubická čtyřiačtyřicítka však vzápětí spadla na led a o kotouč přišla.

02:50
    Ve středním pásmu se chtěl dostat před soupeře Michal Pochobradský, jemuž ale chyběla rychlost.

02:07
    Obrovský tlak před brankou Svobody. Dynamo zamklo svého soupeře na jeho vlastním brankovišti, ale puk do branky nedokázal procedit Kolář, Říčka a ani David Cienciala.

01:31
    David Cienciala si ve středním pásmu zpracoval puk nedovoleně. Podle rozhodčích se jednalo o vysokou hůl.

00:39
    Po špatné rozehrávce Košťálka dostal puk do zajímavé pozice Bulíř, v poslední chvíli mu však sjel a nebylo z toho pro hosty nic.

00:18
    Jako první se k ohrožení branky dostala hostující Plzeň. Střelu Kaňáka vyrazil Frodl do ochranné sítě.

00:01

Oba týmy už za sebou mají rozbruslení. Domácí Dynamo nastoupí v červených dresech a jeho branku dnes bude krýt Dominik Frodl. Hosté na sobě mají bílé dresy a v jejich brance bude od začátku Miroslav Svoboda.

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – Nakládal (C), J. Mikuš, Košťálek, O. Vála, Hrádek, J. Kolář (A) – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – Camara, A. Musil, R. Kousal – Hecl, Cienciala, Říčka – O. Rohlík, Anděl, Pochobradský – Kusý.
    Trenér: Richard Král

HC Škoda Plzeň: Miroslav Svoboda (Pavlát) – Čerešňák (C), Graňák, L. Kaňák, Jiříček, Kvasnička, Kremláček, Budík – Dzierkals, Mertl (A), J. Dufek – F. Suchý, Bulíř, Schleiss (A) – Blomstrand, G. Thorell, M. Lang – F. Přikryl, Adamec, Malát.
    Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Hodek, Jeřábek – Gerát, Axman.

Tomáš Mertl – 5+13

I hosté zažívají poslední dobou lepší dny. Aktuálně se nachází na čtvrtém místě soutěže a na svého dnešního soupeře ztrácí dva body, i když mají o dva zápasy navíc. Dosavadní čtvrté místo se dá po letním odchodu Milana Gulaše označit za překvapivé. Indiáni získali přesně 50 bodů a mají skóre 92:80. Jejich nejproduktivnějším hráčem je Michal Bulíř, jež posbíral 28 bodů za shodný počet gólů i asistencí a je na sedmém místě produktivity extraligy. Plzeň je druhým nejlepším týmem na domácím kluziště, zato venku je až devátá, ve třinácti zápasech posbírala pouze 16 bodíků. Stejně jako Dynamo mají plzeňští hráči sérii tří výher v řadě.

Juraj Mikuš – 2+15

Dynamo se v posledním týdnu zvedlo po neúplně ideálních výsledcích a vyhrálo tři zápasy. Nejprve zvítězilo v Olomouci, poté doma porazilo vedoucí tým tabulky z Třince a v neděli vyhrálo na ledě posledního Zlína 4:1. I díky tomu se vrátilo do první čtyřku zaručující přímý postup do čtvrtfinále play off. Aktuálně je na třetím místě, na první Oceláře ztrácí 13 bodů a na pátou Mladou Boleslav má náskok 8 bodů. Nejproduktivnějším hráčem týmu je letní posila Robert Říčka, který se v novém angažmá výborně chytil a posbíral 17 branek a 10 asistencí. Po návratu do sestavy se daří i střelci Anthony Camarovi, který dal 4 góly v posledních třech zápasech.

Zlín VS. Pardubice 1:4
    Pardubice VS. Třinec 6:3
    Olomouc VS. Pardubice 1:4

Zdravím všechny fanoušky nejvyšší české soutěže. V rámci 31. kole hokejové extraligy se utká Dynamo Pardubice a Škoda Plzeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 36. Poulíček (Blümel), 53. Camara (A. Musil), 60. Nakládal (Blümel, Paulovič), rozh. náj. Poulíček – 20. Schleiss (Bulíř, Čerešňák), 32. Bulíř (Schleiss, Budík), 55. L. Kaňák (J. Dufek)